Nowy sezon DTS okazał się cenzurowanym goownem. Ciekawe ile producenci motoryzacyjni zapłacili żeby nie wyszło że ich kaszaloty się wleką za bolidem napoju gazowanego. W 1szym odcinku ani wzmianki że Red Bull wygrał, mam nadzieję że Max zdobędzie 3ci tytuł na złość phyerdoleniu Netshiksa. #f1 #netflix #oświadczenie
Możecie mi wyjaśnić co odpierdala netflix? Nie miałem subskrypcji od końca września '22. Dzisiaj rano wstaję, wchodzę na skrzynkę mejlową, a tu mejl od nich "Witam z powrotem na Netflix" WTF?! Wchodzę na konto bankowe: -60,00 zł na Netlix!
Miałem to samo, współdzieliłem konto ze znajomym. Jeśli ktoś się nie wylogował na urządzeniu to pomimo anulacji subskrybcji, jak wejdzisz np na tv do netflixa na starym koncie to z automatu odnowi subskrypcję. Oczywiście złożyłem reklamację i dostałem refund. Sposób na to to zalogować się na stronie netflixa i wylogować wszystkie urządzenia na których było oglądane.
Lubię oglądać Polskie filmy. Mniej te ambitne, bardziej te popularne. Czuję wtedy, że mam jakiś wgląd w psychikę widza, w nastroje społeczne, w obszary zainteresowań rodzimych twórców i rodzimego rynku zbytu. Nie przeszkadzają mi filmy słabo nakręcone, ze skopanym dźwiękiem, naciąganą fabułą. Ze wszystkich czerpię radość.
Ale k⁎⁎wa miłość do kwadratu jeszcze raz na #netflix to jest przegięcie pały. Polecam gorąco #przegryw ten film, bo takiej gloryfikacji zachowań znanych na tym portalu jako #p0lka nie widziałem chyba nawet w Planecie Singli.
SPOILERY PONIŻEJ (nie wiem czy się da zrobić, żebyście musięli kliknąć, ale odgadniecie to po 10 minutach filmu więc wyjebane)
Typiarka jest nauczycielką, typ#1 jest celebrytą. Typ#1 traci pracę, a typiarka dostaje propozycję prowadzenia programu z typem#2. No i c⁎⁎j z resztą marnej fabuły, ale główna postać nauczycielki jest totalnie "liściem rzuconym do rzeki" i "roszczeniową p0lką" jednocześnie.
Jak typ#2 ją podrywa, to ona z nim flirtuje. Potem jest niewinna, bo on zaczął. Jak ją zaprasza na wycieczkę w nieznane, to ona z nim jedzie. Potem jest niewinna, bo on ją zaprosił a jej się spodobało więc została dłużej. Jak typ ją zaprasza na statek a potem próbuję polecieć w ślinę, to nie jej wina, bo ona nie mogła tego przewidzieć, bo jej nie zapowiedział swojego podrywu xD Jednocześnie jest tak niemiła, władcza i nieznośnia, że nie wiem czemu ktokolwiek jej słucha.
Ale już jak typ#1 popada w depresję po zostaniu wyjebanym i wykluczonym z branży, to się nad nim pastwi, że tylko leży w łóżku i nic nie robi. A jak jej zrobi kolację, to się spóźnia po wycieczce z typem#2 i jest zdziwiona, że jej partner jest niezadowolony xD Rzuca mu w ryj piłkami do tenisa, generalnie nie pomaga mu w totalnie niczym (poza zapłaceniem raz w knajpie, z czego jest takie show jakby mu nerkę oddała).
Czy pomaga mu szukać pracy? Służy wsparciem? Stara się zaktywizoać? Wyciągnąć do ludzi? Pogadać ze znajomymi czy nie szukają pracownika?
Oczywiście, że nie xD Ale to nie jej wina, bo nikt jej nie powiedział, wiadomka.
To jest k⁎⁎wa dramat. Ten film powinien zostać zdelegalizowany ze względu na szerzenie szkodliwych wzorców społecznych.
Have you watched the Netflix film 'True Spirit' yet about Jessica Watson, a 16 year old Australian girl who is the youngest person to sail solo and unassisted around the world.
We are in the Gold Coast and saw this boat in the storage yard. Its the movie boat used for the Netflix film, Jessica Watson's reallife boat is in the maritime museum. Amazing what she did at 16 years of age
Szukam jakiegoś filmy coś w guście Obcy, Predator, Prometeusz, czy nawet park jurajski. Nie chce czegoś ciężkiego. Najlepiej jakieś filmy typu : Akcja, Sci-Fi, obcy kosmos, jakieś potworki Naprawdę nie ma chyba dużo filmów o takich tematach... Albo już oglądałem #filmy #pytanie #seriale #netflix #hbomax #disney #zatoka
@benq20 ja miałem straszny problem z tym filmem i oglądałem go na dwa podejścia. Pierwsza połowa to trochę nieskładne i nudnawe składanie historii, pełne dziwnych sztuczek. Dopiero jak wytrwałem do końca, to złożyło się to w bardzo ciekawą całość i mega mi ten film zapadł w pamięci.
Możliwe, że za drugim razem pomogło bycie zauważanie nietrzeźwym
@heavelock W niektórych filmach są. Wczoraj oglądałem tam "Olimpiadę '40" i były napisy angielskie, dzisiaj obejrzałem "Ostatni etap" i były napisy polskie (transkrypcja + tłumaczenie dialogów obcojęzycznych).
@Krzych22 za Spotify jestem skłonny płacić, dużo muzyki i czasami podpowiedzą coś fajnego. Netflix dla mnie nie ma sensu, starszych filmów często nie ma, pozatym występuje tam jakaś rotacja, raz coś jest raz nie ma, większość tam to jakiś chłam. Gdyby to była jakaś duża i stała bilbioteka filmów było by spoko. Filmy i seriale pirace, bo nie ma platformy która zawiera dużo filmów
@Suodka_Monia jak dla mnie disney jest spoko jak ktos lubi star wars czy marvela ewentualnie jak lubi sobie odswiezyc stare seriale typu lost czy prison break. jakichs turbo super produkcji swoich nie maja poza tym
@Suodka_Monia nie żebym negował, ale Q1 2023 nie jest nawet na swoim półmetku. To jak ogłaszać pod koniec stycznia, że "Pokusa" to najbardziej kasowy film roku 2023. Niby prawda, ale jednak kurła nie do końca...
@boogie Zbyt mocno się zestarzał, bardziej nostalgia u ludzi że mogą dziś oglądać. Prawda jest taka że kiedyś seriale to były papki do zapchania czasu w TV, i przyjaciele trafił w czasy odchodzącego boomerska na czas tych bardziej wyluzowanych i się wpasował w USA. W polsce przez to ze polacy łykali wszystko co amerykańskie.