igni
#aiart #midjourney #pixelart #wiedzmin #wiedzmin3

igni
#aiart #midjourney #pixelart #wiedzmin #wiedzmin3

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin
Co tam słychać?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiecie co? Ja to tutaj poprostu zostawię...
#heheszki #shrek #gownowpis #wiedzmin #starwars #filmy #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować
Opłaca się grać w wieska na ps4 czy jednak PC? Zastanawiam się czy by nie spróbować w końcu…
#gry #wiedzmin #ps4 #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Dla Temerii zrobiłbym wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #wiedzmin #wiedzmin3 #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tomeczki I Kasie i inne karasie, mam problem. Kupiłem nowy monitor i gdy odpalam jednocześnie Lineage II i zostawiam na autohuntingu a potem odpalę Wiedźmina to po chwili z którejś z gier mnie wywala. Lineage dostaje crash error a przy Wieśku nic się nie pojawia, po prostu wyrzuca do Windowsa.
Wiąże ten problem z monitorem bo wcześniej na starym spokojnie odpalałem nawet 3 konta i Wiedźmaka i to działało a teraz nie.
#pcmasterrace #wiedzmin #pomoc
Zaloguj się aby komentować
Nie jestem pewien czy dobra społeczność wybrana, ale w sumie to też fotografia, nawet trochę reportażowa( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wiedzmin #gry

Zaloguj się aby komentować
Ta gra ma już tyle lat a ja dalej bawię się przy niej świetnie.
#wiedzmin #wiedzmin3 #gry #screenyzgier

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Feldmarszałuś Duduś!
Śmieszna sytuacja!
#wiedzmin #wiedzmin3 #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#gry #grykomputerowe #steam #wiedzmin
Wiedźmin 2 w promocji na steamie za.... 5,99
Więc wiesiek albo butelka coca coli xDDDD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować