Gdy rodzi się dziecko posiada tylko umiejętność ssania. Następnie niemal od razu uczy się wyjaśniać pisowców.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Gdy rodzi się dziecko posiada tylko umiejętność ssania. Następnie niemal od razu uczy się wyjaśniać pisowców.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
A już myślałem, że nikt nigdy nie przebije Januszka Kowalskiego w bezdennej głupocie XD
#polityka #putinowskapolska #jebackonfederacje #bekazkonfederacji #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wrzucam dla wszystkich zastanawiających się „dlaczego to tak długo trwa?”.
Taki kraj, takie prawo.
PS. Tak, nie rozliczą ich XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Wszystko co dobre kiedyś się kończy XD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Janusz chyba zapomniał o Tusku XD
#polityka #heheszkipolityczne #jebacpis #bekazpisu #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Tymczasem niejaki Marek Jakubiak (Republikanie) właście wymyślił sobie, że trzebaby wprowadzić 800 zł bykowego dla bezdzietnych.
Dlaczego moje dzieci mają finansować kogoś?
-pyta Jakubiak w kontekście emerytur
Kij z tym, że bezdzietni płacą już bykowe w postaci zrzutki na 800+, płacą na edukację i leczenie cudzych, dokręćmy śrubę młodym jeszcze bardziej by podjęli w końcu decyzję o wyjedzie.
Takich posłów utrzymujemy.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Powiedz, że jesteś symetrystą na usługach PiSu nie mówiąc, że jesteś symetrystą na usługach PiSu XD
WOŚP powstał by walczyć z karakanem. W 1993 XD
#polityka #jebacpis #bekazpisu #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Nieładnie tak Stanowski, oj nieładnie. Brać 490 tysięcy złotych rocznie od PiSu (Orlenu) i robić z siebie prost… „niezależnego dziennikarza”? I to jeszcze z własnej inicjatywy?
No kto by się spodziewał, przynajmniej wiadomo ile kosztujesz XD
#jebacpis #stanowski #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Memcen to już nawet w śniegu widzi Tuska i nie potrafi chwili z własnymi dziećmi spędzić bez jego ktytyki XD
W końcu psychiatrzy sklasyfikują nową jednostkę chorobową, nie ma innej opcji bo to niszczy ludzi doprowadzając do szaleństwa: karakan, szmatecki, Kowalski, Berkowicz teraz memcen ciągle tylko Tusk, Tusk, Tusk.
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia W temacie zaburzeń. Dzisiaj oglądałem wywiad u Moniki Jaruzelskiej, gadali akurat o Mentzenie, który był już u niej wcześniej na wywiadzie i wyznał wtedy, że ma Zespół Aspergera i dlatego ma problem z odczytywaniem i rozpoznawaniem emocji. Teraz rozumiem, kiedy uśmiechał się dziwnie, kiedy mówił o "zabijaniu dzieci" w kontekście aborcji. Wtedy ten jego uśmiech mnie raził, był zupełnie nie na miejscu, teraz rozumiem dlaczego on tego nie zauważał.
Zaloguj się aby komentować
Zawsze mnie zastanawiała ta nienawiść pisowców do WOŚP czy chociażby chorujących dzieci (via zaoranie psychiatrii dziecięcej, zabranie onkologii dziecięcej kasy swego czasu czy zaostrzenie prawa aborcyjnego tak by zdeformowane dzieci umierały w niewyobrażalnym cierpieniu zaraz po porodzie).
Obrzydliwe.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Z tego co kojarzę to zaczęło się od kościoła nienawiści ojca Rydzyka i różnych paszkwili na przystanek Woodstock.
Potem Owsiak dorzucił 3 grosze że nie popiera PiSu. Niestety nie pamiętam tylko kontroli skarbowej która była u niego cyz to było przed czy po tym jak się Owsiak opowiedział sie po jednej ze stron
Zaloguj się aby komentować
Niby jedna jaskółka wiosny nie czyni ale i tak cieszy XD
„Donoszenie na Polskę za granicą jest w genach najgorszego sortu Polaków.”
-Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości
#jebacpis #wykop #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
A wątpliwości z Putinem zostaną wyjaśnione podczas walki bokserskiej XD
Nowy Adrianek się szykuje, człowiek mem.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

No i właśnie w tweecie Tuska idealnie wyjaśniona jest oś sporu jaka przebiega pomiędzy siłami koalicji rządzącej a opozycją. Nie aborcja, nie sprawy światopoglądowe, nie sprawy gospodarcze, ponieważ w tych kwestiach koalicja wewnętrznie się różni. Natomiast to co spina siły koalicji 15 X od Lewicy po PSL to wizja budowania silnej Polski w strukturach UE, NATO, silnie związanej z Europą Zachodnią i rozwijającej się gospodarczo.
Natomiast spoiwem PiS-u oraz Konfederacji jest robienie tzw. "rozpierdolu politycznego". Stopniowe wyprowadzanie Polski ze struktur unijnych. Potem również NATO-wskich jeśli w USA nie będzie rządził Prezydent podobający się naszej prawicy. Budowanie sojuszy z pionkami Putina typu Orban czy Fico oraz niewiele znaczącymi państwami. A to wszystko okraszone syndromem oblężonej twierdzy i wskazywaniem motłochowi kolejnych "wrogów" Polski. Wyobrażacie sobie, że dzisiaj zamiast Tuska premierem jest Morawiecki? Przecież on jedyne co mógłby powiedzieć w Brukseli to powtórzyć 2137 raz o komunizmie wśród elit, wielkim papieżu Polaku i najeździe Niemców w 1939 roku.
Dlatego główny spór toczy się wokół dwóch wizji Polski. Jedna to ojczyzna w Europie, budująca sojusze i idąca naprzód. A druga to ta wiecznie robiąca z siebie ofiarę, ciągle żyjąca 1939, 1945, 1989 rokiem i nie zauważająca, że mamy obecnie już 2025.
Zaloguj się aby komentować
[…] ogromna inflacja by była i z pisem i bez pisu […]
-@smierdakow , ekspert polityczny z tagu #polityka , jeden z głównych krytyków PiSu na hejto przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi
Tymczasem ogólnodostępne statystyki:
#jebacpis #bekazpisu #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : cała Europa Środkowo-Wschodnia zmagała się z wysoką inflacją, począwszy od 2022 roku. Najwyższą inflację r/r w roku 2022 spośród krajów regionu miały:
Estonia 19,4%
Litwa 18,9%
Łotwa 17,4%
Węgry 15,3%
Czechy 14,8%
Polska 13,2%
Bułgaria 13,0%
Słowacja 12,1%
Rumunia 12,0%


Zaloguj się aby komentować
Tymczasem pisowcy wściekłe atakują profesora za nazwanie niezależnego i obywatelskiego Nałrokiego niebezpiecznym.
Bo 16-letni Antoni Dudek śmiał śmieć dołączyć do Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, który zresztą opuścił po 2 latach:)
Żeby jeszcze był komunistycznym prokuratorem niszczącym opozycjonistów jak Piotrowicz to możnaby przymknąć oko ale na to?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

No faktycznie, ZSMP, serious buisness...
Moja Matka też przez chwilę należała. Miała z 15 lat i gówno z tego rozumiała, ale dzięki tej przynależności można było w ping ponga w wiejskiej świetlicy pograć, a w latach 60 na wsi na zadupiu - to było coś.
Muszę jej koniecznie donieść że ma mocno szemraną przeszłość, niczym sam profesor Dudek
Zaloguj się aby komentować
XDDDDDDD
Jak Trzaskowski przegra przez drożyznę, którą niby wywołał Tusk to nie ma już ratunku dla tego narodu.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Krzysiu powiedz, że jesteś pisowskim podnóżkiem nie mówiąc, że jesteś pisowskim podnóżkiem.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Potęga Tuska jest tak wielka, że nawet niemieccy władcy Europy zaczęli pisać ze strachu po polsku, żeby nie urazić Cesarza.
Polonizacja świata przebiega zgodnie z planem.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Bo życzenia noworoczne to trzeba też umieć składać:)
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
W Nowym roku życzę nam wszystkim pisowskich przestępców w pierdlu. A poza tym przede wszystkim zdrowia, miłości i pomyślności. I miliona monet:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Masz rację Janusz, wciąż cię nie doceniamy. Bo głupota jest nieskończona.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Jakbym miał pewność, że tak będzie, to bym na nich nawet zagłosował. Ktoś wreszcie przełamałby tą zjebaną tradycję, że możemy na nich pluć, ale faktyczne rozliczenia poprzedników są niedopuszczalne. Skończyłyby się wspólne imprezy u Mazurka, a może zacząłby się rozpierdol, który pogrzebie ten chory system. Uważam, że system jest tak zepsuty, iż jakąkolwiek poważną zmianę na lepsze, można tylko po zaoraniu obecnego do gruntu.
To, jak nominaci PO zachowali się ostatnio w PKW powinno odrzeć ze złudzeń nawet największych optymistów. O dziwo, to się nie dzieje...
Zaloguj się aby komentować