#steamdeck #steamdeckoled Kupujecie? #pytaniedohejto
#steamdeck #steamdeckoled Kupujecie? #pytaniedohejto
Zaloguj się aby komentować
Czy śnieżycy 2. Zaliczone
Pora na 3
no chyba rock stara pojebało z tym launcherem . nie pamietam hasła i żeby przypomnieć to trzeba kilkanaście puzzli rozwiązać
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Halo boomeriada i oldboye (i ci młodsi, zainteresowani prehistorią też). Trafiłem na stronkę, na której można pograć w klasyczne gierki z ery MS-DOS:
Jest Wolfenstein 3D, Doom, Jazz Jackrabbit, C&C, Diune, i kilka innych do ogrania. Same perełki jak widać. I to wszystko z poziomu przeglądarki. Na razie tylko kilka tytułów, ale możliwe, że pojawi się więcej.
Patrzcie dzieciaki, w co się zagrywaliśmy w waszym wieku. I żodyn nie narzekał. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#gry #ciekawostki #pcmasterrace dam jeszcze #steamdeck bo strona zrobiona z myślą o tej platformie.
@the_good_the_bad_the_ugly https://www.playnesonline.com/play-168-in-1-new-contra-function-online/
Zaloguj się aby komentować
Ktoś ostatnio miał testować na #steamdeck jakąś "nakładkę" do dodatkowego "chłodzenia".
Czy faktycznie zauważalne spadek temperatury i/lub mniejszy hałas?
Brzmi ciekawie biorąc pod uwagę tym bardziej jeśli używane do stacji dokującej.
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=-4uGbYHduKA
#steamdeck
szału wydajnościowego nie ma, co prawda oferuje wyższą rodzielczość niż konkurencja ale to chyba za mało
Zaloguj się aby komentować
#steamdeck #gry #gownowpis
Se chłop gra w nową grę, bo alan wake się nie spodobał

Zaloguj się aby komentować
Biore po 200 złotych z konta kazdej drużyny i pytam
W co zagrac sobie ba steamdecku
Moze byc gog, steam
Mam spyro reignited, stelaris, civ 5, last epoch, new world, i oczywiście hiroski 3
#gry #steam #steamdeck
Zaloguj się aby komentować
W końcu po tygodniu pracy nadszedł czas na usadzenie się w fotelu i będę teraz do 2 w nocy grał na Steam Decku w Stardew Valley. Może uda się dziś dojść do zimy w pierwszym sezonie, muszę też pokosic jak najwięcej trawy, żeby kury i krowy miały co jeść. Jak widać pracowity wieczór się szykuje
#gry #steamdeck #stardewvalley

Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś przeoczył to demo dostępne
i ładnie śmiga w 60 klatkach na #steamdeck
https://www.youtube.com/watch?v=hlsCoPloLFY
Coś ala F.E.A.R
Kurde instalowałem jakaś grę przez wine i mi ekran obróciło. teraz jest ok w desktop modę ale w ustawieniach widnieje 800x1280 4:3
Zaloguj się aby komentować
Valve to jednak jest zaskakujące
Ogłosili dzisiaj nowego steam decka z lepszym ekranem itp.
Kiedy premiera?
Za tydzień xD
#steam #steamdeck #valve
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Muszę przyznać, że od zakupu Steam Decka jakoś bardziej chcę mi się grać, więc w ostatnim Steam Sale kupiłem sobie: Stardew Valley, Murderer: Soul Suspect, Sinking City, Call of Cthu;hu, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Detroit Become Human, Ghostbusters Video game.
Jak narazie gram jak po⁎⁎⁎⁎ny w Stardew Valley i nawet nie planuję odpalać całej reszty przez jakiś czas xD
#gry #steamdeck


Zaloguj się aby komentować
Sprezentowałem sobie takiego pada do strzelanek
GuliKit 2 pro
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Czy wam po ostatniej "stabilnej" aktualizacji też przestał działać tryb uśpienia?
#steamdeck
@Rusty dokładnie to się nazywa TRIM, w ustawieniach SD jakoś to inaczej nazwali, jest chyba na samym dole w Ogólnych albo Systemie, można to też ręcznie włączyć stamtąd, https://www.techtarget.com/searchstorage/definition/TRIM
Zaloguj się aby komentować
Ale fajna gra
I ten dubbing. Nie spodziewałem się profesjonalisty znanego z tv #steamdeck

@SuperSzturmowiec idz w WOLNOŚĆ to są kozaki, mają najlepsze spluwy i ogólnie ich polityka polega tylko na wywaleniu Powinności z butów a reszta niech se robi co chce w tej zonie byle nie dajcie się wpierdolić.
Dużo ludu, dobry sklep, chłopaki chętnie pójdą jak to oni określają na "panienki" i będą konkretną siła bojową, potrafią się strzelać a jak ich rzucisz na powinność to dostają szału.
Tylko właśnie przez to że ciągle nawalają się z naziolami to ich siły są mocno ograniczone póki powinność nie pójdzie do piachu
Zaloguj się aby komentować
Oceńcie moje akcesoria do Steam Decka
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Z racji, że tym razem działają sticki i deck zostanie na dłużej, to mam kilka pytań:
Co muszę ściągnąć, żeby móc odpalić gierki na Nintendo DS? Jaki emulator najlepszy? Czy mogę ściągać ROMY bezpośrednio z decka, czy muszę go połączyć i wrzucić z kompa?
Pytanie powiązane z powyższym - jak wykonać transfer PC -> Deck.
Co to znaczy jak widzę, że żeby jakaś gierka działała na SD to muszę ściągnąć Protona wersja X.Y?
#steamdeck

I jescze jedno, przy emulacji nowszych konsol nie spodziewaj się wodotrysków, jest porządnie, ale xenia czy rpcs3 to raczej PoC niż sobie pograsz.Z drugiej strony switcha sobie z powodzeniem zemulujesz i zagrasz w gierki szybciej niż paczowane konsole xD
Dobra idę śpiulkać, przepraszam jak trochę chaotycznie napisałem, ale jestem niepełnosprawny i nie robię tego dla zysku
PS pytałem się Stallmana czy mu się podoba steam deck, odpowiedział że nie
Ja korzystam z EmuDeck. Jest to menadżer emulatorów, który pomoże ci zainstalować oraz skonfigurować emulator. Nawet jak coś popsujesz to istnieje przycisk powrotu to ustawień domyślnych. A i gry zostaną dodane do Steam dzięki czemu będą widoczne w trybie konsolowym. W internecie jest masa poradników jak to zrobić krok po kroku.
Romy pobieram na samym decku w trybie pulpitowym
Zaloguj się aby komentować
Przyszedł kolejny, na wstępie sprawdzę, czy działają sticki xD
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Przeszedłem Cyberpunka 2077 wraz z podstawką, w co teraz zagrać?
#pytaniedohejto #gry #steamdeck
Zaloguj się aby komentować