Podjechałem sobie do lasu wyrzucić trochę butelek
#pdk @winiucho


Podjechałem sobie do lasu wyrzucić trochę butelek
#pdk @winiucho


Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem gdy potrzebuję zlecić jakąś robótkę AI to w głowie mam tego mema gdzie prompter będzie ocalony podczas buntu maszyn bo był miły dla AI XD
Czy Wy też jesteście mili dla AI? Może w tym szaleństwie jest jakaś metoda? Przychodzi mi do głowy, że odpowiedzi mogą być lepsze ponieważ do uczenia modeli językowych są wykorzystywane publiczne dane. Rozumiem przez to, że jeżeli ktoś np. szukający odpowiedzi na forum był miły to szansa na otrzymanie odpowiedzi była wyższa. Nie potrzebowałem natomiast od AI jeszcze niczego związanego z elektroniką - jest możliwe żeby dostać w arogancką odpowiedź z czarną listą zasilaczy? #pdk Tak, zgadza się - nie mam zbyt dużego pojęcia o modelach językowych.
#ai


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy czytasz nowoczesne lewicowe thinktanki i wydawnictwa, które rozumieją realpolitik i widzą więcej niż poprzednie 20 lat.
#heheszkipolityczne #polityka #pdk

@maximilianan Nie no ale duda to se z nim pogadał xd Wielki polski prezydent z polskiej Polski spędził z Trumpem kilka minut i już w republice klaskają uszami.
Więcej czasu z pomarańczową małpą spędziła Stormy Daniels. I POTUS nie potrzebował do tego viagry a ta pani od filmów przyrodniczych jeszcze na tym zarobiła xd
A anżej? No cóż... Ani cnotki ani rubelka xd
Zaloguj się aby komentować
Laska nauczyła go tego i owego


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Łóżko piętrowe miało dotrzeć dwa tygodnie temu... ale chłopaki w stolarni najwidoczniej chyba się nie śpieszyli bo przyszło dopiero dzisiaj. No cóż, w końcu jest na czym spać, a nie na podłodze.
#majsterkowanie #diy #heheszki #pdk #zgadzasięukradłem


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kingdomcomedeliverance z kolejnym milionem. Liczba graczy cały czas bardzo duża (7msc na liście steam) i zbyt szybko nie spadnie, bo gra dłuuuuga
Zrobienie gry kosztowało studio sporo (są różne liczby), ale wygląda że po dwóch tygodniach już się na luzie spłaciło. A teraz zbierają fundusze na DLC, KCDIII i prawa autorskie do Narrenturmu #pdk


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Widze Cie, wyskakuj ze smaczkow kutafonie, albo ten jezyk zaspiewa tango na Twojej twarzy! #pdk #walaszkowane #heheszki
Buttermere, serdecznie polecam (ale nie latem w weekendy, bo zdecydowanie za tloczno dla mnie, a i z parkingiem jest problem)
#mojezdjecie #fotografia #uk #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
druga kartka dzisiaj nadeszła z Holandii. Pierwsza z tego kraju a 6 w ogóle.
No i tutaj eleganckie pismo, wszystko czytelnie, fajnie, "to jest osoba zdrowa psychicznie" #pdk tylko szkoda że pani od Hoiów mnie wyzywa ale cóż ¯\_(ツ)_/¯
Ładny znaczek z latarnią morską, kartka pokonała 1055km w 8 dni
do następnego #postcrossing !



Zaloguj się aby komentować
#heheszki #nieheheszki #memy #nieruchomosci #polskapowiatowa#pdk

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #polskirap #kazbalagane #walentynki#pdk

Zaloguj się aby komentować
No kolego @sireplama . Lepiej, żeby @entropy_ nie miał racji z tym leczeniem które według niego rozpocząłem, bo może być różnie. xD
#perypetiedziwena
#radadziwen #pdk

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
24 + 1 = 25
Nowy na tagu, bardzo proszę o wskazówki jak to zrobić lepiej następnym razem
Tytuł: Indiana Jones and the Great Circle
Developer: MachineGames
Wydawca: Bethesda Softworks
Rok wydania:: 2024
Gatunek: Przygodowa?
Użyta platforma: PC & Xbox Series X
Ocena: 10-10
Czas do ukończenia: 55h na 100% - można przebiec przez tytuł w 12-15h.
tl;dr: Mega przygoda i jakby trwała 100h nadal bym się bawił i nadal grał. W swoim zwyczaju mam, że nie kupuję DLC... Tym razem to zrobię jak tylko się pojawi w sprzedaży.
Jest to przeklejony review z mojego innego posta, w którym zostałem tutaj zaproszony:) Trochę podrasowałem!
Ostatnio skończyłem grę Indiana Jones and the Great Circle, a to są moje przemyślenia.
Historia:
To jest 100% Indiego. Humor, zagadki, przygoda, nawet głos aktora podkłądającego głos. Przez długi czas myślałem, że to Harrison Ford! Poznajemy piękne miejsca, świetne zaprojektowane lokacja, niektóre krótkie, niektóre długie. Do samego końca nie wiadomo w jakim kierunku cała historia podąża. Nie ma kosmitów
Świat:
Poznawanie świata z pierwszej perspektywy to coś co mnie na początku martwiło. Miałem w głowie Uncharged i perspektywę zza pleców bohatera, FPP nieco mnie martwiła jednakże niepotrzebnie. Po zakończemiu gry rozumiem dlaczego dokonano takiego wyboru: bardzo dużo zagadek wymaga skupienia się na wzorach, symbolach, itd. i obserwowanie tego zza pleców bohatera by było irytujące. Być może możliwość zmiany perspektywy jakiś buttonem by było fajnym rozwiązaniem, może kiedyś takowe dostaniemy. Na Youtube są filmiki, na których kamera zewnętrzna się zablokowała i poza tym, że Indie wygląda nieco dziwnie to dało się grać
Grafika:
Nie lubię gier, które próbują być w jakimś stopniu fotorealistyczne. Mam wrażenie, że Starfield takim chciał być i wyszło to komicznie. Modele postaci są czasami jak z horrorów z tymi dziwnymi oczami. Indiana Jones to nie jest fotorealizm, ale ciężko mi określić jaki to styl: wiesz, że to gra, ale wygląda pięknie. Coś jakby starannie narysowany komiks. Grałem głównie na xbox series X i działało płynnie, zero błędów, nigdy się nie wywaliło. Włączyłem kilka razy na moim PC, RTX 3080 sobie radził, ale potrafił się zakrztusić przy ustawieniach na "ultra".
Zagadki:
To chyba najfajniejsza rzecz w tej grze
Podsumowanie:
Wciąga jak heroina. W swoim życiu tak dużych gier na 100% zrobiłem może z 5 (Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077, AC: Origin, AC: Odyssey i teraz Indiana) i to może być najlepszą rekomendacją.
#gamesmeter

@boogie kurde właśnie ogrywam i generalnie jestem mocno rozdarty tą grą. Klimat, lokacje, historia, grafika wszystko jest picuś. Ale gameplay to takie latanie od znacznika do znacznika jak w jakimś Asasynie, już na drugiej mapie nawet nie czytam co idę zrobić. Do tego te elementy skradankowe ze ślepymi jak but przeciwnikami też tak sobie wyszły. Z 7-8 bym dał max
Zaloguj się aby komentować
Byłem sobie kilka dni w #lodz Całe życie przejeżdżałem obok na trasie Wro-Wawa, a nigdy dotychczas nie byłem tam bardziej jak przejzdem. Ogólnie miasto całkiem klimatyczne, cieszę się że w końcu odwiedziłem, na pewno niebanalne, acz podobieństw z Wałbrzychem też znajduję dużo
I chyba bardzo lubią tam Izrael, bo tyle Gwiazd Dawida to nigdzie nie widziałem


@Opornik
Mój syn się spytał, czemu to miasto wygląda jakby huragan przez nie przeszedł. Mam nieco większego skilla w dyplomacji
Acz bez żartów parę rzeczy naprawdę mi się bardzo podobało, a że moje rodzinne strony to pod Wałbrzychem to jestem świadomy jak upadek przemysłu podczas transformacji dal w kość w niektórych miejscach.
Zaloguj się aby komentować