Zaloguj się aby komentować
Przyzwyczajamy psy, do obcej kotki. Znaczy nie obcej, podwórkowej, urodzonej na dworze i nie znającej wnętrza domu. Pieski obcych kotów nie tolerują, zwłaszcza ta większa. Jednak robimy postępy. :D #zwierzeta #koty #psy

Zaloguj się aby komentować

Twój pies rozumie więcej, niż myślisz. Najnowsze badania naukowe rzucają światło na niezwykłe umiejętności niektórych psów. Okazuje się, że wybrane czworonogi potrafią uczyć się nowych słów, podsłuchując rozmowy swoich opiekunów – podobnie jak małe dzieci! To, że dzieci bardzo szybko przyswajają...
1 738,55 + 5,15 = 1 743,70
Leśne psiegańsko z dziś.
#sztafeta #psy
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A teraz dla odmiany cos milego. Zdjecia z wczorajszego spaceru z psami. U nas śniegu nasypało wykatkow dużo i lezy juz od dawna. Jest trochę jak w bajce. Pieski oczywiscie lubia to. A te dwie mlode krejzolki najchetniej idą nie chodnikiem tylko po zaspach. #psy #pokazpsa #zwierzaczki




Zaloguj się aby komentować
Jak pracowałem to koło 14 już wariował i czekał na parapecie i paczył
jak mama wraca to koło już 19:30-20 robi to samo
Nikt mi nie wmówi że nie mają jakiegoś pojęcia o czasie i to niezależnie od tego czy jest jasno czy ciemno. Bo w lato jest to samo. #psy

@Fox mój ma to samo i wiem, że ma jakiś swój zegar i poczucie czasu i to nie tylko do powrotów z pracy ale i do czasu zabaw, smakołyków, spacerów. Ale wiem też że jesienią czy wiosną gdy dzień się skraca/wydłuża bardzo szybko to poczucie czasu nieco szwankuje, a już w ogóle po tych absurdalnych zmianach czasu właśnie jesienią i wiosną. Oczywiście później już ogarnia, przyzwyczaja się, ale chwilę to trwa.
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam kokainę!
* przy robieniu zdjęcia nie miało miejsca krzywdzenie zwierząt, to tylko inscenizacja
#bojowonastawionaowczarkaaustralijska #psy

Zaloguj się aby komentować
1 397,53 + 5,2 = 1 402,73
Polataliśmy sobie z rana
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie #psy


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mojej kuzynce właśnie uspali psa. I tak sobie uświadamiam jedną rzecz. 3 lata temu odeszła moja ukochana kotka z domu rodzinnego. Była ze mną 17 lat (miałem 26 jak odeszła). Byłem do niej ogromnie przywiązany i pamiętam jaki to był ból, kiedy dostałem telefon, że odeszła rano. Ryczałem jak bóbr, a jestem z tych, co nie umieją płakać. W sumie płaczę tylko jak ktoś umiera (pomarli mi dziadkowie w ostatnich latach).
Teraz mam psa. Mojego, własnego, którym się zajmuję. Jest ze mną już 7 miesięcy. Kotka była typową "księżniczką". Kochała, ale miała charakterek, czasem paskudny. Była mega inteligentna (nigdy w życiu nie widziałem, nawet wyszkolonego psa, który by tak reagował na imię i wiedział kiedy się o nim mówi), ale ciężka. Moja obecna psina też jest ciężka (beagle), ale mnie turbo kocha. I wiecie co? Nie potrafię nawiązać (przynajmniej jeszcze) takiej więzi z nią. Może to kwestia czasu? A może po prostu już się nie da, ponieważ relacje nawiązane w dzieciństwie są silniejsze? Tak sobie tylko rozkminiam. W sumie to dobrze, bo nie chciałbym już tak się przywiązywać na amen do zwierzaka, ale jednak mam z tyłu głowy pytanie "czemu".
Co jest ciekawsze, moj pies jak mnie widzi to wariuje z radości, a kotka to była wredna suka czasem xD
#psy #koty #przemyslenia #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Z Dzisiejszego poranka porcja brykanka w lesie.
#psy #pokazpsa



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Edit: starczy piorunów za stare wpisy, dziękuję
Jeszcze 33 pioruny potrzebne, to macie znowu zdjęcia piesków, może się coś uzbiera.
#pokazpsa #smiesznypiesek #psy



Zaloguj się aby komentować
No rzuć tę śnieżkę jeszcze raz, zagapiłam się
#pokazpsa #psy


Zaloguj się aby komentować
Spotkaliśmy w parku innego Good Boya, pobawili się z 10 minut po czym obaj wytarzali się w śniegu bo co by się ochłodzić po intensywnej gonitwie ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#psy




Zaloguj się aby komentować
1 036,22 + 7,11 = 1 043,33
Widać, nie widać, widać, znowu nie widać, widać
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie #psy





Zaloguj się aby komentować
#psy #heheszki
Ja się nie śmieję, mam w domu Goldena

Zaloguj się aby komentować
Pojechałem dzisiaj rano z psem na spacer nad rzekę. No było zimno, ale nie wiało, słońce świeciło przyjemnie. To nawet było fajne. A jaka cisza była
#zima #snieg #psy



Zaloguj się aby komentować