
Pomidor__
- 150wpisów
- 851komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Przesiadłem się z #android na #ios i nie wiem po co mi to było. Od paru dni co trochę przeklinam bo czegoś się nie da.
Kupel twierdzi, że jestem dziadem wykluczonym cyfrowo a mam dopiero 40. xD
#zalesie
@0x34 Myślę że to doskonała pora aby zakończyć dyskusję. Przepłacanie za lekko przestarzaly sprzęt tylko dla zaoszczędzenia jednego kliknięcia nie jest dla mnie. Dodam tylko że w dziedzinie ekosystemu samsung wyprzedził apple już dawno. Przykładowo Fold jest telefonem, po rozłożeniu tabletem a po podłączeniu do dexa również kompem. Wszystko zintegrowane w jednym urządzeniu, bez konieczności pałowanie się z czymkolwiek. I bez kupowania 3 urządzeń.
Ps: udostępnienie jednym kliknięciem beż bycia w tej samej sieci? Niesamowite!

Zaloguj się aby komentować
To tylko Cthulhu fhtagn! przewijaj dalej.
#ogrodnictwo #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bieda barszcz biały z domową kiełbasą.
#gotujzhejto #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak tylko sobie przeglądałem internet i jakoś tak wpadło do koszyka. Samo!
#ogrodnictwo #upomidora

Zaloguj się aby komentować
J€§@ć dietę, jak placki to i ogórek kiszony.
#gotujzhejto #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Ziemniaczki z rosołem na kaczce i kurce. 😁
#gotujzhejto #upomidora xD

@Mechanik_rowerowy różne kuchnie, różne przepisy
nie każdy wdupia rosolinio z makaronem, lub czysty bulion z warzywami
krakowski jest z grulami, ale puree to już wymysł OPa
jedyne puree ziemniaczane to w barszczu, ale nie jestem pewny czy to kresowy zwyczaj, czy któryś regionalizm kuchenny województwa polskiego
Zaloguj się aby komentować
Ziemniaki się gotują to kanapkę zjem.
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
A miałem się chwalić
#gotujzhejto #wedzenie #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja pitolę dla oszczędności rzędu kilku groszy na kg produktu sami robili mieszankę peklujacą.
#gotujzhejto #wedzenie

Zaloguj się aby komentować
no kit nie mogę
#upomidora
Zaloguj się aby komentować
Jaki ja jestem stary.
W sam raz do kanapki z pastrami xD
https://www.youtube.com/watch?v=NSkboTTTmpg
#upomidora
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak byłem jeszcze młodzieżą to nawet nie myślałem o takiej perspektywie, że dożyje wieku 40 lat.
No i przeżyłem a brałem udział w kilku wypadkach samochodowych jako pasażer. Pracowałem jako kierownik budowy i walec mnie nie przejechał. Mieszkałem dość długo w kraju gdzie większość fauny chce Cię zjeść albo przynajmniej zabić.
Sukces xD
No i kutfa dalej mam wrażenie, że mam 16 lat.
Co się zmieniło z wiekiem? Wydaje mi się, że mam wyjebane na wszystko i coraz bardziej bawią mnie niektóre memiki.
https://www.youtube.com/watch?v=EFHQNgO3jTA
#upomidora
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować