8 lutego:
-
Światowy Dzień Małżeństwa
-
Święto Służby Więziennej
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #malzenstwo #sluzbawiezienna

8 lutego:
Światowy Dzień Małżeństwa
Święto Służby Więziennej
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #malzenstwo #sluzbawiezienna

Ja uwielbiam wesela, przede wszystkim dlatego, że mogę się spotkać ze znajomymi/rodziną i pogadać, bawić się, po prostu się spotkać oraz być częścią ważnego dla młodych dnia. I nie ważne czy jest to ślub kościelny czy cywilny, wesele jest duże i huczne czy to tylko rodzinne spotkanie, jest alkohol czy go nie ma, trwa dwa dni czy kilka godzin- po prostu super jest być z ludźmi, dla których jest się ważnym i którzy są ważni dla mnie.
W tym roku czekają mnie dwa wesela (brata i siostry) i już nie mogę się doczekać
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lol
. W przypadku niezadowolenia z nocy poślubnej nie składał go wcale
https://pl.wikipedia.org/wiki/Morgengabe
#ciekawostkihistoryczne #malzenstwo #zwiazki #seks #niemcy #starezwyczaje #germanie

Zaloguj się aby komentować
Ehh. Stroi się moja na sylwestra. Oczywscie ja muszę być w to zaangażowany czyli 2 godz (zrób mi zdjęcie, sklei mi to). Chciałem żeby nałożyła naszyjnik który jej kupiłem. Nie nie nie. Nie pasuje. Mam złote buty. Naszyjnik srebrny. Darowałem sobie już. I tak po godzinie bierze 4 pary butów bo jeszcze nie wie które weźmie.
Z ciekawszych rzeczy akumulator w samochodzie już dogorywa 12,1V. Kupiłem powerbanka 12 ah szczytuje na 1800a. Zobaczymy co z tego wyniknie. Benzyniaka uruchomial słabszy więc hybryda powinna dać rade
#zwiazki #malzenstwo #prozazycia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@A_a mi tak tesciowa d⁎⁎ę zawracała przez pewien czas.
K⁎⁎wa teść i szwagier w domu a ja mialem jechać 50km coś zrobić.
Co najlepsze to sie okazało, ze ona w ogóle im nie mowila żeby coś zrobili tylko od razu do mnie.
Bo wiecie tescio jak nie jezdzi tirem to wali w gaz a szwagier duzo pi⁎⁎⁎⁎li a malo robi.
Ale czy to moja wina? No raczej nie. Na szczęście żona zawszę po mojej stronie jest temat ukróciła.
Zaloguj się aby komentować

Trybunał Sprawiedliwości UE orzekł, że Polska jest zobowiązana uznawać małżeństwa jednopłciowe zawarte legalnie w innych krajach Unii. Wyrok podkreśla prawo do życia rodzinnego i swobodnego przemieszczania się po UE. Co na ten temat piszą politycy? Trybunał Sprawiedliwości UE (TSUE) orzekł 25...

W debacie o demografii pojawił się kolejny zaskakujący pomysł. Po latach prób zachęcania Polaków do posiadania dzieci poprzez świadczenia finansowe pojawia się nowa propozycja: płacić za... wejście w związek małżeński. I to nie mało bo 40 tys. zł. Kto wpadł na taki pomysł? Autorem tego pomysłu jest...
Gorzej, gdy potrzebujesz ale wiesz, ze miałeś, ale nie masz pojęcia gdzie i nie możesz znaleźć.
Wtedy nawet kupienie drugiego boli bardziej.
Rel: https://www.youtube.com/shorts/7tDvadea8eU
Zaloguj się aby komentować
21 września:
Dzień Minigolfa
Dzień Doceniania Żony
Dzień Kapsla
Światowy Dzień Dziecięcego Orderu Uśmiechu
Dzień Krajowej Administracji Skarbowej
Międzynarodowy Dzień Pokoju
Światowy Dzień Choroby Alzheimera
Dzień Zerowej Emisji
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #zonabijealewolnobiega #urzadskarbowy #chorobaalzheimera #usmiech #malzenstwo

Zaloguj się aby komentować
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
been there done that
ale kuwa prawie 13 lat xD
#malzenstwo #zwiazki #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siemanko,
Jestem ze swoją partnerką od 5 lat w związku, z czego 2 lata narzeczeństwa. Jest nam razem dobrze.
Coraz częściej są naciski na ślub z jej strony.
Mi się do tego nie pali, ponieważ nie widzę konkretnych powodów/korzyści z formalizowania związku.
Dla niej ślub to "zabezpieczenie i bezpieczeństwo", a zaraz mamy zacząć starać się o #dzieci.
Chce jej to dać, ale mój pragmatyzm bierze górę, i możliwy rozwód to niepotrzebny koszt.
Co wam dało #malzenstwo? Ktoś miał podobnie i się przekonał?
#zwiazki
W dzisiejszych czasach nie opłaca się ślub. To przede wszystkim umowa i przed jej zawarciem trzeba wiedzieć jakie są jej konsekwencje. Ja nie wezmę ślubu że względu na polskie prawo i sądy które z automatu wierzą kobietom, nie karają ich za pomówienia o przemoc, gwałt, molestowanie, alienację. Jak najmniej kapitana państwo w moich relacjach.
Zaloguj się aby komentować
Tak w ogóle to dzisiaj (13 czerwca) mija mi 5 lat od zawarcia związku małżeńskiego
#rodzina #malzenstwo #slub
Śmieszne to było, ślub w maseczkach, obostrzenia co do ilości osób w urzędzie, musieli siedzieć w odstępach, babci mi nie chcieli wpuścić na salę xD a na samym końcu napatoczył się cygan z gitarą pod urząd
A do ślubu jechaliśmy brudna kią sportage, kierował szwagier któremu zabrali prawko na 3 miesiące a teściowa pod urzędem stanu cywilnego jeszcze kręciła biznes jajeczny z odbiorcą jajek xD
Ale było i jest gites
@cebulaZrosolu Ja mam za 2 miesiące 5 lat. Akurat trafiłem na covidową przerwę wakacyjną. Maseczkę miała może 1 osoba w kościele, a na sali to wszyscy zapomnieli o covidzie. Ślub sam w sobie jest ciekawym doświadczeniem, a covid był swego rodzaju bonusem, który sprawił, że ten dzień był zupełnie inny
Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy
#zwiazki
#malzenstwo
#pijzhejto
Żona prawie idealna

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować