Zaloguj się aby komentować
69 + 1 = 70
Tytuł: Pani Jeziora
Autor: Andrzej Sapkowski
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: SuperNowa
Format: książka papierowa
ISBN: 978-83-7578-069-7
Liczba stron: 596
Ocena: 7/10
Po długiej walce, w końcu udało mi się skończyć podstawową sagę wiedźmina. Ogólnie mam wrażenie, że gdyby Sapkowski był z USA i zrobił tego Wiedźmina trochę bardziej w stylu CDPROJEKTU to byłby wielkim uznanym pisarzem. Nie mniej bardzo przyjemnie się czytało, choć były lepsze i gorsze momenty. Kilka tekstów zapamiętam. Pora teraz na dalsze przygody Geralta w wirtualnym świecie.
#bookmeter #czytanie #wiedzmin #ksiazki

68 + 1 = 69
Tytuł: Rozdroże kruków
Autor: Andrzej Sapkowski
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: Supernowa
Format: książka papierowa
ISBN: 978-83-7578-207-3
Liczba stron: 292
Ocena: 7/10
Mało, za mało mięsa… bawiłem się dobrze. Czytało się płynnie i przyjemnie. Fabuła w mojej opinii lepsza niż w wcześniejszej książce sapkowskiego.
Na minus:
1. szybko skaczące miejsca w akcji. Brakuje uczucia podróży - podobnie miałem w Ring of Power 1 sezonie.
2. Dialogi - nie rozumiem sposobu redakcji. Kilkukrotnie nie wiedziałem kto mówi. Strasznie irytujące.
Na plus:
Gnom - bardzo ucieszył mnie fakt obecności przedstawiciela tej rasy. 10/10 opowiadanie. Stary, dobry Sapkowski. Dla tego opowiadania nota tak wysoko
#bookmeter #czytanie #wiedzmin #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Wiecie może czy są gdzieś w sieci dostępne ebooki Wiedźmin? Mam pewne opory przed kupieniem drugi raz tego samego (mam w wersji papierowej).
#wiedzmin #ksiazki #piractwo
@PanNiepoprawny widze @bojowonastawionaowca pomógł, ale na przyszłość szukaj na https://annas-archive.org/ 😁
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiesz co się stało pod Kłomnicą? ... Graham się przelizał z Morową Dziewicą
#wiedzmin #heheszki #pdk
Zaloguj się aby komentować
Najlepszy przyjaciel kupca i złodzieja - MONETY
Zacni herosi przychodzą ze swoich wojaży i prezentują Ci złom, który chcą opchnąć za fortunę. Niedoczekanie ich. Proponujesz im kilka miedzianych
Oczywiście nie muszą wiedzieć, że sprzedajesz te cudeńka za morzem z kilkukrotną przebitką. To jest
A może mierzysz się z dylematem, który nie pozwala Ci spać. “Być albo nie być” wydają się równoważyć swoje plusy i minusy. Nie głow się już więcej - niech rozstrzygnie RZUT MONETĄ
A Ty? Masz ochotę na odrobinę bogactwa w swojej sakiewce?
https://rgfk.pl/k/36/monety-i-zetony?q=Materiał-Metal
#rpg #wiedzmin #dnd #warhammer40k
To co? Wkraczasz do świata wielkich monet?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Prezencik na gwiazdke od dziadzi przyszedl, jak juz andrzej was rozczarowal to teraz moja kolej. Cienka cos no ale co zrobisz.
#ksiazki #wiedzmin #tagowanietomojapasja


Zaloguj się aby komentować
Ładnie podsumowano cała aferę z nowym wieśkiem
Punkt piąty naprawdę dobry bo się nie da dogodzić.
https://youtu.be/JyTG8PviSgU?si=_XvCCMsGH7BLm-Or
#gry #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
Trailer #wiedzmin #wiedzmin4 po śląsku
Zaloguj się aby komentować
Bylem zrobić w Biedronce sobotnie zakupy, trochę książek było i udało mi się znaleźć Wiedzmina.
Nigdy nie czytałem (gry uwielbiam) więc wziąłem.
Dzis skończę Modyfikowany Wegiel i się biorę za to.
Mam nadzieję że uda mi się z nowym rokiem przyłączyć do Was w bookmeterze i dzięki się tutaj spostrzeżeniami.
#ksiazki #ksiazka #wiedzmin #sapkowski


Zaloguj się aby komentować
No dobra, jest jeszcze jeden dodatek. Fanowski. Grałem tylko raz i patrzę a tu dubbing przygotowują. I nie wiem czy zaczynać czy nie.
#wiedzmin #gry

Zaloguj się aby komentować
Ehh, no i koniec tej wspaniałej opowieści. Po raz kolejny. I po raz kolejny człowiek nie wie co ze sobą zrobić. Wincyyyj chciałoby się rzec. Niestety nadchodzi niepewna, kolejna część i może być różnie.
Oczywiście jestem wiedźminem, więc zadbałem, żeby wszyscy którzy mogli zginęli
#wiedzmin #gry

Zaloguj się aby komentować
Znalazłem go! I nawet gada tak samo jak w książce.
#wiedzmin #gry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Puzzle sobie ułożyłem - mapa z #wiedzmin
Fajnie się układało na podstawie kawałków nazw miejscowości na puzzlach sprawdzając swoją znajomość mapy
#puzzle

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem na promce trylogię Wiedźmina. Nigdy nie grałem,książek nie czytałem po prostu nie moja bajka ale ogólnie gry RPG lubię a cena była dobra więc... No to wpadłem na pomysł,że zaczne legitnie od jedynki i potem konsekwentnie część po części.Pobrałem,odpaliłem,pograłem 15 minut i kurde ta część jest takim zabytkiem już (graficznie dobrze się trzyma) jeśli chodzi o sterowanie,w ogóle jakiś dziwny system mówiąc krótko pierwsze wrażenie nie powala a parę dni temu skończyłem Kingdom Come więc mam mocny dysonans. No ale do brzegu - co robić?
#gry #wiedzmin
@Belzebub Widzisz, każdy ma inaczej, mój brat wiele razy ograł jedynke a 2 i 3 mu nie siadły.
Ja nie dałem rady jedynki, dwójke przeszedłem wiele razy, trójkę raz.
Wpisz sobie w google - najlepsze mody do wiedźmina. Pobierzesz takie które usprawniają system walki, ekwipunek, interfejs, tekstury i będzie gitara.
@Belzebub moim zdaniem najgorsza jest dwójka, nie porwała mnie ani fabularnie, ani gameplayowo. Jedynka była najbardziej klimatyczna, świetną też miała muzykę, trójka to wiadomo, AAA pełną gębą.
Graj jak chcesz, powiązanie fabularne między częściami jest w zasadzie bez znaczenia. To praktycznie osobne historie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować