Zdjęcie w tle
chickenchaser

chickenchaser

Zawodowiec

Dołączył/a: 17.01.2023

  • 10Wpisy
  • 131Komentarzy
  • 2Obserwujących

Gram w #dyinglight2 i raczej nie mam wielkich zarzutów – znaczy, po prostu gameplay mi odpowiada i dobrze się bawię. Ale zadanie z dostarczaniem kiełbasy, po której może wszyscy się posrają albo – co ważniejsze – wiele innych nielogicznych rozwiązań na głównej linii fabularnej, normalnie podżegają mnie do zrobienia kuku różnym writerom. Nic dziwnego, pierwszy #dyinglight też w tym dobry nie był. Ale błagam.

509a3edf-57bb-4687-82ac-4a871d07e89c

Mi sie bardzo nie podobało to że jest potrzebna stamina do wspinaczki, rozumiem czemu ale mi się to okropnie nie podobało - tak samo walka przechodząc z jedynki czuje się jakby to było mmo gdzie nie widać żeby mój atak cokolwiek robił oprócz tego że pasek życia przeciwnika się zmniejsza.. No I niestety optimizacja na PC okropna...

Zaloguj się aby komentować

Tak, to tradycyjne narzekanie na #glovo, czyli w istocie #scam. Oraz idealne miejsce na komentarze „sam sobie jesteś winny”. W zasadzie to po raz pierwszy zdecydowałem się zamówić przez aplikację Glovo coś innego niż burgir, a mianowicie zakupy z #auchan. Spodziewałem się, że będzie okej, bo ze wszystkich zakupów na kwotę ~70 złotych odznaczono tylko jogurt. Ale jednak nie dostarczono Pepesi ( ͡° ʖ̯ ͡°) w dwupaku za 13 zł. No to supporcik, zaznaczam w systemie, że nie ma i oto wybór: 13 zł na konto albo 17 zł na konto w Glovo. Oczywiście wolę swoje pieniądze z powrotem. Po chwili dostaję mejla, że zwrócą 3 zł z groszami. Cała dyszka przepada, tylko dokąd?

 

Uderzam na czat z konsultantem. Sposobem, bo zaznaczając inne opcje, które mnie nie dotyczą, ale inaczej się nie da. Efekt? Nie mamy pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?

 

Pierwszy i ostatni raz takie zakupy. Ha tfu!

af70c409-8da3-4466-a7c9-454a16630d71

"Nie mamy pańskiego płaszcza" tylko że tu chłop Ci na pan nie mówi

@chickenchaser to już któryś przypadek z glovo, że kogoś zrobili w chu... Ja chyba jestem w czepku urodzony zamiawialem zakupy z biedry jak byłem na kwarantannie to o ile biedra czegoś nie miała coś wypadało to paragon, zakupy dostarczone zawsze się zgadzały ze sobą

Ostatnio podobna sprawa z zamówieniem z biedry. Wybrane puszki żarcia dla kota, a smak przychodzi inny. Na infolinii nie potrafili rozwiązać sprawy.

Zaloguj się aby komentować

Czy wy też bawiliście się w #gothic w dzieciństwie? Mnie i przyjacielowi towarzyszy ta seria od zawsze, i pamiętam, że na moim podwórku cisnęliśmy w roleplay. Wcielaliśmy się i w orków, i w ludzi. Mieliśmy nawet kopalnię, oczywiście w wyobraźni, bo to był zwykły kanał do sprawdzania podwozia. Naturalnie walczyliśmy o nią. Odwalaliśmy nawet w drodze do gimnazjum, gdzie była wysepka z paroma drzewami. Zawsze jakoś w Gothica się grało, jeszcze te powroty po latach, to trudno było do niego nie nawiązywać. A kto w życiu nie udawał animacji mówienia z gry, niech pierwszy rzuci kamieniem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5ISrc91cEDU

@tripplin a, tak, idziemy expić też było

@chickenchaser Fan gothica, ale takich zabaw nie mieliśmy xD a filmik kozak, świetnie odwzorowane animacje i mimika

@chickenchaser Nie bawiłem sie ze znajomymi bo grałem w Gothica...

Zaloguj się aby komentować

Rozstrzygnijmy to raz na zawsze! (╯ ͠° ͟ʖ͡º)╯┻━┻ #heheszki #wiedzmin3 #cyberpunk2077 #gownowpis

8e9c1d85-1cb1-48c1-863b-b9d2e8ec0118

@chickenchaser dla mnie both. Obie gry rozegrałem kilka razy zmieniając podejście i w obu się dobrze bawilem. Brakuje mi tylko NG+ w CP2077 bo chciałbym nieco bardziej wyskillowany rozpocząć fabułę

Zaloguj się aby komentować

Chciałem tylko pochwalić Hejto za główną – teraz kiedy to znaleziska wczytują się jako pierwsze, może wreszcie zwrócą na siebie porządnie uwagę. Na dodatek bardzo mnie cieszy, jak działają społeczności i tagi. Jako gracz w „Gry” mam same znaleziska i dyskusje związane z grami itp. itd. Tak to powinno wyglądać. Dziękuję Hejto. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

 

#hejto #niedzielawieczurihumorgituwa

Zaloguj się aby komentować

Hej,

 

ja tylko chciałem się przywitać. Jestem oczywiście z Wykopu. Moje doświadczenie: parę razy bordo, głównie cicha pomarańczka. Toteż nic mnie tam nie trzymało. Ostatnia zmiana wyglądu serwisu stała się jego gwoździem do trumny, a przynajmniej w moim wypadku. Pomyślałem jednak, że fajnie byłoby gdzieś zaglądać, czasem zapostować – czy to w temacie gier wideo, czy muzyki, czy czegokolwiek innego. Dzień dobry @hejto i wszystkim użytkownikom. Co powinienem wiedzieć na początek?

#hejto