Pożar zbiorników paliw w Sławkowie. "Kilkanaście wybuchów"
Pożar na terenie terminala przeładunkowego LHS w Sławkowie w Śląskiem. "Zgodnie z informacjami służb na chwilę obecną nie ma zagrożenia dla mieszkańców. Prosi się jednak o ograniczanie otwierania okien" - przekazał po godz. 4 nad ranem Urząd Miasta Sławków.
No pięknie, to ceny prądu wystrzelą. A jeszcze lepsze jest to że pewnie ci na nowych zasadach funkcjonowania fotowoltaiki i tak nie dostaną więcej za produkcję xD
Jakie macie teorie? Ruskich bym w to nie mieszał. Imo śmieciarze(tj firmy przywożące śmieci z Niemiec i Polski składające je na wysypiskach) zwęszyli okazję i robią rzekome prawo serii i chcą zrzucić na jakiś mityczny sabotaż i że i to ujdzie na sucho.
@jimmy_gonzale żadną, mieszkam 500 metrów od straży pożarnej <uśmieszek do góry nogami> – po prostu nagle ludzie zaczęli zwracać uwagę na pożary, których jest pierdylsiąc rocznie.
…Z kolei wysypiska płoną rokrocznie od ~dekady i nikt nic z tym nie zrobił – wątpię żeby nagle postanowili pobawić się w podpalenia dla kamuflażu
@Klopsztanga ruski prowadzą wojnę hybrydową z Polską nie od dzisiaj, a ich trutnie pomału są wypierane ze stołków. Co im pozostaje, kiedy terroryzm to ich chleb powszedni?
Zenek zainteresował się Marywilską, o czym napisało szereg postali plotkarskich. Aż zacytuję samego Jezusa:
Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
Jarosław Dąbrowski zaznaczył, że informacje o pożarach, do których doszło w ostatnich dniach na terenie Polski, czerpie wyłącznie z przekazów medialnych. Mimo to ekspert stwierdził, że "w przypadku pożaru przy ulicy Marywilskiej w Warszawie na 95 proc. musiało być kilka źródeł ognia i to w pewnym oddaleniu od siebie".
"Normalny" pożar występuje w jednym miejscu. Nie ma przypadku, aby zapaliło się w kilku miejscach. Z taką intensywnością nawet plastiki się nie palą. Według mnie do zainicjowania ognia mogła być użyta benzyna czy rozpuszczalnik, ale to moje teoretyczne przypuszczenia - powiedział Jarosław Dąbrowski.
Żeby takie słowa mówił biegły sądowy to wstyd. Nawet go tam nie było, ale stawia wyroki tak samo jak losowi ludzie z internetu... Wstyd!
Hale podobne do Marywilskiej 44 coś bardzo lubią się palić. W halach w Wólce Kokosowej pożar wybuchł w 2009, 2011 , 2012 i w 2023 r. Hala w Wólsce przyciagała również ludzi z spod ciemnej gwiazdy. W 2013r. Był napad w biały dzień przy klientach- zrabowano 4mln zł. W 2017r służby weszły do nielegalnego kasyna, a w 2019r aresztowano członków grupy przestępczej gdzie mózgiem był były polski celnik.
Hipotez co do możliwych przyczyn pożaru na Marwilskiej jest mnóstwo