Propozycja na śniadanie, lunch, lub obiadokolację
Można mieszać składniki, zmieniać, miksować i eksperymentować ze wszystkim co tam macie w lodówce
Byle z jajem
#sniadanie #jajka #szybkoipysznie



skladliteracki.blogspot.com
Propozycja na śniadanie, lunch, lub obiadokolację
Można mieszać składniki, zmieniać, miksować i eksperymentować ze wszystkim co tam macie w lodówce
Byle z jajem
#sniadanie #jajka #szybkoipysznie

Zaloguj się aby komentować
Mecz nudny i chwilami bardzo irytujący. Co prawda towarzyski, ale tym bardziej obejrzałbym z przyjemnością różnice polskich zawodników, którzy grają w europejskich klubach, a tu mizeria jakiej dawno nie widziałem
Szkoda kibiców na Stadionie śląskim w Chorzowie - bo Mołdawia chwilami dawała radę
#mecz z #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Turbo grosik zagra za chwilę jako kapitan w reprezentacji po raz ostatni w meczu twowarzyskim z Mołdawią...
Kończy się zatem pewna era...
Czego życzyć?
#sport #pilkanozna #wiadomoscipolska


Zaloguj się aby komentować
"Wówczas przemówił Jezus do tłumów i do swych uczniów tymi słowami: (...) Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie." (ew. Mat. 23;9 Biblia Tysiąclecia).
#konklawe

Zaloguj się aby komentować

@Eber mam, Sweet Jesus, to był najlepszy set na jakim byłem https://www.youtube.com/watch?v=a-9lKu8nUTo
@Eber secior kapitalny, 2h grania, puszczała wszystko, techno, hard trance, trance, psytrance, acidy. Nogi praktycznie 2h w ruchu xD Komórki raczej nie używałem, ale to był tak charakterystyczny moment seta, że chciałem mieć pamiątkę. Nie wiem, czy ona składa sama te sety, czy nie, ale tamten to była magia.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Biała kiełbasa
#kuchnia #kulinaria #jedzenie

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Kurdex w końcu zaczęło padać - cały dzień nie czułem się najlepiej, a tu panie proszę - deszcz i zapach tak piękny i niezwykły, że tylko wiosną można powiedzieć, że to wiosenny deszcz
#wiosna #deszcz #2025


Zaloguj się aby komentować
#ligamistrzow #pilkanozna #sport

Zaloguj się aby komentować
#ligamistrzow #pilkanozna #sport

Zaloguj się aby komentować
#ligamistrzow #pilkanozna #sport

Zaloguj się aby komentować
[EDIT] Borussia 0 - 2 FC Barcelona - Lewy to jest jednak napastnik z prawdziwego zdarzenia - jest gdzie powinien BYĆ!
PSG 2 – 1 Aston Villa
#ligamistrzow #pilkanozna #sport



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
@Gepard_z_Libii @TheCaptain Wieczna walka między buddyzmem a taoizmem. Czy życie jest po to by cierpieć, czy się radować? To była jedna z kwestii, które sprawiły, że oszalałem. Nie, nie w sensie, że się wściekłem. Ja serio straciłem poczytalność. Śmiałem się zawsze jak Lovecraft pisał, że ktoś przeczytał Necronomicon, czy Book of Dzyan i oszalał, a potem półtora roku temu przeanalizowałem sobie naukę, ateizm, religie, filozofie, ezoterykę, new age i teorie spiskowe i serio korba mi odbiła.
Zaloguj się aby komentować
O myślach słów kilka
#eber #cytatnet #rysunek #rozkimny


Zaloguj się aby komentować
Czy to początek kolejnego krachu finansowego? Czy spadki na giełdzie zapowiadają początek kryzysu gospodarczego w 2025 roku na całym świcie? A może, to kolejna manipulacja rynkami? Czy ktoś ma stracić, aby znowu najbogatsi zyskali?
Widać jak przetacza się fala dezorientacji...
#gielda #usa #wiadomoscipolska #wiadomosciswiat


Zaloguj się aby komentować