#nocnazmiana #listaobecnosci
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Druga w nocy a ja walczę o to by mieć swoje miejsce w #pracbaza.
Udało się przejść do drugiego etapu rekrutacji w firmie A. Zadanie było ciekawe, i rozpykałem je w jeden dzień (a miałem znacznie więcej czasu). O tyle fajna oferta że nie jest zupełnie w tym co robię, ale umiem te rzeczy bo robiłem je przy okazji.
Mam jeszcze jedną rozmowę w tym tygodniu i właśnie lepię zadanie do firmy B. W drugiej firmie trochę gorsze warunki z dojazdami, i jest to bardziej to co teraz robię.
Na obu mi zależy bo bieda mocno, ale jest jakaś nadzieja. Coś wreszcie może wejdzie, i ktoś dobrze napisał w komentarzu ostatnio lub na priv. Jak jest kryzys to tylko po znajomych. Co racja to racja.
#czujedobrzeczlowiek #nocnazmiana #niespimyzapierdalamy

Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
No dobra... zmykam niezauważony, za te kilka miesięcy opłaconego hejto nie musicie mi zwracać
Miła nutka na pożegnanie:
https://m.youtube.com/watch?v=7C2tTRmxppU
#hejto #goodbyehejto #nocnazmiana #nocna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Robię sobie menu w gierce i przyszła pora na zrobienie ekranu końcowego / "Credtis"
No to zrobiłem, mam nadzieję, że nie zapomniałem o nikim ważnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nocnazmiana #programowanie #gamedev #indiegamedev #walteradventure #pcmasterrace #heheszki

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=cwr1hTA13r8
Nie śpimy, napiehdalamy #testoviron #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Czy w nocy dobrze śpicie?
Czy śmierci się boicie?
Czy zabił ktoś tokarza?
Czy często się to zdarza?
#nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
"Nocna zmiana to coś więcej niż tylko praca w późnych godzinach. To świat, w którym cisza miasta kontrastuje z intensywną aktywnością ludzi czuwających, pracujących i komunikujących się. To zmęczenie mieszające się z determinacją, blask ekranów odbijający się w zmęczonych oczach, poczucie wspólnoty wśród tych, którzy razem mierzą się z ciemnością. To także czas refleksji, samotności lub intensywnych rozmów – zarówno tych realnych, jak i cyfrowych. Nocna zmiana to rytm, który nie zatrzymuje się, gdy reszta świata śpi." By ChatGPT.
#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Ehh Andrzej Andrzej, jak ci sie nie chcialo zbytnio pisac to po kiego na sile?
#wiedzmin #ksiazki #ehhh #nocnazmiana


Zaloguj się aby komentować
Ehh cotam #nocnazmiana przerwe mi wylosowalo dopiero o 5 ehh ale glodny jestem.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#memy #heheszki #suseuspamuje #nocnazmiana
Mmm pączusie

Zaloguj się aby komentować
“Magda była jak śmierć, śmierć nosi czarny stanik
tatuaże jak obłoki po wybuchach bomb
kochała wszystkie psy, wszystkich hycli miała za nic
jej włosy pachniały pizzą
do dziś zresztą czuję ten swąd
Marius syn suki
ani mądry ani głupi człek
w środku był surowy, przeklinał jak szewc
czarnym samochodem rozwoził kościotrupy
zawsze łamało go w kościach
kiedy chmurom się zbierało na deszcz
Ona i on dla siebie zwariowali
połykali konwenanse, co mówił im ksiądz
Pół miasta z zazdrości po głowach się stukało
mało kto życzył im dobrze
chyba każdy czekał na ich błąd
kochankowie w ciemnościach
na cztery i pół godziny do nieba wzięci
Oni zawsze są w gościach
Świat na moment zapomniał
dalej bez nich normalnie się kręci
kochankowie w ciemnościach
po drugiej stronie swych rzeczy sami razem
Jeśli pragniesz ich spotkać
przycisz radio
zostań uchem ściany
Chyba w końcu coś złego zaszło między nimi
tam gdzie wczoraj żyła rozkosz
dzisiaj trzaskały drzwi
Ona nie może na niego patrzeć
On z nią więcej nie chce gadać
jakiś dziwny diabeł musiał zamieszkać w ich krwi
W barze dla samobójców pod szkarłatną gilotyną
spotkałem Magdę brała tabletki na łzy
Nieco schudła, trochę zbrzydła
serce miała z mydła
wiary w niej nie było, chęci życia ni sił
Przez kilka ładnych dni głośno huczało miasto
mówili o tym wszyscy
wieść rozeszła się w mig
o tych którzy się rzucali przypalonym ciastem
ci, którym nic nie wyszło
ci, którym nie udało się nicKochankowie w ciemnościach
na cztery i pół godziny do nieba wzięci
Oni zawsze są w gościach
Świat na moment zapomniał
dalej bez nich normalnie się kręci
Kochankowie w ciemnościach
po drugiej stronie swych rzeczy sami razem
Jeśli pragniesz ich spotkać
przycisz radio
zostań uchem ściany.”
https://m.youtube.com/watch?v=WQvGlsO0t7U
#muzyka #poezja #nocnazmiana #tagowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dojechalem na #nocnazmiana dzisiaj taki outfit ale lece na ryj jak man utd w tabeli ehh.
#gownowpis #ehhh #modameska


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować