#steamdeck
Skontaktowałem się z pomocą techniczną i Valve zrobi mi gest i naprawi mi bezpłatnie Steam decka
także czekam na dokumenty przewozowe
#steamdeck
Skontaktowałem się z pomocą techniczną i Valve zrobi mi gest i naprawi mi bezpłatnie Steam decka
także czekam na dokumenty przewozowe
Zaloguj się aby komentować
mech bulma mać.
Spadł mi steam deck na podłogę i L1 już nie działa. ale słabe to
trzeba zamawiać części z ifixit
qrwa nie. mają na stanie
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chłodzenie do decka doszło zatem czas na podsumowanie. Był mały mindfuck bo nie zauważyłem, że sklada się to z 2 części a ta montowalna ma klej by na stałe zamontowac do decka przy wylocie cieplego powietrza. Myśle no to bye bye case do decka bo to sie nie domnknie, ale na szczęsie to sie da odłacząć :]. Materiał od strony gdzie styka sie z powierznią konsoli to plastik wiec to raczeĵ taki zassysacz ciepłego powietrza z konsoli niż chłodzenie tylniej części. Na plus ma akumulatorki 2000 mAh gdzie wdł. Producenta z 4 godziny podziała. W testach nie wygląda to najgorzej spodziewalem się raczej gorszych wyników. Waga konsoli też nieznacznie z tym dodatkiem wzrasta ale not good not terrible. Posiada diode informujaca o naładowaniu do pełna. Czy polecam zatem tak :]-jak macie pytania walcie smiało.
#steamdeck #chlodzenie





@Spider na opakowaniu jest coś o regulacji prędkości to jak to wygląda, jakiś przełącznik czy jakoś automatycznie wykrywa że gorąco i zwiększa obroty?
No i tak jak pisze Seele, jakbyś mógł podsumowanie po jakimś miesiącu i jakieś przemyślenia, czy w ogóle dalej używasz, czy łatwo się zapycha kurzem itd
Ale ogólnie z tym spadkiem temperatury wygląda to bardzo dobrze
Zaloguj się aby komentować
Zamówione zewnetrzne chłodzenie do decka.W piątek powinno dojść ktoś zainteresowany czy faktycznie lepiej daje radę z odprowadzaniem temperatur z konsoli Gabena:)?
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Dobra, bo zaraz się znowu skończy summer sale i nie kupię, warto to brać? xD Mam wrażenie, że często nie chce mi się grać na PC, ale za to na Switchu jakoś lepiej mi się ruszyć, bo uwalę się do łóżka, włączę i juz można pykać. Celowałbym w najtańszą opcję + dokupienie SSD małego jak znajdę w promce na pepperku.
#steamdeck #gry

Jeśli dobrze Ci się gra na Switchu, to SD będzie pewnie dobrym uzupełnieniem, o ile masz tam gry w które chcesz grać.
Ta konsola dziś wyznacza standardy handheldów i ma bardzo dobrą bazę użytkowników, którzy ze wszystkim pomogą.
Jakościowo (moc, ekran) jest dziś totalnie przeciętna, ale jeśli nie zależy Ci na najnowszych grach, tylko np. popykać starsze tytuły to się sprawdzi.
A skoro budżet gra rolę, to nic lepszego jak SD w tych pieniądzach nie dostaniesz.
Zaloguj się aby komentować
https://allegro.pl/oferta/docking-stations-steam-deck-dock-6in1-steam-de-hub-13768536705
Są tańsze.
Ale ja wolę oryginal.
Trzeba poszukać po forach kto używa jakiś alternatyw.
Ważne by dostarczało tyle samo Wat co oryginał i tyle.
Plusem oryginalnego jest to że pojawia się updated firmware więc coś mogą poprawić w razie W czy dodać jakieś opcje czego w alternatywnych produktach nie spotkasz
@Pan_Oski jeśli coś znajdziesz to uwaga na standardy kabla USB C. Steam Deck posiada USB C 3.2 jeśli kupisz hub czy dock np w standardzie 3.0, to może się okazać że po podłączeniu pod telewizor 4k, bądź monitor z większą ilością herców się spali.
Widzę że kupiłeś w standardzie 3.1 mam podobny może nie wybuchł, ale po 6 miesiącach się zużył. Natomiast jeśli masz zwykły monitor to powinno wytrzymać no chyba że w miedzy czasie podepniesz szybki dysk czy pendrive w standardzie USB 3.0 to wtedy ostrożnie.
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=jAa3Rh091zA
#steamdeck
używa ktoś?
Odpaliłem Baldurs Gate 3 - rewelka gra polecam
i konsola dosyć gorąca(a parametry grafiki ustawione na średnio/nisko i lock na 30 klatek) - przynajmniej w moim odczuciu - stracha mam że odbije się to na trwałości sprzętu
https://www.reddit.com/r/SteamDeck/comments/10eejj5/jsaux\_back\_plate\_tests/
spadek temperatury około 5 stopni więc jakoś rewelacji nie ma
Zaloguj się aby komentować
Kupić steam decka czy nie kupić, o to jest pytanie :d Pograłbym na kanapie sobie bo przy kompie latem to nie siedze. 1709zł. Miesiąc temu zamówiłem anberbic rg35xx to jeszcze czekam.
#gry #steamdeck #konsole
Moje doświadczenie jest takie, że od kiedy mogę leżeć na kanapie albo siedzieć na leżaku na balkonie to gram więcej niż kiedyś. Oczywiście można kupić Nintendo Switch ale na steam mam tyle że nie wiem za którą się zabrać więc ogólnie to SD polecam.
Stacjonarnego kompa pożyczyłem siostrze bo wogle przestałem na nim grać
Zaloguj się aby komentować
Thief zaliczony.
Na samej końcowe kilka razy były spadki fpsów.
p ukończeniu gry i powrocie na ulice straszne klatkowala ale wystarczyło wczytać sejwa
65 h i zero zabójstw
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Ile się teraz realnie czeka na steam deck w Polsce?
czas na stronie to 1-2 tygodnie, ale nie wiem czy to oznacza, że mają sprzęt na magazynie w Polsce, czy np. będę lecieć skądś tam? Można liczyć na 3-4 dni?
#steamdeck #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Teraz 3 miesiące wakacji, przynajmniej nadrobię w graniu na Gabenboyu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#steamdeck #steam #gry

@Pan_Oski On faktycznie wygląda jak sprzęt wojskowy albo przynajmniej profesjonalny. Nie jest zbyt ":ładny", ale zaprojektowany estetycznie. Jest też surowy jakby nie służył do zabawy a do tego ma wypukłości, których brakuje współcześnie wygładzonym do granic możliwości smartfonom. Tego Gabenboya niby widać, a czuć jakby się już miało w rękach. Chropowaty, wypukły, jakby z rękojeścią. Szkoda tylko, że posiadanie gier na Steam stało się właściwie całkowicie usługą. Czy Steam Deck można odpalać offline (gry ze Steam)?
Zaloguj się aby komentować
Ghostwire: Tokyo 33zł
kod zniżkowy GGD-JUNE10
https://www.gamivo.com/product/ghostwire-tokyo-eu?glv=4fljeh3s&affiliateCouponCode=ggdeals
Backbone - 3,80 zł przygodówka trochę w stylu noir
Obie po polsku i śmigają na #steamdeck
Oprócz tego znowu promocja na Steam na Tomb Ridera 1/2/3/4/5 w cenach poniżej 4 zł
#steam
Zaloguj się aby komentować
Czy na decku można instalować mody do wiedźmina 3? #steamdeck #wiedzmin3 #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
Sprzedaję #steamdeck Steam Deck 256Gb | Micro SD 256Gb | Dock - Vinted
Ktoś chętny? Odpowiem na pytania i możemy negocjować cenę.
@hellgihad W pracy grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już nie ten zapał do grania i od 3 miesięcy stoi pod telewizorem, w domu wolę odpalić sobie xboxa lub PC. Co do użytkowania to jest ogromny, ale nie musisz mieć dużych dłoni, bo wszystko jest ergonomicznie rozłożone. Trochę ciężki musisz opierać nadgarstki, bo w powietrzu długo nie wytrzymasz. Gry jak są zweryfikowane na protondb to odpalasz bez problemu, ale z takim wiedźminem 2 to musisz już pokombinować, ogranicza się do jednej linijki w opcji uruchamiania. Generalnie to zawsze odpalasz wersję gry pod Windows + proton nie ma co się bawić w natywne wersje pod Linuxa.
Zaloguj się aby komentować
https://www.yuplay.com/product/hitman-absolution/
za 1,5 $
Hitman Rozgrzeszenie
#steam
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Jakie słuchawki tylko do decka? Mogę być po kablu. Myślałem o dousznych. #steamdeck
O ile nie masz przeciwskazan, polecam słuchawki na USB-C (mogą zjadać szybciej baterie).
Z tychze, polecam firmę HyperX, aczkolwiek z tego co widzę to cena poszła w górę (https://www.x-kom.pl/p/222526-sluchawki-przewodowe-hyperx-cloud-ii-headset-czerwone.html ).
Zaloguj się aby komentować
Desperados 3
https://www.kinguin.net/category/74494/desperados-iii-steam-cd-key?r=487&nosalesbooster=1
niecałe 17 zł
#steam
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
#steamdeck o której powinno kłaść się steam decka do spania?

Zaloguj się aby komentować
#steamdeck
#emudeck
Zainstalowałem ten cały emudeck i teraz pytanie skąd brać gry? Nikt nigdzie tego nie mówi więc zgaduje że jest to piracenie. Skąd najlepiej piracić te gry?
@Rusty wpisujesz w Google nazwę konsoli plus ROM i znajduje od cholery strony gdzie je można pobierać. Też mam jakieś emulatory zainstalowane ale póki co mam tyle w miarę świeżych gier za starocie sobie odpuszczam. Z nowymi się nie wyrabiam a co dopiero miałbym odkurzać stare.
Obecnie mam tylko emulator PSP i odpaliłem jak i daxter bo wygodniej mi się gra na steam decku niż na PS Vita
Zaloguj się aby komentować