Akurat tego dnia mam termin. Nie pamiętam, kiedy ostatnio dostałem taką przypominajkę
#krew #krwiodawstwo #warszawa

Akurat tego dnia mam termin. Nie pamiętam, kiedy ostatnio dostałem taką przypominajkę
#krew #krwiodawstwo #warszawa

Zaloguj się aby komentować
Życie to śpiew, życie to taniec. Życie to oddanie krwi i 2 dni wolnego na weekend. Życie jest piękne.
#barylkakrwi #krwiodawstwo
Ogólnie to nie wiem, ile oddałem, ale jeszcze jakieś 10 donacji i mam darmowe MPK.

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Też się pochwalę, B rh-, proszę się częstować, narazie łącznie 2250 ml oddane. #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
I kolejne ml upuszczone ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18 litrów w końcu pękło
#chwalesie #krwiodawstwo


Zaloguj się aby komentować
A pójdę oddać krew, zaoszczędzę urlop przed majówką. Pomyślało trzydziestu ludzi przede mną xD No nic, jak już dojechałem to postoję.
#krwiodawstwo

Dobra, jak by kogoś to interesowało to małe podsumowanie. Przybyłem chwilę przed 8,z czekoladami wyszedłem chwilę po 12, nieco ponad 4 godziny całość, chyba mój rekord. Byłem równo czterdziesty, za mną jeszcze z dwudziestu dawców. Mój prywatny licznik przekroczył dzisiaj 26 litrów i wynosi równo 26,1 litra, 58 donacji, tylko krew pełna. Z takich ciekawostek to jedna kobitka po ponad dwóch godzinach stania w kolejce gdy już wchodziła do rejestracji zdjęła ochraniacze i poszła w pizdu xD Starsza kobitka to była, może dotarło wtedy do niej, że to kolejka do krwiodawstwa a nie do lekarza z którym lubi pogadać :D
@Bigos
Kurła obczaj akcje u mnie z pracbazy, chłop myślał, że sobie 2 dni wolnego ogarnie oddając krew w czwartek 26go, ale go zdyskfalifikowali, ze względu na leki, jakie bierze... więc wyżebrał zwolnienie na 4 godziny, na co manager na dywanik gościa, i że - nie ma oddanej krwi - nie ma zwolnienia koniec. Rozpłakał się kolega i trza było uspokajać
Zaloguj się aby komentować
Po raz trzeci oddałam płytki krwi, tym razem 39 minut, ale rzeczywiście był słabszy dzień, bo po oddaniu się kiepsko czułam.
Prywatny licznik 7,2 l krwi pełnej i 3 razy płytki krwi (czyli ile w przeliczeniu na krew pełną? ), co pozwoli na odebranie odznaki 3 stopnia, o ile się w końcu po nią wybiorę. Niestety, nie chodzę po lekarzach, więc nie ma jak wqrwiac starych bab w kolejce, zatem motywacja do wizyty w PCK niska ;/
#krew #krwiodawstwo #czujedobrzeczlowiek

Zaloguj się aby komentować
Znów to samo...

Zaloguj się aby komentować
#barylkakrwi #krwiodawstwo #chwalesie
Też mam takie bajery

Zaloguj się aby komentować
Wincyj książeczek, wincyj!
Nie, nie wiem, dlaczego jest taka uwalona xD
#barylkakrwi #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
#hydepark #barylkakrwi #krwiodawstwo
@Koloalu @deafone we need to go deeper ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pochwalę się samą odznaką, bo gdzieś wsiąkła XD ale to nic, jeszcze kilka lat i będzie wkurwianie kanarów, bo darmowe przejazdy się szykują

Zaloguj się aby komentować
Mam i ja :)
#krwiodawstwo #barylkakrwi #chwalesie

@Koloalu ech, też bym chciała taką mieć, szacun. Zaraz po ukończeniu 18. poszłyśmy z koleżanką do najbliższego punktu krwiodawstwa, ale jak napisałam w deklaracji astma, to z automatu wyleciałam. Próbowałam jeszcze później na studiach po okazji którejś wampiriady. Do astmy się nie przyznałam, ale pani przy okienku miała mnie już w systemie ;___;
Zaloguj się aby komentować
Wojska Specjalne organizują akcje krwiodawstwa
#krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
#krwiodawstwo #czujedobrzeczlowiek #chwalesie
Donacja 13.03.2024r.
Prywatny licznik 27 700 ml

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
W końcu musi mi się udać zrobić 6 donacji w ciągu roku.
Nowe czekolady. Chyba jeszcze straszniejsze od Terravity.
#barylkakrwi #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz nie zostałem dopuszczony do oddawania krwi bo hemoglobiny za mało mam i czegoś jeszcze 3 rzeczy na czerwono się świeciły. Lekarz pytał czy nie byłem chory ostatnio lub z kimś chorym nie miałem kontaktu, ale chyba nie i zalecił żelazo brać. #krwiodawstwo
Zaloguj się aby komentować
Rok przerwy, czas najwyższy. Jeszcze kilka razy i będzie druga odznaka 😁
#krew #rckik #barylkakrwi #krwiodawstwo
#chwalesie

Zaloguj się aby komentować