Zaloguj się aby komentować
Witam serdecznie,
Zgaduje że pewnie nie chce ci się przeglądać tych nędznych ofert na #olx czy tez #otomoto godzinamy aby znaleść ten jeden jedyny na którym bedziesz mógł zarobić...
Z pomocą przychodzi nasz serwis https://carpixi.pl/ !
Przeglądaj setki ofert pojazdów w zaledwie kilka minut
oszczędzasz aż 80-90% czasu!
Serwis posiada 3 tryby
Przegląd precyzyjny - przyda ci się jeśli szukasz czegoś konkretnego
Live-Mode - śledzi aktualne ogłoszenia, mniej precyzyjni, bardziej ogólnie natomiast pozwala wyszukać mase ofert, ty tylko masz co scrollowac
Uszkodzone pojazdy - wyszukuje uszkodzone pojazdy, pozwala znalesc niegroznie uszkodzone egzemplarze które ty możesz "połatać" i sprzedać z zyskiem!
Serwis dopiero się rozwija - już pracujemy nad nowymi funkcjami jak i usprawnieniami serwisu, w niedalekiej przyszłości dodany zostanie również serwis sprzedajemy.pl
Możliwy dostęp próbny na 48 godzin w tym celu proszę o kontakt na [email protected]
#handel #motoryzacja #polskiepojazdy #handlarz #olx #porannyprzegladotomoto
Zaloguj się aby komentować
Ma może ktoś w użytkowaniu #opony yokohama geolandar? Jak z hałasem na autostradzie w czasie jazdy?
#motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Jaki manometr elektroniczny do kół polecacie?
Ważne by wskazywał dokładne ciśnienie
końcówka była w formie węża
Coś porządnego
#motoryzacja
#kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Podjeżdża takie kopytko i spodziewasz się dostawy pizzy? Nie tym razem! Ta Toyotka skopie tyłek Twojej Skodzie.
Toyota Glanza Turbo
FB&IG: GSautorsko
#gsautorsko #carspotting #samochody #motoryzacja #jdm #toyota





Zaloguj się aby komentować
Piękny początek dnia. Pierw przesłuchanie na komisariacie w charakterze świadka, a potem złapanie gumy, i to takiej naprawdę grubej, dzięki Bogu poszło w oponę. Na szczęście w nieszczęściu, ten samochód zbiera wszelkie gwoździe jak popadnie, więc miałem drugą. Ktoś ogarniał odszkodowanie od miasta, aczkolwiek w miejscu zdarzenia był remont. #samochody #motoryzacja #japierdole



Zaloguj się aby komentować
Trochę odpuściłem wpisy na hejto, a chyba nie słusznie. Pewnie nikt nie pamięta, ale szykuję się na Rajd Budapest-Bamako 2026. Musso prawie gotowe, to jest chwilę żeby wpaść na nagranie do Terenwizji czy też spotykać się z przyszłym Dakarowcem Robertem Przybyłowkim.
Jak coś Cię interesuje to daj znać, zrobię jakiś kolejny wpis
#drogadoafryki #budapestbamako #motoryzacja #offroad #terenwizja #dakar





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest takie powiedzenie: w niedzielę praca się w gówno obraca. Kruci to chyba tyczy się też świąt narodowych. Myślę sobie a co będę leżał pindolem do góry cały dzień, zrobię coś pożytecznego czyli wymienię amortyzatory w aucie. Pech chciał że wysłali mi nie te co trzeba. Jeszcze większy pech że skapowałem się dopiero jak mi sprężyna nie pasowała. A że auto potrzebne na jutro to musiałem skręcić na starym xD #heheszki #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Wkoncu przyszly zimowki do x3
#barteknamorzu #motoryzacja #bmw

Zaloguj się aby komentować
Pewności nie mam ale lata pracy na złomie dotkliwie skrzywdziły mnie jeśli chodzi o gust motoryzacyjny. Ale ściera piemkna!
Dopisek pod tablicą stanowi: EKWADOR MANIECZKI
XD #motoryzacja #zawszegratem

Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #holandia #amsterdam #suseuspamuje
Fajne 2 osobowe smyki.



Zaloguj się aby komentować
Najdziwniejsza końcówka kompresora powietrza jaką widziałem. Grunt, że działa.
#szwecja #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Automatyczny restart silnika systemem start-stop z powodu słabego aku nie ładuje mi aku xDDD
Dopiero jak dotknę gazu to alternator zaczyna pracować.
Stojąc dłużej w korku potrafi się włączyć z powodu słabego aku, nie ładuje go i po kilku minutach wyrzuca błąd że aku słabe w trakcie pracy silnika xDDDD Jak dotknę gazu to alternator zaczyna ładować i nie rzuca błędami.
Dziękuję pan #skoda xD
(Musicie mi wierzyc na slowo, że na zdjęciu jest aktualne napięcie o wartości 14,2
Jak nie wcisnę gazu to jest około 11,5)
#motoryzacja #problemypierwszegoswiata


@entropy_ nie używaj start-stop, chyba że chcesz pozbyć się tego auta w miarę szybko. Ten system prowadzi do katastrofalnego zużycia silnika, bo podczas wielokrotnych restartów silnika pracujące powierzchnię nie posiadają pełnego filmu olejowego i zużycie jest wielokrotnie przyspieszone. Producenci oczywiście próbują temu zaradzić jak najmniejszym kosztem, ale gówno to daje. Jedynie w niektórych hybrydach (Toyota) jest to zrobione dobrze -silnik staje w określonym położeniu, które zamyka kanały olejowe zachowując ciśnienie oleju na czas przestoju silnika.
Ogólnie system start-stop nie powinien istnieć i jego zastosowanie było spowodowane wyłącznie osiągnięciem lepszych wyników testów.
Zaloguj się aby komentować
#kiciochpyta #motoryzacja #samochody Załóżmy, że macie budżet 40k polskich złotych. Potrzebujecie dwóch aut: 1) auto wyjazdowo/rodzinne -wymagania to: Można zapakować szpeju na biwak, wrzucić supa na dach, wjechać do lasu (nie topienie po progi, ale żeby nie zawisł na korzeniu do kostki) i wyskoczyć na drugi koniec Polski. 2) miejska popierdulka z możliwością wyjazdu 100km Mam swoje typy, ale nie chce nic sugerować :)
Budżet 40k jest na oba auta? Ja byn tego miejskiego starał sie kupić bardzo tanio, np. KIA Ceed, Golf, Opel Astra w granicach 10k i drugie auto "pewniejsze" do 30k na wakacje. W tej cenie, albo tylko nieco wyższej kupisz Astrę kombi z przebiegiem około 150kkm i auto powinno służyć długo, jeżeli serwis byl przypilnowany. Wiem bo sam #sprzedamopla xD
https://www.hejto.pl/wpis/sprzedamopla-serio-astra-st-kombi-z-2017-roku-modelowo-2018-z-silnikiem-1-6-cdti
@Weathervax Najpierw ogólne warunki którymi bym się sugerował:
PB LPG - zawsze masz alternatywne paliwo i mniejsze koszta serwisowe niż diesel
Pojemność min 2.0 - nawet jak zapakujesz go jak cygański tabor to da radę uciec ze skrzyżowania, wyprzedzić, wjechać pod górkę
Dołączany napęd tył, haldex etc - mniejsze spalanie na co dzień, funkcjonalność w terenie
Czysta benzyna - większa żywotność silnika
Silnik najlepiej bez EGR i GPF (chociaż w tym budżecie raczej nie będzie licząc 1/3 z 40k)
Dobry promień skrętu i widoczność
Hatchback 5d - otwieranie drzwi na parkingu nie staje się problemem i wygodnie zapakować w razie wu dziecki i coś do bagażnika
Czyli np. Kuga I 2.5 / Insignia / Volvo V50 + Swift
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przygotowania do zimy, już mi mrozy niestraszne. Kto to widział żeby za wymianę świec żarowych 500zł wołać.
#motoryzacja #hejto #pdk #heheszki

Zaloguj się aby komentować