#gry #vita #exclusive #steamdeck #pytaniedohejto
Są jakieś exclusive dla vity ktore są grywalne na emulatorze?Bo chciałbym pograć, a nie kupię kolejnego handhelda
#gry #vita #exclusive #steamdeck #pytaniedohejto
Są jakieś exclusive dla vity ktore są grywalne na emulatorze?Bo chciałbym pograć, a nie kupię kolejnego handhelda
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #steamdeck
Good Afternoon I love Steam Deck

Zaloguj się aby komentować
Taka mała recenzja futerału na steamdecka od Jsauxa
Jest to etui BG0106, czyli to większe, z obszerniejszym miejscem na przechowywanie gratów. Wykończenie na zewnątrz jak i wewnątrz jest materiałowe, ale jak dla mnie to z oryginalnego etui jest takie przyjemniejsze w dotyku. Rączka ma gumowy pasek, zgrzany, więc się nie przesuwa.
W środku, nad ekranem, jest taki rozwijany element który można połączyć rzepem aby jeszcze bardziej zabezpieczyć decka przed wypadnięciem. Na tym rozwijanym od strony ekranu jest taki fajny meszek, więc raczej się ekran nie porysuje. Od drugiej strony jest siateczka żeby coś włożyć oraz miejsca na karty sd. Co do tych gumek na karty sd to za bardzo nie rozumiem po co one są, wygląda mi to na takie "a takie coś w switchu jest, to we to skopiuj do nas". Siateczka w złożonym stanie jest w większości przykryta, więc jakieś wyższe rzeczy, pendrivy czy coś, to tylko na środku. Da się to złożyć tak że tworzy to mały stojaczek, ale etui zasłania wtedy prawie w całości wlot powietrza na pleckach.
Jest podnoszone denko i wolna przestrzeń po całym obrysie futerału. Maks wysokość włożonych rzeczy to według opisu 3cm. Czy oryginalna ładowarka będzie się mieścić? I tak i nie. Nie ponieważ sam ten kwadracik by jeszcze pasował, ale już bolce wychodzą poza ten limit 3cm. Tak bo górna część ma wyprofilowania pod konsolę, więc jak się odpowiednio ułoży, to ładowarka się mieści.
Do etui dołączany jest organizer na karty microsd oraz dwa komplety naklejek ze skrótami gatunków(swoją drogą niektórych z nich w ogóle nie kojarzę).
Co do wytrzymałości to ciężko powiedzieć, spuszczać ze schodów w imię nauki tego nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak próbowałem skręcać górną część to miałem wrażenie że łatwiej zrobić to w tym od jsauxa.
Czy polecam zakup czegoś takiego? Szczerze to trudno powiedzieć. Jeśli często się przemieszczacie to taki pojemnik gdzie będziecie mieli wszystkie albo większość akcesoriów będzie chyba dobrym pomysłem. Jeżeli jednak siedzicie i gierkujecie tylko w domu, w jednym miejscu no to nie warto, bo niby po co.
#steamdeck





Zaloguj się aby komentować
#steamdeck #pytanie #distro #gnu/linux
Testował ktoś bazzite OS?Jak ktoś ma to może jedną rzecz sprawdzić dla mnie?
Zaloguj się aby komentować
Chłop ma Steam Decka już ponad pół roku a cieszy się jak dziecko
#steamdeck #gry #konsola #komputer

Zaloguj się aby komentować
Zabawa FSR-em poszła za daleko, chodź z jakiegoś powodu twórcy nie chcą pozwolić na zmianę rozdzielczości z natywnej wiec za każdym razem trzeba ją zmieniać.
Gra to BeamNG Drive.
#steamdeck


Zaloguj się aby komentować
Jako że znalazłem monitor(kiepski ale za darmo to fajny) na strychu postanowiłem zbudować sobie drugie stanowisko do grania.
Żeby korzystać ze stacji dokującej i jednocześnie korzystać z steam deka potrzeba przedłużacza USB C co obsługuje obraz i ładowanie.
Ja kupiłem unitek z X-kom. Wydawało mi się drogi więc szukałem na Allegro fakt były dużo tańsze kable ale jak człowiek się wczytał to nie obsługiwały ładowania
Jako że monitor nie ma głośników skorzystałem z transmitera BT który kiedyś kupiłem.
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
#steamdeck #reddit
Jakie macie doświadczenia z r/SteamDeck? Za każdym razem jak mam jakiś problem i staram się uzyskać pomoc, to albo nikt nic nie wie albo ludzie się na mnie oburzają bo coś ma mi czelność nie działać. Dla przykładu wczoraj miałem pytanie odnośnie szablonów z ustawieniami kontrolera. Mam gre X oraz kopie gry X. Kopia służy do tego by zainstalować na niej kilka modow. Na oryginalnej kopii mam swoje własne ustawienia kontrolera. Upubliczniłem je w workshop a także zrobilem coś w rodzaju szablonu możliwego do użycia w innych grach. I tutaj pojawia się problem. W kopii gry każdy zestaw ustawień łącznie z moim jest pusty.
Zadałem wiec drugie pytanie czy da się to zrobić poza tym gaming mode który jak widać nie spełnia swojej funkcji. Zgaduje ze plik konfiguracyjny będzie możliwy do skopiowania i wklejenia w innej grze. Valve oczywiście nie zrobiło czegoś takiego w trybie konsolowy. Zamiast uzyskać odpowiedz dostałem falę minusów jak jak śmiem pisać ze coś nie działa.
I tak jest za każdym razem. Kupiłem kiedyś nowy pad od PS5 i oczywiście nie dało się go połączyć za pomocą Bluetooth. Zamiast pomocy dostałem wyzwiska.
A jakie są wasze doświadczenia z tą grupą sojowych fanbojów?
@NiosePrawde mam tam stare konto ale… się boje tam wchodzić
z tym kablem żeby tylko wspierał USB 3.2 No chyba za robisz jakieś proste rzeczy na tanim sprzęcie to można na wszystkim.
Na Facebook jedyne co jest mi znane to grupki samochodowe. Kurde do dzisiaj żałuje ze pojechałem te 30 km na oględziny. Lista usterek miała długość książki telefonicznej.
Zaloguj się aby komentować
Ech, pospieszyłem się, grubas Gaben wysłał wadliwego SD i od razu po odbiorze będzie zwrot XD
#steamdeck #gaben

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A gdybym musiał odejść z teczką od twego ciała
Nie raz grane ale w wersje Source pierwszy raz.
#steamdeck

@SuperSzturmowiec to lepiej ogarnij https://store.steampowered.com/app/1761270/HalfLife_MMod/ sam ogrywałem na Steam Decku
Zaloguj się aby komentować
#steamdeck #macbook #apple #komputery #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Hej! Potrzebuje huba dla SteamDeck (tutaj ważny ethernet i HDMI) oraz MacBooka (turaj wazne wszystko, tzn. Jeszcze portu USB i czytniki kart).
Cena fajna, ma wszystko co potrzebuje. Czy ktoś korzysta, zna, poleca/odradza?
Ewentualnie cos innego w podobnej cenie? Dzięki.
Zaloguj się aby komentować
Zamówiłżech, teraz tylko zainstalować Goticzka jak przyjdzie i miodzio
#steamdeck #gry


@Marchew klasyka xD
Sterowanie jest bardzo intuicyjne tylko ono nie było robione pod typowego gracza na PC. W Gothica grałem jako jedną z pierwszych gier na PC po przejściu z plejki jedynki. W Gothicu klawiaturę trzeba jak pada używać, myszka jest zbędna kompletnie. Może być dziwnie na początku ale to jest całkiem wygodne i ręce się mniej męczą od suwania myszki w różne strony. Tylko trzeba w ustawieniach zmienić na sterowanie jak w G1.
Zaloguj się aby komentować
#steamdeck
mirki, jak ustawic szablon dla gry odpalanej z yuzu, aby X zamienil sie z Y, a A z B? Wiem, ze mozna to zrobic przez ogolne ustawienia Steamdeck, ale wolalbym wylacznie poprzez nakladke... Wdzieczny bede za step-by-step
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś się kiedyś zastanawiał ile teoretycznie powinny wytrzymać pasty termoprzewodzące?
Nie ma co ukrywać urządzenie #steamdeck pracuje na dość wysokich temperaturach.
@Rusty Odkąd pracuję przy elektronice dużej mocy, to profilaktyczna wymiana past nie ma dla mnie sensu. W przemyśle nikt tego bez potrzeby nie wymienia, a urządzenia generujące masę ciepła działają po 10+ lat na oryginalnej paście.
Działa = nie ruszać. Zacznie jęczeć o temperaturę = ruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
#steamdeck
Oho widzę że sprzedaje się jak świeże bułeczki.Nie ubolewam bo mam już swojego, i cieszę się że będzie coraz większa konkurencja

@SuperSzturmowiec nie mowie o żadnych zdjęciach. Sypią ludzie ze studiów współpracujących z nintendo ( w tym ludzie od metroida) że dostali devkity i premiera jest przypuszczana na drugą połowę 2024 roku. Za duży buzz już się w sieci zrobił, samo nintendo nie neguje. Także na następnym nintendo direct lub noworocznym zacznie się marketing.
@NiosePrawde to jakaś aplikacja ? Kilka dni temu o niej czytałem i dobrze że się nie bawiłem w instalacje jakiś cudów. Jak przejdę wszystkie normalne gry jakie mam to wtedy będę sobie instalował gry spoza steam czy jakieś retro.
I co reset konsoli nie pomagał jak aplikacja może coś popsuć nie licząc na przykład przetaktowania procesora itp
Zaloguj się aby komentować
#steamdeck
#nintendoswitch
Właśnie wrócił z naprawy.
Dzięki panie Gaben.
Rano w ramach testu odpaliłem Red dead redemption. I całkiem fajnie ta gra wygląda pomimo tylu lat i jest po polsku- można zwiększyć rozmiar tekstu także jest spoko.
Nie wiem czemu strasznie mi telefon przekłamuje kolory ale głównie podczas robienia zdjęć innym ekranom

Zaloguj się aby komentować
https://allegro.pl/oferta/konsola-do-gier-valve-steam-deck-256gb-ssd-nvme-14152470365
Myślicie, że to uczciwa oferta? #steamdeck
@Salek123 Jak szukasz taniej, to warto mieć na uwadze że Valve teraz oferuje Decki "po certyfikowanym odnowieniu" z normalną gwarancją w niższej cenie:
https://store.steampowered.com/sale/steamdeckrefurbished?l=polish
Zaloguj się aby komentować
Naprawa poniższego produktu została zakończona i wkrótce zostanie on do ciebie wysłany.
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
#steamdeck
Mmm już paczka dojechała do Norymbergi
Ekspresowa dostawa. Nadana wczoraj o 9 w punkcie Access pointy.
Zelda wymiata
#nintendo

Zaloguj się aby komentować