Zaloguj się aby komentować
#rolki
Nieśmiało myślę o wzięciu udziału w półmaratonie rolkarskim, więc trzeba było sprawdzić czy to jest w moim zasięgu. Wg regulaminu trzeba przejechać 24km w 1h50min, mi to zajęło ok 1h40min i nie dałem z siebie wszystkiego, więc jest ok.
No i trzeba było dać sobie nagrodę, więc wjechał kebsik


Zaloguj się aby komentować
#rolki
#pytanie
Hej.
Świeżak jestem.
Czy ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników rolek mógłby polecić jakieś przyzwoite budżetowe kółka 80mm albo 76mm?
Kupiłem pełnoletnie rolki Roces jako entry level, upalam te wroty jak czas pozwala ale kółka już z deka złachałem
Na Alledrogo te tanie Raven albo Spokey opinie mają raczej niezachęcające. Warte to cokolwiek czy lepiej dorzucić? Tylko do czego?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#rolki
Miało być 60km, ale zabrakło mi czasu i musiałem skrócić do 50km, inaczej zamkneliby mi przedszkole z dzieciakami.
I całe szczęście, bo gdybym miał zrobić jeszcze 10km i to pod presją czasu to bym się zajechał. Wiadomo, fizycznie dałoby radę, ale nie byłoby w tym żadnej przyjemności.
Dzięki temu wiem że komfortowy max dla mnie to właśnie 50km, także @Panda jeszcze Cię nie przescigne, ale oglądaj się za siebie!
Aaaa, no i dorobiłem się za⁎⁎⁎⁎stej opalenizny od ochraniaczy 😁


Zaloguj się aby komentować
#dzieci #rodzicielstwo
Ma ktoś z Was doświadczenie z #rolki #wrotki dla dzieci?
Czeka mnie zakup dla pięciolatków i nie wiem co lepsze dla nich. Podejrzewam że wrotki ze względu na łatwość ustania (chyba), ale to gdybanie tylko
@winet rolki.
zaczynałem przygodę na starych metalowych wrotkach i to była mordęga. co prawda dają większe możliwości w obrotach itp, ale nie na początek. hamulec we wrotkach jest z przodu, więc przy nieumiejętnym hamowaniu prowadzi do obtarcia gęby
na rolkach to najczęściej tyłek boli, więc poducha w spodnie i heja
Zaloguj się aby komentować
#rolki
Płynie Wisła płynie po polskiej krainie, a obok niej winet śmiga na rolczynie!
(Prędzej miałem dużo lepszy rym, ale zapomniałem go)
Miało być max 20km, bo myślałem że tyle najwięcej ma ścieżka. Okazala się dluzsza, więc podniosłem poprzeczkę na 30km. Okazała się jeszcze dłuższa, więc stwierdziłem że będę prawie jak @Panda i tak wyszło 40km





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#rolki #budownictwo
Fiu fiu.... 12 km dziś pękło!
W końcu zacząłem praktywować rozgrzewkę przed jazdą i próbuje porobić jakiś trening kolan, przysiady póki co. Nie chcę sobie narobić jakiegoś kuku.
W trasie natrafiłem na bardzo ciekawa koncepcje budowlana, polegająca na (jak sądzę) wzmacnianiu podbudowy pianka montażowa. Jak widać na załączonych zdjęciach metoda ta chyba się nie sprawdziła, ale mimo to dobrze że rozwijamy nowoczesne technologie budowlane


Zaloguj się aby komentować

8000 osób z całego świata stanie na starcie 22. TAURON Cracovia Maratonu. Jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce już w najbliższą niedzielę. Ale nie samym dystansem 42,195 km żyć będzie stolica Małopolski. Dzień przed główną rywalizacją odbędzie się sporo innych wydarzeń.
Odbywający się...
#rolki #gownowpis
O K⁎⁎WA AŁA
Nie wiem jakim cudem nie rozwaliłem kolana dzisiaj, oczywiście o rozgrzewce jeszcze ani razu nie pamiętałem. Przewrócić się do przodu też jeszcze nigdy się nie udało :/


Zaloguj się aby komentować
#rolki wczoraj pogoda nie rozpieszczała
może w czwartek się uda....ma być 12 stopni i trochę słoneczka

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz od dwóch lat miałem rolki na nogach. Nie jest łatwo. Plecy bolą, a stopy mi chyba urosły - strasznie mnie ciśnie, choć rolki były dobrze dobrane. Ale nie poddaję się i szykuję na nightskating! Sporo jeszcze pracy zanim będę mógł poruszać się po chidnikach/ulicach.
#rolki #sport #hobby
Ps. Odkryłem, że w moim zegarku Garmin (Instinct 2 solar) nie ma aktywności typu "rolki". Trzeba kupić za trzy dolary. Ale dziadostwo wam powiem, dziadostwo. #garmin #garminconnect

Jak tylko po 2 latach to nie jest źle. Więc tak trzymaj!
Z tymi zegarkami to to faktycznie można się zdziwić. Z Samsungiem też był cyrk. Kiedyś byłem pierwszy raz w innym miejscu, długa trasa wzdłuż kanału. I w sumie nie wiedziałem ile już przejechałem, patrzę na zegarek. I co? Tryb na rolki nie pokazuje dystansu podczas jazdy... Bo po co
koła masz starte do wewnątrz, zrób sobie przekładke z lewej na prawą: https://www.inlinewarehouse.com/How_to_Rotate_Inline_Skate_Wheels_and_When_to_Replace/catpage-RANDRWHL.html
Zaloguj się aby komentować
No i @winet namówił. Zresztą, takie słońce, więc trzeba łapać witaminki, bo czuję że ich mocno potrzebuję
#rolki

Zaloguj się aby komentować
#rolki #pokazpsa
Codzienny trening odbyty. Podczas nauki hamowania była gleba, na skutek której jak się później okazało zgubiłem telefon. Niefart był taki że rolki były przy okazji jechania po młodych do przedszkola. Brak telefonu zauważyłem jak wróciłem do samochodu, a miałem 20 minut do zamknięcia przedszkola, więc nie mogłem się cofnąć i szukać.
W związku z tym na prędkości pojechałem po młodych, zawiozłem ich do biblioteki na zajęcia, do domu po drugi telefon i po rescue team i w drogę!
Już na poczatku rescue action smysz większej poszukiwaczki przetargala się przez wielkie rzadkie gówno, a następnie ugowniona smycz soczyście roztarla się przez jej bok i łeb, ja oczywiście nie miałem przy sobie kompletnie nic do wytarcia, a czas naglił.
Szczęśliwie telefon się znalazł w połowie drogi. Teraz czas na wycieranie gówna i kompanie, bo zaraz znowu po mlodych. Takie to moje codzienne perypetie

Zaloguj się aby komentować
#rolki może dzisiaj z 15 minut się uda z młodym bryknąć, niestety mam dużo papierologii....
trochę mi sie pomieszało, on teraz ma Spokey Rumble (zaiwanił matce).
@winet @Panda @Afterlife

@winet Pamiętam jak na moich pierwszych rolkach zaczepiłem jakiegoś rolkarza. Jeździł, więc uznałem go wtedy za pro, zapytałem jak tu się hamuje. Odpowiedział mi, że najlepiej nie hamować xD
Wtedy stwierdziłem, że dobry śmieszek z niego, dziś wiem, że raczej nie potrafił hamować. Niestety nauka hamowania na rolkach jest ciężka i dużo osób nawet jeżdżących dużo nie potrafi się zatrzymać. Dlatego polecam też w formie rozgrzewki naukę upadania
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pisałem tu ostatnio, że jestem rolkowym świrem i że na rolkach poznałem swoją obecną żonę.
Ktoś zgadnie jak wyglądała nasza sesja narzeczeńska? xD
#rolki #pytanie
Zaloguj się aby komentować