Dwa biegi z moimi dzieciakami. Starszego wziąłem na bieganie osiedlowe a młodszy chciał śmigać po bieżni. Plany zrealizowane. Fajnie, że się sami garną do ruchu, ja do niczego nie namawiam.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Co to był za tragiczny bieg. Ale wiem że czasem tak bywa. Udo mnie tak rwało, że szkoda gadać. Biegać chce a powinien trumnę wybierać #hejto30plus a w sumie prawie #hejto40plus
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
W ogóle mi się nie chciało, ale już się zebrałem to mówię sobie "no chociaż 5km" i tak biegnę i na 2 km " no te pińcet metrów jeszcze" ale jak zrobiłem 2.5 to co, do 3 km nie dobije? Po 3 km mam przecież 4 kilometr zaraz przed tym cholernym mostem, na którym ciągle wieje pieruńsko, no dobra, zrobię te 5 już jak mam 4 co to jest. Jest to! Mam 5 km... Dobra teraz trzeba wrócić. XD
Bieg Skawiński (17.05) - kibicowałem, ale szok było oglądać, jak Adam Czerwiński na luzie na 8 kilometrze z dyszki ma taką ogromną przewagę nad konkurencją :O https://biegskawina.pl/bieg-skawinski/
Rossman Run (23.05) - Wirtualny, lub bieg ulicą piotrkowską w Łodzi, pakiety były przepotężne w tym roku
31.05 - Niedzielne "Coś" - Coś mnie plecy nie lubią i lewe biodro, to odpuszczam... w czerwcu będzie mniej z tego względu, przynajmniej najbliższy tydzień.
27.05 - Decathlon Midweek Run - Radek Chojecki - Siła biegowa w skipach i podbiegi - łagodne podbiegi i to dwie serie po 4, skip A,C,D i bez skipu a następnie część główna podbiegu, powrót w truchcie, przerwa w marszu.
24.05 - Niedzielny long - Znów nic specjalnego, ale gorący dzień, więc czekał człowiek do późna by zrobić.
24.05 - I Międzynarodowy Bieg Integracyjny Kraków - Wydarzonko AZS AKF Kraków Masters - mało międzynarodowo było, Runs'N'Coffee w sobotę to jest międzynarodowa społeczność, no ale drożdżówka jabłkowa w zamian za technikę, rytmy i 6x3'/1'
to nie jest zła wymiana
23.05 - Rossman Run 2026 - Wieczorny bieg po zniżkę do drogerii wszystkim nam znany chyba ^_^
22.05 - Błonia Dobra + Roztruchtanie po - Takie wydarzonko z pracy, 5-czka charytatywna
19.05 - ITMBW Czyżyny - Rafał Sułkowski - Regeneracja po biegu Skawińskim, sprawność, piramidka 500 M 400 HM 300 10k 200 5k 100 3k 200 5k 300 10k 400 HM 500 M (przerwy 100m marsz/trucht) Maraton, Półmaraton, 10k, 5k, 3k
17.05 - Niedzielny long - Nic specjalnego, ale było tak chłodno, że spokojne tętno mega!
16.05 - Parkrun Młynówka Królewska #134 - bardziej żwawo, około tempa maratońskiego
13.05 - Decathlon Midweek run - Radek Chojecki - 10-12x1' tempo 5k/1' przerwy
10.05 - Wings4Life 2026 Apprun Garmin Błonia - Przez tryb oszczędzania energii w telefonie nie udało się dalej zabrnąć, ale najdłuższe bieganie w tym roku
9.05 - Parkrun Młynówka Królewska #133 - W miarę luźny bieg
8.05 - 4Fizjo Runners Kraków Rafał Sułkowski - Sprawności od groma, zepsułem sobie w nocy z 6 na 7 prawy paznokieć, to było bardzo, bardzo spokojnie.
6.05 - Decathlon Midweek Run - Radek Chojecki - 2x6x100/100 na przerwie 200m
5.05 - ITMBW Czyżyny - Rafał Sułkowski - 4x800m w tempie 5k na przerwie 2', przerwa 3', 4x400m w tempie szybszym niż 5k na przerwie 1'30''
3.05 - Triathlonowa Małopolska z AZS AKF Kraków Masters - Grzesiek Sudoł - Jak na mnie mocna jazda po 2 Maja, 2km easy, 10x200m szybko 800 tempo około maratońskie, nie dałem rady ostatnich 2 lapów, jeszcze trener zwrócił uwagę, że lewa noga ucieka do środka w okolicach kontuzji z zeszłego roku, ech
2.05 - YOLO Night 2026 - PB na 10k na nielegalnej trasie o wznosie -5 metrów (16 up 21 down)