Pomidor__Osobistośćw Hydepark2024-03-13T17:58:42+01:0013Jak fajnie nazywa się gorzka 😎 #jedzenie138Udostępnij
Jaszczomp2024-03-13T19:42:18+01:002@Ragnarokk Dokładnie, miałem wspomnieć, że ta czekolada jest dobra, ale pasie kieszenie korporacji, więc już jej nie jadam
Bylina_Rdestu2024-03-13T22:37:52+01:000@Ragnarokk ogólnie jak ona nie jest w promce to jej się nie opłaca kupować, bo potrafi kosztować pod 100 CZK. W promce za około 60 CZK już mniejszy ból.