
RobertCalifornia
- 297wpisów
- 597komentarzy

Nie wiem czy jeszcze pamiętacie tak zwanego jednego sasina, czyli kwotę jaką #pis utopił w wybory kopertowe.
No więc Rafał #zaorski zawinął i nie oddał niemal dokładnie pół sasina z giełdy #zondakrypto. 32 miliony złotych
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44271031-ujawniono-nowe-fakty-ws-sporu-suszek-zaorski-w-tle-32-miliony-zlotych
Do PiSu go!
No ale pamiętajcie że kral i spółka wrzucili ten ochłap prasie żeby gówno rosmarować na innych. Pewnie rafałek tam wisi im kasę ale te 32 banki to i tak kropla w morzu. Ostatnio wyswietlila mi się grupa zonda poszkodowanych na fb, to wziąłem zsumowalem z ciekawości z jednego tylko posta ile kto przewalił to wyszło ok 12 baniek a to było kilkanaście osób tylko 😅
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

"To jest w tej sprawie absolutnie fascynujące: nie mam pojęcia, skąd sąd wiedział, że taki tekst powstaje. Sąd na pewno nie wiedział, co jest w tym artykule, ponieważ w momencie wydawania decyzji jeszcze po prostu nie istniał. Nie braliśmy udziału w posiedzeniu, nie widzieliśmy...

„Ja ci powiem, Rafał, bo to mnie najbardziej boli. To, że straciłeś, to jedno, ale to, że mnie okradłeś, czyli powiedziałeś w Dubaju, że potrzebujesz i odsyłasz, to jest, k..., kradzież, i dobrze o tym wiesz. I to była żywcem kradzież” Warto też przeczytać resztę, bo pokazuje jak Zaorski kosił kasę...
Dziś mija dokładnie ćwierć wieku od premiery pierwszej części Shreka
#film #starosc

Zaloguj się aby komentować
Czasem się śmieję pod nosem, bo nagle mi się przypomina, że #usa ma ministra zdrowia, który się nie boi bakterii, bo wciągał kokainę z desek klozetowych.
Zaloguj się aby komentować
Święty Krzysztof i jego przypowieść o zegarku.
#pdk #trump

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego nie ma takiego teleturnieju jak Jaka to melodia, ale w formie i tytule Jaki to film?
Uczestnikom się puszcza fragment filmu a oni mają zgadnąć co to
#showerthoughts
Zaloguj się aby komentować
Ja to tam nie wiem kto winny a kto niewinny w tej strzelaninie w #bystrzycaklodzka ale trzeba wprowadzić powszechny dostęp do broni to będzie fajnie i fest. /s
@RobertCalifornia Co ma piernik do wiatraka :D? Ale mnie leczy takie, za przeproszeniem, pierdolenie. Z tego co wstępnie ustaliłem, to wszyscy strzelający posiadali broń zgodnie z obowiązującymi przepisami. Czy to czasami nie dowodzi, że pozwolenia na broń są wydawane w sposób beznadziejny i nie ma to żadnego sensu? Powszechny dostęp do broni to nie jest tożsame z tym, że każdy przechodzeń na ulicy będzie miał broń. Brak powszechnego dostępu do broni też nie jest tożsame z tym, że nie posiadają broni ludzie, którzy jej posiadać nie powinni. Przepisy przepisami, życie życiem, ale takie komentarze zostaw może dla siebie i będzie fajnie i fest
Zaloguj się aby komentować
"I zaprawdę powiedział on do swoich apostołów: nie mogę mu już pomóc, oto nie ma on ubezpieczenia, nie ma srebra ni złota, a sakiewka jego jest pusta."
#trump

Zaloguj się aby komentować
Pakistan mówi, żeby przełożyć deadline, bo mają niezły zonk. Negocjator po stronie #iran po 21:00 lokalnego czasu zwyczajnie powiedział że na dziś koniec i on idzie spać, a nie będzie z małpą pertraktował.
I się rozłączył.
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Kolejny zestaw memików około-trumpowych. Choć dziś nieco bardziej memy po prostu o sytuacja w #usa
#trumpmeme #polityka #suchar





Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
poranny zestaw memików około-trumpowych. plus jedno to #realphoto
#trumpmeme #polityka #suchar





Zaloguj się aby komentować
poranny zestaw memików około-trumpowych
#trumpmeme #polityka #suchar





Zaloguj się aby komentować
mniej znane zastosowania #javascript
#programowanie #programmerhumor

Zaloguj się aby komentować

Wcale nie jest tak, że Trump to tylko złe wiadomości dla Europy: prace nad porozumieniem handlowym z Australią dostały właśnie mega przyspieszenia.
Podobne porozumienia zawierają miedzy sobą - ku zgrzytaniu zębami Trumpa - Kanada, Indie i Australia właśnie, a nawet Chiny.
gospodarka...
Donald #trump w styczniu podsumował 13 lat zaangażowania żołnierzy z innych krajów NATO w wojnę w Afganistanie obrażając tych żołnierzy i mówiąc wbrew faktom, że się tam obijali i nie robili nic godnego pochwały.
Niecałe dwa miesiące później dziwi się, że żaden z krajów #NATO nie chce wysłać swoich żołnierzy by sprzątali jego syf.
Ale to jest łeb.
#politykazagraniczna
A mnie się wydaje, że wykorzysta później to jako fakt ( o którym wspomniał w styczniu) że” artykuł 4 znowu nie działa( w jego głowie )!!11ONEone” bo przecież poprosił o pomoc ( w jego głowie artykuł 4), a nie dostał. Więc jak jakiś kraj NATO zostanie zaatakowany przez jakiś imperialistyczny twór, to Trum powie, że artykuł nie działa!( USA nie wyśle posiłków )
Zapiszcie screena
@Bjordhallen art. 5
poza tym (w mojej opinii) to się zgadza. trump jest najlepszym w historii ruskim agentem, obojętnie czy robi to dobrowolnie, czy raczej pod presją kompromatów.
w zasadzie już jesteśmy w sytuacji, gdzie w przypadku czysto teoretycznego na razie ataku ruskich na Finlandię, Łotwę czy chociażby przesmyk suwalski, USA nie wyśle nic i nie zrobi nic. to największe osiągnięcie ruskiego wywiadu w historii.
Zaloguj się aby komentować

Prokurator Jan Drelewski jest doświadczonym śledczym od lat rozliczającym korupcję i przestępczość zorganizowaną. Jeszcze niedawno chwalił go minister Adam Bodnar za „szczególną wnikliwość” oraz „duże zaangażowanie i profesjonalizm”. Teraz ponosi kary dyscyplinarne, a przełożeni umorzyli...