Zaloguj się aby komentować
Eh być takim bananem
miej bogatego starego
bogaty stary funduje ci zagraniczne studia we Włoszech i UK
w wieku 25 została koordynatorką projektu dla misji Polskiej Akcji Humanitarnej w Jemenie
w wieku 29 lat zostań posłanką, bo bogaty stary oplakatował twoją wkurwiającą mordą całą Łódź oraz okolice
wyjdź za mąż i mąż przyjmuje twoje nazwisko
#przegryw #zalesie

Zaloguj się aby komentować
i tak się kręci to życie #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Mam rafinator v2, mam diwodór i tryt i zamiast paliwa do floty to robi mi deuter. Co robię nie tak?
#nomanssky #gry #przegryw #gownowpis #benc
Zaloguj się aby komentować
Dupsko mi się poci niemiłosiernie.
Ale jestem świadom, że w życiu nie ma łatwo i staram się jakoś zaakceptować ten fakt, że tak to już czasami bywa.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Borderlands 2 na stym za free.
https://store.steampowered.com/agecheck/app/49520/
#gry #przegryw #gownowpis #steam #steamdeck #gryzadarmo #darmowegry #benc
Zaloguj się aby komentować
Warto lecieć na Corfu (Grecja)?
Jakie biura podróży radzicie omijać oraz na co zwracać uwagę?
Pierwszy wyjazd za granicę (oprócz wyjazdu 500m za granicę do czech jak byłem mały po piwo z ciocią)
#wakacje #podroze #grecja #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Chyba sie zamieniam w dewote.
Dzisiaj z przedszkola organizowany byl piknik rodzinny dla wszystkich grup- jakies zabawy,tatuaze,dmuchance i tego typu pierdoly.
I zaczepila mnie jedna z matek( ktora praktycznie ze mna nie rozmawia,procz gadki-szmatki typu dzien dobry): tam gadanie o pierdolach i nagle wyjezdza mi z tekstem,ze w polowie kwietnia zostala wdowa,ze znamy ten bol itede pierdoly.
Oczywiscie zlozylem kondolencje,zapytalem czy maz mial w pracy ubezpeiczenie na zycie,czy ma takie i takie dokumenty,jak wypadek to i wyzsze swiadczenie( mmm, ma sie ten dar dyplomaty i umiem zachowac takt co nie).
Wspomnialem jeszcze,ze jak nieboszcxyk pracowal ponad 5 lat w ciagu ostatnich dziesieciu to na dziecko przysluguje renta rodzinna.
Ta taka zdziwiona,ze mam takie twarde konkretne podejscie bez zbednego pitu pitu i czy dalbym sie zaprosic jak wdowa z wdowcem( xD)
Powiedzialem,ze aktualnie nie jestem jeszcze gotowy na takie rzeczy.
Chlop zginal w polowie kwietnia,jest poczatek czerwca, a ta juz szuka se jakiegos bolca.
Az mnie skrecilo.
#przegryw #gownowpis
@jajkosadzone Ludzie różnie przeżywają żałobę. Faktycznie 6 tygodni to bardzo krotko, ale może po prostu ona stwierdziła, że trzeba iść do przodu i dlatego wyszła z inicjatywą. Czas nie zwróci jej byłego męża.
Z drugiej strony, nawet podczas żałoby ludzie mogą mieć ochotę na kontakt z inną osobą, poznawanie nowych osób a nawet (o zgrozo!) seks.
Ciebie jej postawa zszokowała, ale wg mnie babka odpowiedziała na podobnym poziomie jak twoja dyskusja. Ty pokazałeś jej konkrety, że trzeba działać z ubezpieczeniem itp, ona pod wpływem rozmowy konkretnie zaprosiła cię na spotkanie.
@jajkosadzone Nie, po prostu ty jesteś w innym stadium żałoby niż ona, dlatego jej zachowanie ciebie oburzyło.
Nie nadinterpretujesz tego, ale swoją konkretną postawą, wzbudzileś ją do konkretnych działań.
A jak laska jeszcze 5 minut wcześniej słuchała Kasi Sochackiej w radio, która śpiewa "nie ma na co czekać, ukradnij mnie już teraz" to może serio stwierdziła, że chuj, YOLO
Zaloguj się aby komentować
Lato jest dla anona przegrywa najgorsze #przegryw
spierdotripy są męczące (jaja sie pocom dla jego)
w domu i w nocy ciepło nie można sie schować pod kołdrą ( masz klime = oski)
wszędzie pełno ludzi i zakochane pary trzymające sie za ręce
podróż komunikacją miejską to koszmar (protip: nie myj się to ludzie sie bedą odsuwać i będziesz miał wiecej miejsca)
samice noszą sukienki i kuszą huopa bo huop tylko ukradkiem spojrzeć może bo to nie dla niego dla chada to

Zaloguj się aby komentować
ALKOHOL NIE DLA JEGO - 50 DNI
Tag dla zainteresowanych moimi zmaganiami z życiowym #przegryw oraz #alkoholizm - #projekthuop
CYKL HUOPA
Był tag #huopwsiowy gdzie opisywałem początki walki z moim #alkoholizm i próbą pozbierania się. Było kilka upadków, co było do przewidzenia. Ostatni upadek miał miejsce 50 dni temu. Licznik bez używek więc powraca. Podjąłem wtedy też decyzję o zaszyciu się, i w zasadzie to pomimo trzeźwości ciągle nie żyje tak jak bym chciał.
Powrót do pisania tych postów nie jest niczym dobrym bo oznacza, że jest ze mną ciężko. Powiedziałbym, że jestem w najgorszym stanie od momentu zaprzestania picia #alkohol i próby ogarnięcia swojego życia. Niestety, wpadłem w pułapkę, gdzie emocje i uczucia odczuwane na trzeźwo, bez zagłuszacza w postaci używki stały się zbyt intensywne. Nie radzę sobie. Wahania nastrojów, poczucie izolacji, samotności, zbyt intensywne odczuwanie szczęścia, niezrozumienie poczucia dumy i upadek poczucia swojej wartości. Czuję się jak śmieć, widzę jak wiele straciłem i mnie to dołuje. Pominąłem strasznie dużo lat, strasznie dużo doświadczeń. Brakuje mi wszystkiego.
CZERWIEC - PROJEKT HUOP
Wracam z vlogami, raz w miesiącu taki fajny filmik podsumowujący moje zmagania. Zbieranie materiału przez miesiąc wysiłków i potem wrzucanie ich w postaci takiego dłuższego filmiku. Myślę, że jeśli mi się uda to będzie to sporą dawką motywacji dla innych. Potrzebuje też to robić dla siebie - muszę mieć coś czym się zajmę w wolnym czasie. Mam oczywiście kilka innych planów poza vlogiem raz w miesiącu. Jeden z nich to powrót huopskiego gotowania okraszonego moim zjebanym komentarzem. O wszystkim będę informował na tagu #projekthuop więc jak ktoś jest zainteresowany to niech sobie obserwuje.
POZARUTYNOWE ZABIEGI ODBYTNICZE
Rutyna jest dobra do pewnego momentu. Zamknięcie się w trybie praca - siłownia - sen jest czymś co działa przez chwile. Nie czuję się spełniony, nie czuję się dobrze, jestem je⁎⁎⁎ym śmieciem, zerem. Odbudowanie swojej wartości, ujście dla negatywnych emocji i ustabilizowanie tych pozytywnych osiągnę tylko przez otwarcie się na doznania. W tym miesiacu mam kilka planów.
Aktywność na #rower to coś czego mi brakuje bardzo. Sprzęt już jest, i w sumie to zabieram się do zwiedzania swoich okolic. Brakuje mi wolności, jedności z naturą i dystansów, przepełnionych myślami.
Planuje spróbować #bieganie ale to tak dorywczo, od niechcenia jakaś godzinka dziennie, z rana, wieczorem czy nawet w nocy - wyjebane mam, ze mnie ktoś zgwałci w lesie. Życie już mnie i tak r⁎⁎ha.
Do tego spędzanie czasu na łonie natury. Wypad nad jezioro, #spierdotrip typu leśnego, cokolwiek. W mieszkaniu będę poświęcał się tworzeniu treści, a nie wegetował przeglądając tiktoki.
SPRAWY RELACJI HUOPSKICH
Pozyskanie znajomości jest również na mojej liście. Chcę z czasem spędzać czas na rowerze z jakimś kolegą. Nad jezioro pojechać też z kimś. Na ten moment posiadam znikome towarzystwo, no nie mam nikogo. Tutaj pomaga wykop, gdzie znalazłem jednak jakąś namiastkę wsparcia, odrobinę towarzystwa. Chcę to jednak zmienić, chcę być bardziej… normalny. Jest to jednak kwestią drugoplanową, bo jeśli będzie mi lepiej spędzać czas na rowerze samemu, to nie mam z tym problemu.
Sprawy sercowe zostawię bez komentarza.
ENDING HUOPSKI
Słowem końca, dziękuję bardzo za wsparcie jakie otrzymałem. Dzięki wielu osobom, które mi pomogły na wykopie jeszcze do was pisze. Osoby te były gdy leżałem pijany w pokoju w jakimś motelu, były przy mnie gdy mieszkałem wielokrotnie w aucie.
Specjalne podziękowania jednak muszę skierować do osoby dla mnie bardzo wyjątkowej. Osoby, bez której bym nie próbował. Dziękuję Ci, że jeszcze we mnie wierzysz, i że pomimo wielu trudnych chwil nadal mnie wspierasz i dajesz mi szansę. Dziękuję Ci za to.
I to tyle. Nie powiedzie mi się, to plan jest prosty - logout z gry. Zbyt wiele próbowałem, zbyt dużo cierpiałem. Wierzę jednak, jak naiwny debil, że jeszcze napiszę tutaj kiedyś post, w którym wam szczerze powiem, że mi się udało. Do tego czasu jednak pozostaje mi wstawanie z łózka pomimo żalu i niechęci do samego siebie.
OD JEGO DLA JEGO.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
DO YOU FEEL WEIGHT OF YOUR SINS
YOU CAN NEVER FIX WHAT YOU'VE DONE
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Ale jestem przystojny a wy zazdrośni #przegryw #pokazmorde

@szachista92 schowałeś się w kiblu bo bez biletu jedziesz?
Jakiś czas wcześniej, spod lubelskiej wsi, wyjechał do stolicy szukać lepszych dni – Grzegorz
W pizzy znał jednego z powiatu swego, robiącego już od 99-tego
Karol ma na imię, w plackach trochę robi
Grzegorz postanowił, że też spróbuje sił w gastronomii
Wysiadł na Wschodnim zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi
C⁎⁎j, że kawał drogi siedział w kiblu pociągowym, walił klocem, miał zdrętwiałe nogi trochę
Ale cieszył się, że się ostały polskie złote, proszę Cię...
Dla Grzesia wstrząs, Pies gładzi wąs, gardzi nim oraz nią
Przecież dopiero, co przyjechałem
Tłumaczy Grześ chwilę, ale zlisił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli, tyle...
Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #nieheheszki #glupiehejtozabawy #przegryw #obozuchodzcow
Poniedziałek! Grzmotnij obóz uchodźców to w tym tygodniu zrekrutujesz 7 Złych Oczu!





Zaloguj się aby komentować
Zagłosowałem przed 21 na Nawrockiego i jestem z tego dumny #przegryw #wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
"Popularna aplikacja randkowa Tinder znana jest z tego, że stawia na pierwszym miejscu wygląd. Najnowszy test tylko to potwierdza. Jak donosi serwis TechCrunch, wybrani użytkownicy planów Tinder Gold i Tinder Platinum mogą już korzystać z nowej funkcji umożliwiającej ustawienie preferowanego wzrostu potencjalnych partnerów.
Opcja pojawiła się w sekcji „Discovery Settings” i pozwala ustawić minimalny i maksymalny wzrost, w jakim powinny mieścić się dopasowania. Choć nie oznacza to automatycznego wykluczenia osób spoza tego zakresu, to z pewnością wpływa na algorytmy rekomendacji."
It's over dla manletów, przecież inflacja wzrostowa wybije ponad skale. Juleczki 155 cm będą ustawiały sobie chłopów po 2 metry. #przegryw

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=otAor1XbXvM #przegryw #wybory
Zaloguj się aby komentować
Problemy mężczyzn we współczesnym świecie i ich ignorowanie przez mainstream
Ogólnie rzecz biorąc to daleki jestem od negowania istnienia takich zjawisk jak uprzedmiotawianie i seksualizacja kobiet, przemoc wobec nich czy nierówne traktowanie. Choć zachodnia cywilizacja poczyniła ogromny progres w celach rozwiązania tego problemów to on nie zniknął. Mimo wszystko media, celebryci, eksperci czy intelektualiści zdecydowanie poświęcają temu tematowi ogromną ilość czasu. Co jednak z mężczyznami? Czy oni nie spotykają się z seksualizacją w przestrzeni publicznej? Czy nie narzuca im się często nierealistycznych standardów co do ich wyglądu? Czy nie spotykają się z sytuacjami gdzie są oni nierówno traktowani?
W serialu "Gwiezdne wojny: Akolita" który był oskarżany o promowanie szeroko rozumianego wokeizmu była scena z pół nagim, dobrze zbudowanym mężczyzną który prezentował swoją klatę. Nie jest to bynajmniej odosobniony przykład takiej praktyki. Gdyby zamiast tego wstawiono tam atrakcyjną kobietę z dużym biustem która prezentowałaby tak ochoczo swoje atuty przed widzami to głosy na temat obrzydliwego fanserwisu z pewnością byłyby dużo bardziej głośne. Gra taka jak Stellar Blade była początkowo mocno krytykowana zanim nie odniosła spory sukces ponieważ główna bohaterka została wręcz celowo stworzona by cieszyć oko przeciętnego, męskiego gracza. Twórcy gry sami to zresztą przyznawali. Była to jednak gra koreańska. Zachodnie firmy od jakiegoś czasu wydają się preferować tworzenie kobiecych postaci o bardziej przeciętniej jeśli nie wręcz jak najmniej atrakcyjnej urodzie by uniknąć podobnej krytyki.
Wiele firm sprzedających kobiece ubrania czy kosmetyki w swoich reklamach stara się odnosić do kwestii body positive. Obok szczupłych kobiet występują takie o dużo bardziej pulchnych sylwetkach. Ciągle porusza się temat patriarchatu, problemu męskiej toksyczności i narzucania kobietom nierealistycznych standardach piękna. Jednak to mężczyznom w dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć partnerkę czy to z powodu niskiego wzrostu, łysienia, czy braku kwadratowej szczęki. Mężczyźni będący ofiarami wyśmiewania z powodu otyłości też istnieją. Oprócz tego muszą się oni także mierzyć z nierównościami prawnymi jak chociażby kwestiami nierównego wieku emerytalnego. Sądy też dużo bardziej przychylnie oddają prawo do opieki nad dziećmi kobietom nawet jeśli matka kiepsko nadaje się na opiekunkę. Przekaz medialny wydaję się to dużo bardziej ignorować.
Niedawno widziałem filmik na youtubie prezentujący liczne brytyjskie reklamy. Prawie wszystkie pokazywały mężczyzn jako toksycznych, uprzędzonych, chamskich, a w najlepszym razie uroczo tępych i nieudolnych osobników. Wyjątkami bywali czarni lub geje. W serialu The Boys w czwartym sezonie jeden z bohaterów był ofiarą gwałtu co potraktowano jako swego rodzaju niesmaczny żart. Zupełnie inaczej podchodzono do tematu seksualnego wykorzystania kobiecej postaci w pierwszym sezonie. Są to według mnie rażące przykłady podwójnych standardów. Jedna płeć jest przedstawiana jako silna i niezależna lub jako ofiara patriarchatu dzielnie walcząca o swoje prawa. Druga płeć natomiast to obiekt ciągłych kpin i szyderstwa.
Mówienie o mężczyznach jako ofiarach obecnego systemu nie jest omawiane zdecydowanie tak często jak kwestia krzywd kobiet. Problem męskiej samotności jest co prawda szeroko dyskutowany, ale głównie ze względu na radykalizacje polityczną młodych nastolatków. Gdyby nie ten fakt to prawdopodobnie ich sytuacja byłaby prawie całkowicie przemilczana. W wielu przypadkach i tak próbuje się ich przedstawić w negatywnym świetle, a słowo incel stało się wręcz synonimem jakiegoś nienawistnego oblecha wbrew pierwotnemu znaczeniu tego słowa.
Nie jest wpis bynajmniej oceniający czy to mężczyźni mają gorzej czy kobiety. Nie chce też tworzyć narracji, że wszystkie nieszczęścia płci męskiej to wina płci pięknej. Tematem tego wpisu jest pewna hipokryzja w przestrzeni publicznej gdzie problemy jednej płci są traktowane bardzo poważnie, a drugą płeć się wręcz czasami demonizuje. Nie jest to sytuacja normalna i powinno się to zmienić.
#polityka #przegryw #filmy #seriale #gry

Zaloguj się aby komentować
Tak trzeba żyć ehhh #przegryw #przegrywpo30tce #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze tylko około 30 lat życia w samotności i święty spokój. Mam tylko nadzieje że wyjdzie kiedyś World Of Warcraft 2 żeby chłopu osłodzić resztkę życia tego typu w jakiś sposób #przegryw #gry

Zaloguj się aby komentować