K⁎⁎wa, ile tam jest wygenerowanego AI-syfu - powiedział Robert California zamykając okno z facebookiem.
#ai #zalesie

RobertCalifornia
- 297wpisów
- 597komentarzy

K⁎⁎wa, ile tam jest wygenerowanego AI-syfu - powiedział Robert California zamykając okno z facebookiem.
#ai #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Użytkownicy #chrome na #android, jak wy dajecie radę tak żyć?
#f1

Zaloguj się aby komentować

Premier Kanady Mark Carney wygłasza zdumiewającą mowę pochwalną na cześć końca amerykańskiej dominacji za sprawą Donalda Trumpa: „Ta umowa już nie działa”. Reszta w podlinkowanym wpisie. Wpis nie mój #chiny #usa #trump #davos
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

“Zostało nam 6 miesięcy życia” - podcast o takim tytule, zamieścił na Twiterze Adam Wathan, twórca frameworka CSS o nazwie TailWind. Ale wszystko zaczęło się już dzień wcześniej na Githubie, albo może wiele miesięcy wcześniej? Zapraszam do lektury.
ai #tailwind #css #webdev
#hejtozabawa #kiciochpyta #sztucznainteligencja
Wymień w komentarzu trzy ostatnie użycia AI, nie ważne w jaki sposób.
Wygenerowanie Springowego klienta dla Dellowej macierzy PowerStore w celu zbudowania narzędzia do monitorowania i analizy zdarzeń na wielu urządzeniach w SANie.
Poprawienie błędów bo do modeli nie dociera, że PowerStore nie używa wprost formatu daty ISO8601.
Poprawienie błędów po poprawie błędów (ten krok był powtórzony kilka razy)
Pierdolnięcie tym całym AI i napisanie tych 15 klas ręcznie 3x szybciej niż zajęło wcześniej debugowanie
Zaloguj się aby komentować
Dziś wyjątkowo dużo na drodze samochodów, gdzie za kierownicą kobieta, a mąż na fotelu obok, ciekawe czemu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#nowyrok #sylwester
Zaloguj się aby komentować
Czy wojna w Ukrainie skończy się w 2026 roku? Zagłosuj i zapiorunu pierwszy komentarz, a zawołam cię za rok w sylwestra byśmy sprawdzili czy zgadliśmy.
Albo tylko zagłosuj jak nie chcesz być wołany.
#wojna #ankieta #szklanakula
Az tak duzo sie nie pomylilem. Jednak jest wola po stronie Europy. Myslalem, ze jej nie bedzie bo "Orban" i generalnie bedzie wieksza ospalosc po stronie Europy.
Jednak wstrzymanie wydawania hajsu przez USA i kupowanie ich sprzetu przewidzialem koncertowo
Na ten rok przewiduje, ze bedzie podpisane byc moze jakies porozumienie, ale bedzie lamane tudziez slabo przestrzegane. Takie porozumienie Shroedingera, ktore bedzie tylko na papierze, ale nie w rzeczywistosci.

Zaloguj się aby komentować
Otwieram czipsy i czekam na jakieś ciekawe odpały na dzisiejszych protestach rolników przeciw #mercosur
A że będą, to wątpliwości nie mam. Kolejny protest rolników i kolejny raz jedzie na nią mój znajomy z ekipą. Żaden z nich nie jest rolnikiem, nawet nie mieszka na wsi (nawet nie w małym mieście, miasto wojewódzkie). Za to jest fanem brauna, walki z ukropolem i jego eminencji putina.
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Pytanko: czy ktoś już widział na polskich drogach nową #mazda 6e?
Tę elektryczną. Dostępna w sprzedaży chyba od sierpnia 2025, a ja nadal nie widziałem żadnego modelu jeżdżącego po ulicach.
Niewypał jednak?
#tomekpyta

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Jeśli masz, któreś z rozszerzeń wymienionych niżej, to wszystko co pisałeś w ChatGPT/Claude/Gemini/Perplexity/DeepSeek itd szło do firmy z Izreala analizującej dane.
Rozszerzenia:
Urban VPN Proxy - 6,000,000 users
1ClickVPN Proxy - 600,000 users
Urban Browser Guard - 40,000 users
Urban...
Nie szukam już kogoś, kto mnie naprawi — chcę kogoś, kto mnie zrozumie
> Samotni / Samotność po 40-tce
#facebook

Zaloguj się aby komentować

To i na przykład fakt, że Meta wie jak często starsi panowie zaczepiają nieletnie dziewczynki w tym serwisie, ale nie reaguje bo to źle wpływa na przychody, ujawnili byli pracownicy tej firmy. W USA rozpoczyna się proces w tej sprawie #facebook

#Facebook w 2024 zarobił 16 miliardów na reklamach które sam skategoryzował jako oszustwo lub próba wyłudzenia. Co więcej, blokowanie takich reklam różnicował w zależności od kraju i obowiązującego w nim prawa, starając się wyważyć czy bardziej im się opłaca zarabiać na oszukiwaniu własnych...
Halo Tomki, szybko bo mi się zaraz światło zmieni. Mogę swoją ciężarówką wjechać, czy nie?
#kiciochpyta #bekaztransa #bialystok

Zaloguj się aby komentować
Fun fact, choć ci na górze pracują za głodowe pensje, to i tak zarabiają więcej niż ci na dole. Wszystko przez gov shutdown w USandA, przez który pracownicy "budżetówki" w tym kraju pracują obecnie bez wynagrodzenia.
#usa #chiny

Zaloguj się aby komentować