O kurna xD Sławek memcen zatrudni specjalistę w dziale prawnym. Wymagane jest ukończenie prawa lub bycie aplikantem radcowskim, doświadczenie w sprawach spółkowych, w sprawach z zakresu prawa cywilnego czy prawa pracy, a także umiejętność pracy pod presją czasu (lol). Oferują za to wyjątkowe rzeczy - szkolenia, imprezy i premie, no ok.
Do obowiązków zaś należą (uwaga XD): sporządzanie opinii prawnych, konsultacje prawne, samodzielne działania na spółkach.
No k⁎⁎wa to jest człowiek, który oferuje Polakom dom, dwa auta i wgl., a specjaliście PRAWNIKOWI oferuje NAWET całe 4079 zł netto xDDD piękne xDD
@maximilianan Rozłóżmy to na części pierwsze. Przedsiębiorca liczy na zysk, który generuje pracownik, więc w jego interesie jest podanie niskiej kwoty i dużych wymagań - może złapie się ktoś wartościowy. Jest tam zapisane - jasna ścieżka awansu. Z mojego doświadczenia wynika (a pracowałem "trochę przez przypadek" na stanowisku HR), że zgłaszają się jełopy i zatrudnia się doraźnie za niską stawkę - na przeczekanie. Czasem zdarzają się perełki i jest szybki "awans". Sam jestem tego przykładem - lata temu, wręcz dekady niebawem, zatrudniałem się za psi pieniądz żeby potem przebić się "w ścieżce awansu".
Nie podlepiaj do tego obietnic wyborczych, w biznesie jest czysta pragmatyka. Jak jesteś dobry to większa forsa, jak nie to spierdalasz.
BTW nie głosuję na Konfę i nie jestem zwolennikiem ich rozwiązań.
Mentzen swoimi ogłoszeniami o pracę uczciwie pokazuje jak będzie wyglądać rynek pracy za jego rządów, tylko wyborcy Konfederacji są za głupi, żeby to zrozumieć. Albo wydaje im się, że każdy będzie oligarchą jak Sławek.
W dużym skrócie, oligarcha Sławek będzie zarabiał na tobie ciężki hajs , ale tobie też będzie kapało, zgodnie ze słynną teorią skapywania. Problem w tym, że kapać będzie gówno.
xD z was hejto-wykopki. J⁎⁎ać Memcena jak najbardziej, ale to akurat jest standardowe ogłoszenie dla absolwentów prawa/aplikantów w małej/średniej kancelarii. @qdco widzę nawet nie wie kto to aplikant radcowski i czym się różni od radcy prawnego. Niestety Eldorado prawnicze się skończyło dobre 10 lat temu i teraz 4000 to jest normalna stawka dla kogoś po studiach, albo na początku aplikacji. A co do "pracy pod presją czasu" to taki tekst jest w chyba każdym ogłoszeniu do kancelarii i zresztą jest jak najbardziej na miejscu, bo tak się pracuje we wszystkich kancelariach.
Konfiarze w Poznaniu nienawidzą wolnego rynku. Umowa jest? Nikt jej nie widział. Zapis o możliwości odwołania wydarzenia przez organizatora jest? Bo jeśli nie to do sądu. Sami postulują, by to przedsiębiorca/właściciel mógł decydować o wszystkim co do własnej firmy, a tu d⁎⁎a boli nagle?
Może jednak wolny rynek nie jest taki super? No z powodu przekonań politycznych/religijnych lekarz czy przedsiębiorca może odmówić usługi. Konfa właśnie dostaje lekcję
Chyba że WY postanowicie zgłosić sie na człona Komisji Obwodowej lub jako człon zaufania który może przyjść na liczenie głosów.
Na człona komisji można sie zgłaszać chyba do dziś czy jutra w urzędzie gminy swojej wsi czy tam miasta lub oczywiście w biurach komitetów wyborczych. A jeśli chcesz zostać figurantem patrzącym na ręce liczących głosy to juz do partii lub organizacji ślij zapytanie.
I nie płacz że wybory ci sfałszowali gdy sam nic z tym nie robisz.
*wg wykopków i hejtowiczów
Za siedzenie na d⁎⁎ie i używanie umiejętności liczenia do kilkuset płacą w tym roku bodaj 600-800zł a cichociemny figurant przeszkadza im charytatywnie, w ramach hobby.
@smierdakow Ciekawe co będzie jak odkryje że w terenie zabudowanym można jechać 50km/h. Pewnie będzie przyśpieszał do 51 i zwalniał do 50 i znów przyśpieszał.
Dodam że "pieniądze polaków" w budżecie pochodzą również od ukraińców którzy w Polsce również płacą podatki.
k0nfiarscy nacjonaliści chcą żeby ukraińcy mieli obowiązki jak polacy (w tym płacenie podatków), ale nie mieli praw jak polacy, tzn nacjonalistyczne nieroby chcą żerować na pracy ukraińców.
Jednocześnie k0nfiarscy politycy bazują na debilach którzy nie rozumieją gospodarki i nie zrozumieją, nie zrozumieją problemów kapitalizmu, więc się im wmawia że wini żydzi/ukraińcy...
Normalnie wszyscy przeżerają nadmiar hajsu tylko nie burżuje: jacyś Kulczykowie, Solorzowie, Biernacki itp. Tych k0nfa nigdy nie wskaże do szczucia. Wskaże mniejszość narodową która spierdala z biedniejszego od Polski kraju jeszcze dotkniętego wojną i nie mającą praw wyborczych więc można ich j⁎⁎ać ile wlezie.
Oczywiście pod płaszczykiem odbierania praw ukraińcom, jest również odbieranie praw polakom, bo k0nfa równie chętnie za⁎⁎⁎ie wszelki socjal, w tym służbę zdrowia i edukację polakom. Ale tego nie może powiedzieć wprost bo debile by się zorientowali co popierają.
I jeszcze jedno: 78% z ukraińców w Polsce pracuje:
@tymon hehe, nawet nie trzeba było oglądać, żeby móc głosować. Oprócz tego to była sonda w internetach, na stronie super expresu xD 100% legit no scam
Niektóre kuce miały nadzieję że nowy prezes partii KORWiN,
o nowej nazwie "Nowa Nadzieja" (stary kurwinizm)
nie będzie z siebie robił głupka i nie pójdzie go tak łatwo obśmiewać.
Tymczasem wygląda na to, że konserwatysta ten kontynuuje tradycję ojca założyciela swojej partii spirdoksów, to znaczy bycie negatywnym bohaterem portalu demagog.pl
@Rebe-Szewach kiedyś wdałem się w fejsbukową przekomarzankę z jakimś kandydatem samorządowym od Korwina, zaczęło się od zwrócenia mu uwagi, że waląc podstawowe byki ortograficzne w publicznych wypowiedziach na FB nie robi sobie dobrej reklamy, a skończyło się na tostowaniu przez niego tekstów w stylu "kozak w necie, p*** w świecie" i innych błyskotliwych fraz ze słowniczka prawilnego patusiarza do reszty komentujących xD
Czego by się nie chciało powiedzieć o korwinoidach i podobnych stworzonkach, to na pewno nie to, żeby w wybieraniu kandydatów na kandydatów mieli wysokie standardy.
@le_Roi_des_fous przecież powiedział potem, że tego się wstydzi, że to już jest za nim. Za to popis to banda faszystowskich gnid, które do dziś by terroryzowały naród, gdyby azjatycka dzicz nie zmusiła do ucieczki kobiet i dzieci z banderowskiego kraju.
Przed Wami Diana Ruchniewicz (nie mylić z Ordo Luris ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ).
Diana dzięki rozpyleniu chemtrails, zmaterializowała się na 4 miejscu listy warszawskiej z ramienia konfederosji.
Podstępnie w celu zmylenia wroga, do wspólnej fotografii, nie wdziała na swoją mądrą głowę aluminiowej czapeczki, ale jestem pewien, iż jeszcze nie raz nas zaskoczy... ¯\_(ツ)_/¯
Wy się konfedodzbany śmiejecie z lewicy i ich kandydatów. A to co to jest? Chodzi o niskie podatki? A może o wolny rynek? To jest ta " racjonalna " odpowiedz na raczkującą głupote zachodu? xD
Gdy k0nfederata (czy tam inny prawak) mówi mi że jak chcę żeby konfederacja miała mniejsze poparcie to mam jej nie krytykować, albo być wobec niej grzeczniejszy:
Kucowski idiota mówił że mamy nie krytykować konfederacji bo jej od tego poparcie urosło i żebyśmy się zastanowili nad tą strategią zwalczania konfy (chyba sugerował że mamy ją k⁎⁎wa chwalić, debil jeden).
Krótko po opublikowanie tego kuco-monologu, k0nfederacji spadło poparcie wg sondaży IBRIS, United Surveys i CBOS:
Dlaczego zakuty łeb nie podrapał się po tej swoje żarówie i nie uznał że jednak należy #jebackonfe ???
Ja się domyślam.
Jego zaznajomiony kanał dla podobnego odbiorcy "NieWiemAleSięDowiem" gdy wrzuciło film bazujący na szurskich altrightowych teoriach spiskowych rodem z Atora albo od Petersona, gdy został rozjechany merytorycznie przez EvrydayHero, to usunęło ten ch⁎⁎⁎wy bzdet.
Wróciłem z wakacji, odpalam biedaportal i chciałem zapytać czy nadal pracujesz z przedsiębiorcą? Czy może już dorosłeś do jakieś męskiej decyzji żeby zmaterializować swój fach? XD
Kolejna dawka orania pola rurkowcami przez Petru #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #ukraina
Jak dla mnie facet osobiście jest skreślony z polityki, ale oranie mu naprawdę wychodzi dobrze... Chociaż ciężko powiedzieć, bo PISOKonfederacja poprzeczkę ustawili bardzo nisko.
Ale tak czy siak, rozbraja rusokonfederację ich własną bronią, przez którą zabłysnęli w świecie polityki xD
Petru ośmiesza zawodowo konfederatów, ale fakt jest taki, że każdy średnio rozgarnięty człowiek jest w stanie ich łatwo zaorać. Z jednej strony płacz, hurr durr, płacą minimalna, biedni przedsiębiorcy nie wyrobią i w ogóle. A z drugiej ograniczmy rynek dla obcokrajowców w branżach, gdzie nawet za znacznie większe pieniądze niż płacą minimalna nie ma chętnych do pracy. Wtedy na pewno przedsiębiorstwa dadzą radę.