I co, macie cykora policmajstrzy?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

I co, macie cykora policmajstrzy?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Potężny Duńczyk TOP.
#polityka #putinowskapolska #nieruchomosci

No to ja polecam jeszcze obejrzeć. Można lubić lub nie lubić Bartosiaka ale warto posłuchać jak j⁎⁎ie polityków. https://m.youtube.com/watch?v=GzbPNner2zA
Zaloguj się aby komentować
Zapraszamy serdecznie!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dawaj Zbychu liczymy na ciebie XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska
https://www.fakt.pl/polityka/ziobro-nagle-pochwalil-sie-bronia-niedopuszczalne-slowa/89s8bc2

Zaloguj się aby komentować
Coraz bardziej mam wrażenie, że Wyborcza ma aż do maja rozpisany harmonogram jazdy z Nowogrodzkim a kolejne afery (jeśli istnieją) będą ujawniane w odstępach jedna po drugiej, żeby podtrzymywać gorącą atmosferę opinii publicznej.
Rozkład jazdy jest już znany XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Z tym pradziadkiem Froelicha walczącym podczas Powstania Warszawskiego to też tak nie do końca. W każdym razie z Wikipedii można się dowiedzieć, że Adolf Froelich był oficerem w stopniu ppor. Wojska Polskiego. Brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej w 9 Dywizji Piechoty jako lekarz dentysta. Zmarł w listopadzie 1943 roku w Warszawie. Tymczasem Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 roku.
Nie mówiąc już o tym, że Berkowicz nie potrafi przepisać poprawnie nazwiska tego Niemca.
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #pokityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : w powstaniu warszawskim brał udział inny pradziadek Tomasza Froelicha, Marian Kornet (pseud. „Trąbka”)

Zaloguj się aby komentować
Co wiemy na ten moment o nałrokim?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
K**wa w sejmie.
Ps. Z tyłu Marianna Schreiber.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Od dzisiaj oglądam Republikę jako program kabaretowy do kotleta XD
#jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem jak widzę ryj kłeczka wykrzywiony czymś na krztalt uśmiechu to jestem za systemowymi prześladowaniami „dziennikarzy” w Polsce za poglądy polityczne.
PS. Tak, fejk pasek ale oddający przekaz Republiki.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem Memcen w Republice mówi, że TVN, Wyborczą i Onet chciałby zamknąć za fake newsy. Jednocześnie zapewnia, że Republikę by zostawił (fake newsów i manipulacji tam nie ma).
Wywracanie stolika idzie w najlepsze XD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
Oczyma wyobraźni widzę jak Czaskoski Sławusiowi na propozycję debaty odpowiada jego tekstem by poszukał sobie do niej kogoś na swoim poziomie poparcia XD
Ale to jest prostak XD nie wspominając już o tym, że potężny Duńczyk by nim wytarł podłogę w studio.
#polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #jebackonfederacje #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
proste
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Myślisz, że to ładna dziewuszka wyraża swoje poparcie nałrokiemu…
… a to tylko knur szmatecki nauczył się w końcu obsługiwać Al XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia a coś mi ta nazwa mówiła, że już to gówno widziałem kiedyś. No i się nie myliłem- przeglądarka zapamiętała. Razem z tymi obrazkami, które raczej sugerują, że ten przygłup dalej nie potrafi w AI. Nawiasem mówiąc takie wiarygodne fotki można łatwiej dostać przekręcając parę razy stronę https://thispersondoesnotexist.com/


Zaloguj się aby komentować
Tymczasem pisowcy nie spoczywają na laurach i po donosie do administracji Trumpa na Polskę prezentują „fakty” w Parlamencie Europejskim.
Donoszenie na Polskę za granicą jest w genach najgorszego sortu Polsków.
-Jarosław Kaczyński
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego krzyczycie „nie bać Tuska”? Dlaczego się nie uśmiechacie pisowcy?
Why so serious? Uczciwi nie mają się czego bać.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Uprzejmie informuję, że pozostało jeszcze tylko 195 dni i 12 godzin okupacji Pałacu Prezydenckiego przez debila.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Witom!
Otóż jak donosi Wyborcza, Karol Nawrocki jako dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, przez kilka miesięcy korzystał z luksusowego apartamentu Deluxe w muzealnym kompleksie hotelowym, mimo że jego dom znajduje się zaledwie 5 km od muzeum. Niezależny i obywatelski kandydat na prezydenta RP nie zapłacił za te pobyty.
W sumie w latach 2018-2021 zarezerwował 201 dni pobytu, z czego 197 dni spędził w apartamencie. Koszt wszystkich jego rezerwacji wyniósł od 25,6 tys. zł do 120 tys. zł w zależności od zniżki pracowniczej.
Z PiSu, no bo skąd!
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Otóż jak donosi Wyborcza, Karol Nawrocki jako dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, przez kilka miesięcy korzystał z luksusowego apartamentu Deluxe w muzealnym kompleksie hotelowym, mimo że jego dom znajduje się zaledwie 5 km od muzeum. Niezależny i obywatelski kandydat na prezydenta RP nie zapłacił za te pobyty.
W sumie w latach 2018-2021 zarezerwował 201 dni pobytu, z czego 197 dni spędził w apartamencie. Koszt wszystkich jego rezerwacji wyniósł od 25,6 tys. zł do 120 tys. zł w zależności od zniżki pracowniczej.
Z PiSu, no bo skąd!
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia można? Można. Tylko trzeba być bezkręgowcem, a w tym specjalizuje się jedno takie ugrupowanie polityczne. Swoją drogą to jest wręcz cudowny materiał dla takiej Koalicji, żeby robić hell naw rockiemu mordę przed kampanią wyborczą
Zaloguj się aby komentować
„Nie bać Tuska!” oraz „j⁎⁎ać Tuska!” skandowali dzisiaj pisowcy na spotkaniu z obywatelskim i niezależnym Nałrokim w Lęborku. Sam kandydat stał i się tylko uśmiechał.
Niby jacy wyborcy taki kandydat, ale czy wyobrażacie sobie co by było gdyby na spędzie czaskoskiego wykrzykiwali „j⁎⁎ać PiS”?
Tydzień płaczu o mowie nienawiści by był.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia w sumie to te jełopy wyświadczyły mu niedźwiedzią przysługę
@NiebieskiSzpadelNihilizmu on jest za głupi by ogarnąć, że strzela sobie w stopę takim zachowaniem. Już od lat działacze chodzą i pilnują, żeby nikt na wiecach niczego nie wykrzykiwał bo potem przeciwnicy to grzeją, że mowa nienawiści a ten nawet ich nie upomniał - napewno tym posunięciem zdobędzie głosy niezdecydowanych XD
Zaloguj się aby komentować