Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#swieta #wigilia #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Najlepsze życzenia dla Was z okazji świąt w imieniu całej moderacji :p Mniej kłótni, upartości i emocji a więcej zrozumienia, empatii i dochodzenia do konsensusu życzę Wam, ale przede wszystkim sobie :D Beeee! Obyśmy po Świętach spotkali się w przynajmniej tym samym gronie, co najwyżej powiększonym o parę kilogramów obywatela
#moderacjacontent #swieta
#owcacontent
Zaloguj się aby komentować
Kevin sam w domu nadal bawi, ale wolę odcinek wigilijny 13. posterunku
https://youtu.be/IuyYl6tEbak?si=HX-xd0ULozCcxNOz
#seriale #13posterunek #swieta
Zaloguj się aby komentować
SANTA1 z North Pole do North Pole https://fr24.com/R3DN053/3875f013
Gwiazdor w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swieta #flightradar #bozenarodzenie

Zaloguj się aby komentować
Za⁎⁎⁎⁎ście, zamiast wigilii - zapalenie oskrzeli. Zgadnijcie kto nie jest w stanie pojechać do rodziny na święta i zostaje sam w domu.
Tak - ja. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#zalesie #swieta


Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt, tempe chuje!
https://youtu.be/TfM5SNd9B4Y?si=YzLrPKkbVehJAQpr
#kapitanbomba #swieta #bozenarodzenie #uwagaklasyk #walaszek

Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt i oczywiście sałatki z Winiarym!
#swieta #salatkajarzynowa

Zaloguj się aby komentować
Wham!=chłam. Mariah Carey? All I Want For Christmas Is To Never Hear This Song Again.
jak #muzyka na #swieta to Trans-Siberian Orchestra
https://www.youtube.com/watch?v=BJXQYx7j_3I
Zaloguj się aby komentować
Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Dla was od jego.
Jutro jeszcze gościna ale pojutrze w3 i serca z kamienia.
#swieta #bozenarodzenie #gry

Zaloguj się aby komentować
Wesołych Świąt z północy Finlandii. -10 i dużo śniegu. Tak jak święta powinny wyglądać.
Do tego Ronaldo przyjechał i wynajmuje domek gdzieś kilka kilometrów dalej w okolicy. Jak spotkam gościa na ulicy to zapytam czy Lewandowski jest lepszy od niego.
#wesolychswiat #swieta #finlandia

Zaloguj się aby komentować
Drogie hejto!
Życzę Wam żeby góra prezentów ustąpywała wyłącznie górze jedzenia! Wesołych i nawzajem!
#swieta #zyczenia

Zaloguj się aby komentować
Z czym kojarzą się święta? Z zapierdalaniem. Po karpia, po wódkę, do sklepu, ze sklepu, do rodziny, od rodziny, do roboty, z roboty, po choinkę, z choinką, na pasterkę, z pasterki, po wódkę i z powrotem. Festwial zapierdalania to się powinno nazywać. Wrzućcie ludzie na luz.
#swieta #zapierdalanie #hydepark
#zarcie #picie #rodzina #wolneodpracy
#wodka #choinka #pasterka #sernik
Zaloguj się aby komentować
W imieniu #nowywlascicielhejto , całej administracji oraz moderacji, chciałem życzyć wszystkim użytkownikom
Wszystkiego nawzajem.
#hejto #swieta
#nawzajem
I jeszcze raz dziękuję wszystkim za gest solidarności i docenienie mnie jako #nowywlascicielhejto poprzez założenie czapeczki.

Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt dla całego tagu #polityka jak i reszty #hejto !
#swieta #wigilia



Zaloguj się aby komentować
Polskie tacos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #swieta #salatkajarzynowa #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Czy wszystkie kobiety w wigilię dostają nerwicy czystości?
Wczoraj "rzuć okiem czy taki stan salonu jest zadowalający czy coś jeszcze posprzątać póki jestem w trybie bojowym"
"Nie trzeba, jest ok"
Dzisiaj: "jak Ty możesz w takim syfie siedzieć, weź to ogarnij!"
Praktycznie nic od wczoraj się nie zmieniło, a nawet jest częściej, bo kubek pozmywałem ^^
Dosłownie jakbym z moją matka żył ^^
#swieta #wigilia #sprzatanie #zwiazki
@Loginus07 najlepsze jest to, że lepiej byłoby na codzien utrzymywać jako taki porządek, zamiast robić akcje sprzątanie w nerwach i na wyścigi, bo ludzie przyjdą i trzeba sprawiać pozory.
Kiedyś próbowałem niczego nie sprzątać po swojej babie, ale ja w takim syfie nie jestem w stanie funkcjonować. To jak zapasy w błocie ze świnią. Problem w tym, że świni się to podoba.
Zaloguj się aby komentować
W te święta życzę sobie żeby wyjść z tego marazmu, zacząć zarabiać te 45k/miesiąc, zrzucić sadło, fajki, pić z umiarem, spotykać się ze znajomymi i dobrze się bawić, mieć czas na książkę i naukę, mniej się wkurwią bez powodu, i w końcu dobić te jebane pioruny żeby nie być zielonką. #zebropioruny #swieta
Zaloguj się aby komentować
Bożonarodzeniowe sprawdzenie nadgarstków!
#zegarki #swieta

No to tak w przerwie miedzy sprzataniem i gotowaniem;
Wesolych Swiat wszystkim, niezaleznie od wyboru majonezu (a nawet rodzynkowym sernikozercom)!
#swieta #mojezdjecie #fotografia #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować