Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Protip - jeśli złapała cię policja za jazdę pod wpływem kokainy, postaraj się jeszcze kogoś zabić w wypadku samochodym.
Sama jazda pod wpływem kokainy bowiem zagrożona jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.
Natomiast tutaj mamy wyrok za jazdę pod wpływem kokainy i zabicie dwóch osób.
I wyrok ten to półtorej roku więzienia.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-03-05/adwokat-od-trumny-na-kolkach-prawomocnie-skazany/
#prawo #nozwkieszenisieotwiera
@RobertCalifornia ale tam nie ma informacji co to były za samochody, nie podano modeli. Nie podano szczegółów ze zdarzenia. Nie wynika z artykułu co kto zrobił że doszło do wypadki i jak była przekroczona prędkość. Za mało informacji żeby cokolwiek powiedzieć. Jedyne informacje to że były śladowe ilości narkotyków we krwi.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Już za 24 dni politycy zaczną mówić o konieczności zniesienia zmiany czasu, przypomną że jest petycja odnośnie tego w unii europejskiej. Po czym zamilkną z tematem do jesieni.
#polityka #wiosnonapierdalaj
@RobertCalifornia
Nigdy nie widziałem żadnej debaty nad zasadnością używania zmiany czasu (w dzisiejszych latach) w pierwszej kolejności.
Zawsze tylko nakręconych ludzi mających jakieś wywalone ego, że oni wiedzą lepiej, że tego trzeba się pozbyć.
Ja nawet do końca nie znam argumentów za i przeciw używania DST albo czy lepiej zostać na letnim i zimowym.
Ale tego telewizja i media nie chcą robić. Ani też politycy.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zesranie się wykopków, że ktoś siedzi w Dubaju i została go wojna to polactwo-nosactwo w czystej postaci. Chytrzy i mądrzy po fakcie. Opowiadanie, że trzeba było mieć oczy w d⁎⁎ie by jechać do ZEA gdy wojna się szukuje, to tak jakby ktoś 4 lata temu przestrzegał tak samo przed wyjazdem do Polski, bo Rosja zbierała wojska na granicy z Ukrainą.
Nikt nie przewidywał, że Iran w odwecie za atak USA/Izraela będzie rozwalał cywilne lotniska w krajach które mają ze sprawą tyle wspólnego, że mają amerykańskie bazy. Polskie MSZ ZEA na listę krajów odradzanych wciągnęło dokładnie wczoraj (i nie jest to żaden fakap, bo podobnie i w tym samym terminie zrobiły inne kraje unijne, dalej nie sprawdzałem).
I nie, nie mam nikogo w Dubaju i nigdy nie byłem i się nie wybieram (za dużo tam ruskich, które mi są nie w smak)
#iran #usa #dubaj #izrael #wykopshitsays

@RobertCalifornia no ale raz- tu nie jest wyklop.
I dwa- od grubo ponad miesiąca jak trumpetka powiedział, że nie zaatakuje Iranu było wiadomo, że "ło k⁎⁎wa". Wenezuela can confirm. Od miesiąca było mielone, że tam jest niebezpiecznie i jak ktoś nie ma uzasadnionego powodu, żeby tam być, to żeby tam nie jechał. Od tygodnia wprost przekazywali informacje, żeby stamtąd spierdalać bez czekania. I co? I gówno, jak zwykle znaleźli się "mądrzejsi", a teraz wielkie wycie, trzeba rzucać wszystko i ich ratować. A teraz czytam o jakimś zesraniu, chytrości (?!) i mądrości po fakcie.
Nikt nie przewidywał, że Iran w odwecie za atak USA/Izraela będzie rozwalał cywilne lotniska w krajach które mają ze sprawą tyle wspólnego, że mają amerykańskie bazy
Nie no k⁎⁎wa, skąd. Ani trochę. W ogóle. Nikt nigdy nie widział, nie mówił ani nie przewidywał, że Iran, który jest wylęgarnią tej terrorystycznej hołoty napędzanej religijnym pierdolcem srajatollaha i od dawna podpala wszystkie kraje naokoło zacznie robić rozpierdol. Gdzie tam.
Zaloguj się aby komentować
Tej zależności jeszcze nie czaję, ale od wczoraj atak na #iran i od wczoraj do myjni samochodowych kolejki.
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Założyciel Rady Pokoju siedem dni później rozpoczął wojnę xD
#trump #bekazprawakow #iran
Zaloguj się aby komentować
To ja kiedy po 17 latach zawodowego programowania w PHP, pisaniu integracji Stripe, Airtable i wydaniu książki o jednym z frameworków dowiaduję się, że odpadłem w rekrutacji na senior deva, bo senior powinien z pamięci wiedzieć czy array_reverse zwraca czy modyfikuje tablicę.
(Odpowiedź, że takie rzeczy mi podpowiada IDE, bo operacje na tablicach to w PHP śmietnik jeśli chodzi o konsekwencje to żadna odpowiedź, mam to wiedzieć z głowy)
(Senior mnie odpytujący dowiedział się ode mnie, że istnieją inne rodzaje API niż REST).
#php #programowanie

Odpowiedź, że takie rzeczy mi podpowiada IDE[...] to żadna odpowiedź, mam to wiedzieć z głowy
@RobertCalifornia parę lat temu przy rekrutacji też dostałem jakieś z d⁎⁎y pytanie i odpowiedziałem podobnie. W odpowiedzi usłyszałem że "A CO JEŚLI BĘDĘ PRACOWAŁ Z INNYM IDE?!" (chwilę wcześniej mi powiedzieli w czym pracują, tam ten skrót działał xD)
Mi raz udało się przejść do ostatniego etapu rekrutacji i podczas rozmowy z CEO dostałem pytanie "zegar wskazuje 14:29, ile wynosi kąt między wskazówkami zegara". Byłem gotowy na rozmowe o biznesie, przyszłości firmy i o pracy w moim zespole a ten mi wyskakuje z łamigłówkami do rozwiązania w głowie.
To nie tak że nie byłbym w stanie tego wyliczyć, po prostu jakoś mnie to tak rozczarowało że odpuściłem sobie walkę o to stanowisko
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Duża zmiana jeśli chodzi o dostęp do Claude poprzez API: jeśli używasz gdzieś kluczy dostępu do subskrybcji pro, najpewniej łamiesz regulamin (chyba, że używasz ich w narzędziach od Anthropic). Cursor pewnie przestanie korzystać z Claude w trybie auto.
anthropic #claude #cursor #ai

Źródło to Yahoo więc żadna teoria spiskowa jakich sporo lata po socialach. Wśród ujawnionych dokumentów jest zeznanie kobiety, która w wieku 13-14 lat była na imprezie #epstein wykorzystana seksualnie przez #trump Jako miniaturkę cynicznie wstawiam screen z JD Vence sprzed lat zanim dołączył do...
Sporym mindfuckiem jest dla mnie że na monachijską konferencje bezpieczeństwa przyjeżdża z USA koleś i poucza Europę że 5000 lat historii powinno wszystkich nauczyć że imigracja jest czymś złym.
Odstawiam na bok czy ma rację czy nie. Nie mogę jedynie jakoś ogarnąć że tym kolesiem jest Marco Rubio, syn kubańskich imigrantów w pierwszym pokoleniu.
Dowcip z żaba i wędkarzem się przypomina
#usa #europa
@RobertCalifornia Tak tylko odpowiem: napisałeś: "Odstawiam na bok czy ma rację czy nie."
Tak więc cały ten wątek zszedł z rozmowy o przedmiocie dyskusji, na rozmowę o osobie która wygłasza jakiś pogląd. Innymi słowy, wpis szedł z poziomu merytoryki do ploteczki. Być może to ja tu jestem problemem, że oczekiwałem czegoś więcej.
Fajnie, gdyby taki format wpisów (które sprowadzają się do ad hominem w celu komentowania "prawaków") był jakoś otagowany, żeby można to było zablokować, i aby było jasne, że pod takim wpisem nie ma słów sprzeciwu nie dlatego, że ich nie ma, tylko dlatego, że nie opłaca się dołączać do takiej dyskusji.
Czy tak się farmi lajki na hejto? Czy może na dźwięk słowa „migracja” następuje strzyżenie uszami oraz nieuchronny grymas na twarzy, zakładający najgorsze?
Pytam, ponieważ przesłuchawszy pełną przemową Marco Rubio- co polecam ponad dwustu ludziom, tak ufnie lajkującym wpis OPa- nie słyszę „pouczania”, zaś zwyczajnie oświadczenie o kontroli migracji. Czy kontrola migracji oraz racjonalne podejście do napływu ludności stało się czymś tak kontrowersyjnym w naszych czasach? Czy może dyskurs odnośnie tej kwestii ogranicza się do półgłówkowego rzucania tekstem o kraju terrorystów jak tanim chwytem mam cię przy poklasku innych?
Tak czy inaczej OPie, gratulacje. Wysiliłeś się- o ile można to tak określić- na wpis osiągający kwik aprobaty, którego treść ewidentnie pokazuje, że przemowy nie słuchałeś, a jeśli nawet, to trafił do ciebie przekaz jak do wytresowanego psa pana Pawłowa. Lampka zapala się na słowo, słowo jest be. Reszty nie trzeba wiedzieć, po co komu myślenie?
Zaloguj się aby komentować

Senator Ted Lieu do prokurator generalnej Pam Bondi, w odpowiedzi na jej słowa, że nie ma żadnego dowodu na to, że Trump popełnił jakieś przestepstwo: "Jestem pewien, że właśnie skłamała pani pod przysięgą"
Pam: "Nigdy nie próbuj oskarżyć mnie o kłamstwo!"
Senator:...

30 tysięcy razy z mema już nieaktualne. Członek izby reprezentantów Jamie Raskin, który widział akta przed cenzurą twierdzi, że Trump we wszystkich dokumentach z archiwów Epsteina pojawia się ponad milion razy. #trump #epstein #pedofilia #kanibalizm
Nie zdziwiłbym się, gdyby za sprawą afery #epstein wyjaśniła się sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek
Zaloguj się aby komentować
Pamiętam jak gdy byłem dzieciakiem (a było to tak dawno że większość z was nie uwierzy że ludzie wtedy żyli) usłyszałem w TV jak jakiś pan mówił że pogoda ma pięcioletni cykl: jest pięć lat cieplejszych i pięć lat zimniejszych.
Obserwowałem to od wtedy przez czterdzieści kolejnych lat (mówiłem wam że nie uwierzycie) i faktycznie widziałem ten cykl. Nie było to.rowne pięć lat ale tak: po pięciu latach upałów przychodziło 5 kolejnych wakacji bardziej deszczowych.
Doskonale pamiętam że choć przez ostatnie lata zimy były niemal bez śniegu, z siedem lat temu zrobiłem zdjęcie jak termometr w moim samochodzie pokazał minus 26.
I ten cykl tak trwa tylko że te wierzchołki najcieplejszych lat gdy się pojawiają, to są coraz jednak wyżej.
Nie przeszkadza to jednak Warzechom i innym prawakom robić sobie używanie z klimatu gdy widzą raz na kilka lat więcej śniegu.
#klimat #zmianyklimatu #pogoda #urojeniaprawakoidalne

Zaloguj się aby komentować
Kiedy masz dzień typu „nienawidzę swojej pracy”…
Wypróbuj to:
Zatrzymaj się w aptece, idź do działu z termometrami i kup termometr doodbytniczy wyprodukowany przez Johnson & Johnson.
Upewnij się, że kupujesz właśnie tę markę.
Gdy wrócisz do domu, zamknij drzwi na klucz, zaciągnij zasłony i odłącz telefon, żeby nikt ci nie przeszkadzał.
Przebierz się w wygodne ubranie i usiądź w swoim ulubionym fotelu. Otwórz opakowanie i wyjmij termometr. Następnie ostrożnie połóż go na stole lub innej powierzchni, tak aby nie został uszkodzony ani nie stłukł się.
Teraz zaczyna się najlepsza część.
Wyjmij ulotkę z pudełka i przeczytaj ją uważnie. Zauważysz, że drobnym drukiem znajduje się tam zdanie:
„Każdy termometr doodbytniczy wyprodukowany przez Johnson & Johnson jest osobiście testowany, a następnie dezynfekowany.”
Teraz zamknij oczy i powtórz na głos pięć razy:
„Jak dobrze, że nie pracuję w dziale kontroli jakości termometrów w firmie Johnson & Johnson.”
#pracbaza #poniedzialek

Zaloguj się aby komentować