
Społeczność
Steam Deck
Wszystko co związane ze Steam Deckiem od Valve Corporation www.steamdeck.com

Społeczność
Wszystko co związane ze Steam Deckiem od Valve Corporation www.steamdeck.com
Zaloguj się aby komentować
Tanio już było. Ceny podskoczyły nie tylko w USA.
512 GB OLED podrożało o prawie 500 zł.
#steamdeck #valve #steam


Zaloguj się aby komentować
Czekając na Crimson desert
Postanowiłem sprawdzić Nowego GreedFall.
1 całkiem spoko była..
Niestety na steam deku gra jest niegrywalne nawet nie ma 25 klatek na sekundę podczas ruchu postaci. To samo dotyczy się filmików.
#steamdeck
Także zwrot poszedł bo wolę grać w miarę możliwości na SD niż pc

Zaloguj się aby komentować
Mała aktualizację odnośnie Fear and Hunger + Steam deck.
No więc działa i osiąga 90 fps (spadki do 70-80 w niektórych momentach).
Instrukcja co zrobić: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3095646162
Wcześniej próbowałem streamowania z PC ale jak się stream zawiesił po 30 min i straciłem postęp zacząłem szukać alternatywy.
#gry #fearandhunger #steamdeck
PS. W sumie nie wiem czy dobra społeczność.
Zaloguj się aby komentować
Najlepiej wydane 14,49zl. Da się całkiem normalnie pykać używając trackpada.
#hejtogierki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Witam. Proszę o pomoc jak odpalić na SD Fortnite. Obiecałem synkowi że to ogarnę, ale chyba mnie przerosło
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Mam problem ze steam deckiem ponieważ po pierwszym włączeniu wyświetla się błąd aktualizacji czy da się to jakoś naprawić?
#SteamDeck #problemtechniczny
Zaloguj się aby komentować
Witam , zakupiłem steam decka OLED wersji białej i po kilku chwilach grania zauważyłem że krzyżak w urządzeniu dziwnie lata na boki. Czy to jest normalne?
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
#steam deck# Witam wszystkich. U Was też większość gier z ps3 nie działa ???
Zaloguj się aby komentować
Ładna księżniczka szkoda, że tylko ta z najwyższej półki dostępna biała. Z ceną ekhm... polecieli.
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Ja dzisiaj nieco retro się bawię, z nadzieją, że skończę w końcu jakieś GTA z ery PS2 😁 a wy w do tam gracie na swoich deczkach? #gry #steamdeck #gta


Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich. Mam problem z uruchomieniem gry Cyberpunk 2077, mianowicie grę włączam z ustawieniami steam deck i gra chodzi na 20 FPS. Dodam że grę odpalam z GOG. Oraz gra PixelGun , gra tak jakby jest na połowie ekranu.
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Bawi się ktoś tu w emulacje switcha?
Pytanie moje brzmi czy są jakieś pro tipy, best ustawienia, żeby mieć jak najwięcej fps, jak najmniej przycięć? Chodzi o ryujinix
#gry #steamdeck #emulacja

Zaloguj się aby komentować
Zainteresowal mnie temat steam deck, widzę że używki chodzą po 1100-1300 zł. Warto, nie warto? Na co zwracać uwagę? Kupilibyście drugi raz?
Mam ps5 i pc'ta ale mało co gram na nich, bo zanim to odpalę to idę spać.
#konsole #steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Jakich akcesoriów do Steam Deck używacie i rekomendujecie?
Ja zacznę: złączka kątowa do kabla do ładowania. Koszt około 5zl.
#steamdeck #gry

Stojak by grać stacjonarnie przy użyciu pada. Przedłużka kabla do stacji dokującej tak by w razie czego obsługiwać go komfortowo a nie na kilku centymetrowym kablu. Dodatkowy wentylator do chłodzenia ale w tym roku może kilka razy użyłem.
Jakaś klawiatura na BT bo są przypadki że nie da się wpisać z wirtualnej klawiatury
Zaloguj się aby komentować
Mam problem z wykryciem myszki na #steamdeck . O ile klawiature widzi -podłączona bluetooth- to mysz brak reakcji. Podłaczenie to ta mała pastylka na usb myszy, włożona do huba a ten do zasilania decka. Ma ktoś jakieś pomysły co nie tak?

Zaloguj się aby komentować
#steamdeck uratował i odnowił moja miłość do gier komputerowych. Gdyby nie on, nawet by mi się nie chciało kompa włączać. Szczególnie po urodzeniu córki rok temu. A tak to córka śpi, a ojciec cyk Balatro na SD.
Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich jestem posiadaczem Steam Deck od ponad miesiaca.Konsole zakupilem nowa ze strony steam.Mam pewien problem,gdyz konsola przestala dzialac na bateri mimo,ze jest w pelni naladowana konsola nie chce sie uruchomic nie reaguje.Dopiero gdy podlacze kabel ladujacy uruchamia sie samoczynnie. gdy odepne kabel ladujacy wszystko sie wylacza nie wiem co robic.Gry uruchamiaja sie lecz po chwili wszystko gasnie i konsola uruchamia sie ponownie.Skopiowalem gry na karte SD i przywrocilem ustawienia fabryczne wgralem na nowo wszystkie instrumenty lecz dalej jest to samo.POMOCY Pozdrawiam
Zaloguj się aby komentować
Co ściągać do emulacji? EmuDecka? Potrzebuję głównie DSa, ale im więcej tym lepiej, może skorzystam też z innych
#steamdeck #gry #emulacja

Zaloguj się aby komentować
Oceńcie moje akcesoria do Steam Decka
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować