Oj... ktoś chyba będzie usypiał pieska u weta
#zwierzeta #psy
Oj... ktoś chyba będzie usypiał pieska u weta
#zwierzeta #psy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Teplicke skaly.
11 km, 330 metrów przewyższenia. 3 godziny marszu.
W niektórych miejscach było ciężko i pies panikował, bo przed nami ni to schody ni to drabina, ale ze wspomaganiem dała radę.
Ludzi dużo. Dużo za dużo.
Tęskniłem za Teplicami
#bojowonastawionaowczarkaaustralijska #psy #gory #czechy

@Jarem zazdroszczę Ci wypadu w góry. Ja przespałem socjalizację psa i moja była agresywna do wszystkich. Ten psiak to widać, że przyjazny. Ja swoją mogłem tylko puścić luzem, na absolutnym bezludziu. Dla mojej owczarkowej nie ma różnicy, czy dziecko, czy dorosły = ugryzie. Stąd też cały zeszłoroczny wypad w kagańcu. No psa masz pięknego, wiem że się powtarzam... ale Ci go kiedyś ukradnę.
Zaloguj się aby komentować
Wykończy mnie ten pies. Nie dość, że rano nie chciała wcale chodzić na spacerze, to potem jak je zmieniłem plastry na szwach to przez 30 minut próbowała się non stop lizać i drapać po ranach. Normalnie myślałem, że ją swędzi bo się goi, ale jedna rana wyglądała mi tak sobie, więc wiecie, no niecodzienna sytuacja. Zapakowaliśmy ją w auto i ruszamy do weta na emergency. Lekarz ją obejrzał, wziął za to 50 euro i stwierdził "zdrowa, swędzi bo się goi".
Za to pani doktor pochwaliła nasz kubraczek dla pieska :v
Na zdjęciu Fiflak, który niczego nie żałuje.
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To są dwa podejścia do proszenia o parówkę...
#psy #piesgalgan #piesnaja

Zaloguj się aby komentować
Pies jaki cwany się zrobił XD chodzi teraz w kubraczku, żeby nie ruszała szwów. No i normalnie się bawi, chodzi itp., wszystko git.
Ale tylko ze starą XD przy mnie udaje niepełnosprawną i chce, żeby ją nosić XD
Edit: przyłapałem ją jak się bawiła i jak zauważyła, że na nią patrzę to przestała się bawić XD
#psy #fiflak
Zaloguj się aby komentować
Piatek, piateczek, piatunio
Jak pogoda dopisze, to moze uda sie wschodzacy ksiezyc dzisiaj zlapac, pelny w 98% i wschodzi o 21
#fotografia #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Typowy dzien z Yuki
#heheszki #humorobrazkowy #psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Ehhh, co ludzie mają w głowach nasrane ze zwierzęta biorą. Jednq kobita z osiedla psa rasowego wziela a konkretnie dobermana z hodowli. No i pies mlody szalony ale zero pracy z nim więc robi co chce. Raz nie utrzymala go na smyczy to jakiegoś malego psa poszarpał i ja po lokalnym spotted obsmarowali. Potem na jakąś babkę skoczył i na policję dzwonila ze ja pies zaatakowal. No ogolnie sobie z nim nie radzi. I pozniej jak ja na spacerze spotkalem opowiada ze szuka domu dla niego bo uwaga "ludzie nie dają jej szansy, zeby tego psa socjalizowała". No bo wiecie- to całe osiedle się na nią uwiezło i ma pracować nad tym, żeby psa wychowywać. I pies po roku od malego z nią koniec końców poszedl do jakichś innych ludzi, mam nadzieję bardziej kumatych. A kobita zostawiła jeszcze koty, wiec może chociaż je ogarnie. A szkoda bo z moją Ramoną się ładnie bawiły tylko ona jakos wiecznie z tym psem problem miała. Moze to i lepiej bo przed durnego właściciela pies miał problemy i na osiedlu łatkę agresywnego przypięta. #psy #zwierzeta #pieskiezycie
Koleżanka chciała psa i zgłosiła się do fundacji, zrobili im audyt i psa nie dostała lol.
Nie to że jakieś pato tylko babka zadała kilka pytań właśnie co by zrobiła gdyby pies się nie słuchał lub czy wie jak wygląda opieka nad psem.
Poza tym mają już kota i b. Małe mieszkanie w bloku. Dzieciaki niby chcą psa ale jedno ma 15 lat więc za chwilę laske położy na psa a drugie samo wymaga pomocy.
Babka nawet pytała czy dzieci nie mają problemów w szkole (a mają bo te starsze ledwo zdało).
Nie wiem po co do tych wszystkich problemów jeszcze sobie psa dokładać i katować go w bloku
@Odwrocuawiacz No i bardzo słusnie, ludzie nie mają pojęcia jak wygląda praca z psem - jakimkolwiek.
Widzą spacerujących ludzi, rzucających patyki i te psy im patyki przynoszą no to fajnie ja też tak chcę!
Jestem zawiedziony moim przyjacielem, który kupił sobie psa i totalnie nad nim nie panuje i zero autorefleksji, mój się słucha bo 'taki się trafił', a jemu się 'trafił' taki co nie słucha - nie ma znaczenia ile ja poświęcałem czasu i jak trenowałem ze szczeniakiem, a ile on - taki jest pies i koniec
Zwracałem uwagę raz, drugi, trzeci, starałem się je socjalizować i go nakierować co robi źle (przede wszystkim za mało wychodzi, więc potem szaleje jak zobaczy cokolwiek), ale jak postanowił zacząć nad nim panować - zakładając kolczatkę (dość silny pies, więc do spóźnionej nauki może i słusznie), ale razem z tą kolczatką zakładał mu szelki xDDDD, które całą siłę pochłaniają i zaprzeczają samej idei kolczatki to mi po prostu ręce opadły i już się nawet nie odzywam..

Miałem kumpla który wyłożył grubą kasiorę na treningi psa bo miał amstaffa i podszedł do sprawy odpowiedzialnie. Bardzo dużo pracy włożone, jak szedł na spacer to najukochańszy pies na osiedlu i dzieciaki przylatywały. Pewnego dnia jednak wszedł do domu to się reksio rzucił jak na bandziora i ugryzł go w rękę. Płakał jak usypiał ale właśnie za ten ostatni krok szanuję go najbardziej.
@adam_photolive Chyba najwiekszym problemem w tej historii to, ze wziela dobermana do domu.
Lata temu jak bylem na praktykach to moj przelozony ktory mial huskiego opowiadal, ze ludzie go rugali w parkach bo zapinał mu opone na szelki. Wiekszosc ludzi nie zdaje sobie sprawy jakie potrzeby mają ich psy.
Zaloguj się aby komentować
Ostatni dziś z serii "to co tygryski lubią najbardziej" czyli kanciaste terenówki.
Porzucone od ponad 2 lat Discovery.
W środku sterowniki silnika na siedzeniu więc kogoś pokonała typowa dla Land Rovera przypadłość.
Staram się go mijać raz w tygodniu biegając ale już chyba bez nadzieji że znów zacznie robić brum brum ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Dziś w asyscie #psy bo specjalnie poszliśmy biegać 10km żeby zaliczyć gwóźdż programu na dzisiejsze #wrosty





Zaloguj się aby komentować
Mhmmmm korzonki
#gory #fotografia #psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Nie mamy specjalnego kubraczka dla psa, żeby nie ruszała szwów to zrobiłem jeden na szybko ze starej koszulki. Moim zdaniem królewna wygląda świetnie xd
#psy #pokazpsa #fiflak


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Liczba psów i kotów vs liczba dzieci w Polsce w ramach #ciekawostkistatystyczne
W Polsce w 2023 r. żyło 7,2 mln dzieci (osób w wieku 0-18 lat) i aż 8,5 mln psów. Tak wynika z odpowiednio danych GUS oraz Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karmy dla Zwierząt Domowych (FEDIAF). Populacja psów jest zatem aż o 1,3 mln liczniejsza niż populacja dzieci.
Od 2010 r. te proporcje się odwróciły – wówczas dzieci w Polsce było 7,8 mln, a populację psów szacowano na 7,3 mln. Oznacza to wzrost liczby psów w tym okresie o 15 proc. i spadek liczby dzieci o 8 proc.
Co więcej, dzieci „przegrywają” także z kotami. Liczba tych zwierząt szacowana była w 2023 r. na 7,5 mln, a więc o 0,3 mln więcej niż dzieci. W 2010 r. populacja kotów wynosiła 5,6 mln, a więc w ciągu trzynastu lat wzrosła aż o 34 proc.
Polska jest obecnie w europejskiej czołówce pod względem statystyk posiadania zwierząt domowych. Według danych FEDIAF, w 2023 r. odsetek gospodarstw domowych posiadających przynajmniej jednego psa wynosił 49 proc. To drugi najwyższy wynik po Węgrzech, od średniej w UE (27 proc.). Z kolei odsetek gospodarstw posiadających koty wynosił 41 proc., co również było drugim najwyższym wynikiem po Rumunii i prawie o połowę wyższym od średniej (27 proc.).
#ciekawostki #statystyki #demografia #psy #koty
#owcacontent

Zaloguj się aby komentować
Pies-lampa.
Dzielnie zniosła operację i powrót do domu.
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować