Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Może jest ze mną coś nie tak, ale gram sobie po raz pierwszy w Wieśka 3, wcześniej przeszedłem 1 i 2 i konkluzję mam jedną.: do starego jak świat gothic to im jednak daleko.
I mam wrażenie, że to nie jest kwestia sentymentu. Niedawno ukończyłem re3 remake i mimo, że grałem w oryginał i się nim jarałem, to ten nowy też mi przypadł do gustu. Kilka innych dzisiejszych gier - tlou1/2, until dawn, inne re, wliczając 7 i kilka innych też oceniam pozytywnie.
A #wiedzmin... Zachwyca widokami i rozmachem, ma nawet fajna opowieść, ale jakiś taki jest mało grywalny. Walka to klik klik klik i owszem, jest wiele możliwości, więcej niż w gothicu... Tylko, że nie ma po co z nich korzystać. Na co mi blok, jak coś mnie ugryzie zza pleców, a w dodatku lepiej odskoczyć.
W dodatku, w w3 mam wrażenie, że wiele rzeczy jest uproszczonych by zmniejszyć upierdliwość. Niby jest udźwig, ale mnóstwo przedmiotów waży 0, a reszta jest leciutka. Śmieci wszelkiej maści jest od groma. Złoto nie stanowi większego problemu.
No i na koniec - mapa jest imponująca, ale jest też za duża. I nie ma po co się w niej orientować, bo znacznik wszystko powie. A wiele miejsc jest bardzo jednorazowych.
G1 i G2 oferowały mniejsze światy i prostsze mechaniki, ale trzeba o, moim zdaniem, znacznie lepszej jakości.
#grykomputerowe #wiedzmin3
@poprostumort nie wiem, czemu się mija z celem. Dla mnie te gry są podobne. A nawet, gdyby nie były podobne, to nadal gry i w jedną gra mi się przyjemniej, w inną mniej, to porównuję
Btw. nie rozumiem tego akapitu o Morrowindzie i reszcie. Nie we wszystkie grałem, ale te, które znam, były w tamtych czasach zdeklasowane przez gothica w mojej ocenie. A Morrowind to dla mnie w ogóle porażka, tak samo, jak i Oblivion zresztą.
To ofc tylko moje zdanie.
nie wiem, czemu się mija z celem. Dla mnie te gry są podobne
@sasik520
Nie no, nie mówie że nie są podobne - tyle że są podobne w takim sensie jak Need For Speed i Gran Turismo - ten sam gatunek ale kompletnie inne podejście. Jeden będzie wolał w jedną stronę, drugi e drugą.
Btw. nie rozumiem tego akapitu o Morrowindzie i reszcie
Chodzi o to że pod względem jakościowym Gothic mocno odstawał od reszty i był bardziej na poziomie takiego np. Anachronox. Nie znaczy że był zły, sam wole Gothica od Morrowinda
Swoją droga patrząc na to co Ci w Wieśku nie pasowało - próbowałeś Kingdom Come: Deliverance? Wydaje mi się że może być bardziej w Twoim stylu, brak automapy, realizm i walka z głębią.
Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #czarnyhumor #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Mój syn od paru dni robi sobie ręcznie #cosplay Geralta. Tworzy zbroje ze starych ubrań, jakieś strzały rzeźbi do kuszy... Taka niespodzianka go czeka, jak wróci dziś ze szkoły
#wiedzmin #wiedzmin3

@maybe Niezbyt. Bardziej organizujemy się na jakieś wydarzenia, albo organizujemy takie wydarzenia sami. Najczęściej to taka trochę kameralna impreza znajomych, bo o szersze zasięgi w sumie dość ciężko. Pracami to rozumiem, chodzi Ci o stroje? Nie kujemy mieczy, to miecze bezpieczne, używane do larpów. Zajmujemy się bardziej robieniem własnych strojów, najczęściej wiedźmińskich.
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy Deus EX:
Spotykasz bezdomne dziecko, które oferuje że poda ci kod do tajnego przejścia za automatem z colą, ale w zamian za coś do żarcia bo nie jadło od 3 dni
Dajesz mu batonika, gówniak podaje kod
Wyciągasz łom i parkujesz go w głowie gówniaka
Lootujesz ciało i odzyskujesz batonika. 2 punkty bioelectric energy piechotą nie chodzą!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie tego, dziś skończyłem Wiedzimina 3, zrobiłem wszystkie eliksiry, oleje, petardy, wszystkie kontrakty, wyścigi Itp, zostały mi tylko dwa dodatki do przejścia.
Mój save ważył coś ok 2,57GB
wychodzi mi błąd że nie mogę zapisać bo nie mam miejsca na dysku, znalazłem rozwiązanie zrobiłem działa.
później robiłem reset konsoli bo znowu błąd miałem i co ? nie mam save, żadnego tylko jakiś stary jak zaczynałem grę z lvl 4.... ku⁎⁎⁎ca level hard. Próbowałem usunąć lokalne save i ściągnąć z clouda i co ? dalej to samo, pisałem do supportu Microsoftu a oni mnie odesłali bym kontaktował się z CDPR no to napisałem im maila i pozostaje czekać :| ale się wkurwiłem .... aż się odechciewa grać już w to. Chyba zacznę AC Valhalla
#xbox #cdprojektred #wiedzmin3 #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin3 #wiedzmin
Poszedłem na imprezę do trolli i chłopaki już się upiły i śpią koło ogniska xD #pdk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mogę tego słuchać cały czas
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#muzyka #wiedzmin #wiedzmin3
Zaloguj się aby komentować
Pytanie odnośnie wiedźmina 3 i zakończeń także uwaga spoiler.
Pytanie w komentarzu poniżej.
#wiedzmin3 #wiedzmin
Na to że zostaje wiedźminką nie można w ogóle pojechać do cesarza
https://www.eurogamer.pl/wiedmin-3-akt-iii-cos-sie-konczy-cos-sie-zaczyna-wszystkie-zakonczenia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurde, easter eggi w Wiedźminie 3 są świetne
#gry #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
BUL BYĆ MUSI BEZ BULA WYCHODZI GŁĄB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wiedzmin #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Dla mnie ten quest to peak jeśli chodzi o dialogi, klimat i radość czerpaną z czystego obcowania z tytułem. Świetnie się bawiłem chodząc od stolika do stolika pijąc trunki z innymi gośćmi wesela, biorąc udział w tych wszystkich zabawach. 10/10 dodatek jak narazie.
#gry #wiedzmin3 #wiedzmin #gownowpis #codziennafotkazgry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry moi koledzy :3
#wiedzmin3 #wiedzmin #midjourney

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsza fotka pochodzi z gry Bloodborne. Scena ma miejsce na chwilę przed "polowaniem " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #fotografia #gownowpis #wiedzmin
#codziennafotkazgry

Zaloguj się aby komentować
Był wiedźminem - zabójcą potworów
#aiart #midjourney #pixelart #wiedzmin #wiedzmin3

Zaloguj się aby komentować