Tak a propos afery z koordynatorem warszawskiego szpitala (absolutnie tu nie rozgrzeszam KO!) postanowilem sobie sprawdzic jak zakonczyla sie afera z aniołkami Glapinskiego, które zarabialy po 50tys zl za nie wiadomo co.
Afera wyszła na jaw w 2018 roku.
Jedna z nich pracowała sobie spokojnie do 2022 roku. https://pl.wikipedia.org/wiki/Martyna_Wojciechowska-Tsobekhia
Druga pracuje dalej, teraz jest jakąś dyrektor. https://nbp.pl/o-nbp/struktura-organizacyjna/departament/generalny/
Koordynator zwolniony w kilka dni po wyjściu afery na jaw.
#polityka
