Coraz bardziej żałuję tej agitacji i naganiania dla Tuska…
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska

Coraz bardziej żałuję tej agitacji i naganiania dla Tuska…
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie bądźmy obojętni, wspomagajmy wielkich Polaków dzięki którym Polska wstała z kolan.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Pis to wcale nie jest #mafia
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Akcja wpłacania po 1 gr. by utrudnić działanie Prawa i Sprawiedliwości, to przekazanie nam danych teleadresowych Silnych Razem. Dziękujemy. Będziemy wiedzieć gdzie są.
-Karakan, Anno Domini 2024
Miód na moje serce, melodia dla uszu
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tak było, nie zmyślam.
#memy #polityka #heheszkipolityczne #bekazpisu #jebacpis #bekazprawakow

@GordonLameman Rok 2016. Nowoczesna i Razem tracą subwencję z powodu przelewu, który poszedł na nie to konto które powinien:
Osoba odpowiedzialna za przekazywanie środków miała omyłkowo skierować je na konto Komitetu Wyborczego, a nie Funduszu Wyborczego. Partia przyznaje się do błędu, co zostało odnotowane w uchwale PKW i tłumaczy go zmęczeniem oraz stresem.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pkw-odrzuca-sprawozdanie-finansowe-nowoczesnej-i-partii-razem/8ep6vc
Bo jak się jest odpowiedzialnym, to ponosisz konsekwencje swoich czynów a nie drzesz p⁎⁎dę, że wszyscy dookoła są winni i że to atak na twoją osobę.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #jebacpis
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : PSL nie utracił subwencji w 2015


PSL nie straciło ostatecznie subwencji: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-psl-nie-straci-subwencji-finansowej,nId,1678986#crp_state=1
Zaloguj się aby komentować
Ale tam muszą mieć ciepło, że nawet do gróźb się posuwają.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

@Wyrocznia powtórzę się:
Demokracja jest wtedy jak rządzi PiS, Polskie coś jest wtedy jak w zarządzie zasiadają pisowcy. Patriotyczne coś jest jak trzymają na tym łapę pisowcy. Patriotą jesteś jak jesteś pisowcem. Prawda jest wtedy jak mówi coś PiS.
Bóg z nami c⁎⁎j z wami, trzy zdrowaśki i do przodu jazda z ku⁎⁎⁎mi..
Zaloguj się aby komentować
To pisowcy teraz xD
#polityka #heheszkipolityczne #jebacpis #bekazpisu



Zaloguj się aby komentować
Jakie to są bezczelne gnidy. Dobrze wiedzą, że PiS największe poparcie ma wśród starszych ludzi z biednych rejonów Polski. Przecież ludzie w sile wieku mogący sobie pozwolić na zbytki nie będą im tych pieniędzy wysyłać jeśli rok temu masowo poszli na wybory tylko po to, żeby znienawidzony PiS odsunąć od włądzy. Wpłaty w zdecydowanej większości będą szły z kont biednych emerytów na wioskach, którzy mają 1400 zł emerytury i ledwo starcza im od 1 do 1. A mimo to te mendy już chcą stać się Rydzykiem 2.0 i wyciągać kasę od naszych babć i dziadków. No chyba, że wierzą, że pokolenie "j⁎⁎ać PiS" które jeszcze 3 dni temu zajadle atakowali oraz bogata Warszawka i Gdańsk zaczną im przelewać tą kasę xD
Tfu na pisowsców.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #neuropa

I ci biedni starsi ludzie będą pewnie wpłacać na PiS - tak jak wpłacają na Rydzyka. Bo PiS działa na zasadzie sekty i wiąże emocjonalnie (!) swoich wyborców z partią. Oni nie tyle popierają, co dosłownie kochają PiS i wierzą, że Jarosław naprawdę „zbawia Polskę”. Wyborcy innych partii nie ufają popieranym przez siebie politykom - traktują ich jak gnidy, złodziei i mniejsze zło (ale wciąż zło). Tuska, Hołowni czy Biedronia chyba nikt z wyborców nie kocha, natomiast polityków ZP - jak najbardziej i wcale tego nie ukrywają. Dlatego spodziewam się, że wpłat może być całkiem sporo, o ile dobrze sprawę rozgłoszą (mogą w to zaangażować np. księży).
Zaloguj się aby komentować
Tyle są warte wszystkie inwestycje i plany pisu. Byle się można było pochwalić w mediach, a o kasę to się będą martwić później.
#polityka #jebacpis #bekazpisu #wojsko #militaria

Zaloguj się aby komentować
Policja poszukuje pochodzącego z Krapkowic aktora i byłego kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu Bartłomieja Morawskiego. Krapkowiczanin został w czerwcu skazany prawomocnym wyrokiem do odbycia kary więziennej, lecz do dnia dzisiejszego nie stawił się w więzieniu.
#kronikakryminalna #polityka #jebacpis #wiadomoscipolska
Jak mi się podoba to wycie Pisowców i Konfederatów na Twitterze, że młodzi ludzie na dyskotece śmieli krzyczeć "j⁎⁎ać PiS". Jakim prawem w demokratycznym państwie ktoś w ogóle ośmiela się wykrzyczeć politykom, którzy sprawowali władzę w 38-milionowym kraju w centrum Europy przez 8 lat, że ma ich dość? Przecież to nie do pomyślenia. Na zjazdach w Piździchowie Dolnym wszyscy przecież kochali prezesa i dziękowali mu za 500+. Oczywiście dlatego, że owe wiece nawet na jakichś zadupiach chroniło setki uzbrojonych policjantów. Byle tylko stary kurdupel był zadowolony i nie usłyszał jakichś negatywnych opinii o sobie , bo jak to tak można prezesa nie lubić nawet w bastionach
To były standardy 8 lat rządów karakanów. Hasło "j⁎⁎ać PiS" powstało późną jesienią 4 lata temu w 2020 roku kiedy rząd w środku pandemii, gdy zamknięte były szkoły, uczelnie i masa branż z powodu COVID-a. Postanowił wykorzystać lockdown i przepchnąć nieludzkie prawo anty-aborcyjne, które już wcześniej było najrestrykcyjniejsze w Europie. Ludzie wyszli wówczas tłumnie na ulice nawet w małych miasteczkach, bo mieli dość tego co robi władza. Jedyne co mogli zrobić to wykrzyczeć im w ryj "wypierdalaj" i "j⁎⁎ać", bo te gnoje wysłały nawet policyjnych komandosów - antyterrorystów do pacyfkiacji protestów 60-kilogramowych kobiet i ich rodzin. A teraz to polityczne bydło śmie się oburzać i grać rolę ofiar, że ktoś nadal śmie krzyczeć j⁎⁎ać PiS. Najchętniej zaszczuliby te dzieciaki i zniszczyli im życie za pomocą służb i prokuratury, ALE nie mogą już tego zrobić, bo stracili władzę.
Dlatego te polityczne odpady są tak oburzone, bo przez 8 lat przyzwyczaili się, że niepokornych można opluć, zaszczuć, ośmieszyć ich rodziny w mediach publicznych, wysłać prokuraturę itp. A teraz muszą słuchać tego co młode pokolenie ma im do wykrzyczenia i nic nie mogą zrobić. Nie myślcie pisowskie gnojki, że społeczeństwo zapomniało wasze "sku⁎⁎⁎⁎⁎⁎stwo", bo Tusk z Koalicją przejęli władzę 8.5 miesiąca temu, więc jest fajnie i zapominamy o tym co było. 60 % społeczeństwa polskiego uznaje za priorytet dla nowej koalicji rozliczenie waszych 8 lat rządów. A największą bekę i tak mam z k0nfiarzy. PiS-owcy rugali ich ile wlezie, nie wpuszczali nawet do TVP, a Ci teraz chcą im zrobić dobrze i bardziej oburzeni od Pisowców, że ktoś śmiał krzyczeć "j⁎⁎ać PiS". Rok temu z pewnością nie była planowana koalicja PiS-Konfederacja
#polityka #jebacpis #bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Oferta zaakceptowana
#polityka #heheszkipolityczne #jebacpis #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Przespałem nieco tą aferę z puszczeniem j⁎⁎ać pis na kampusie polska i serio nie wiem czemu się PiS nagle tak oburza i dziwi xD Przecież to już było dawno i stare, oni myśleli że ludzie tak łatwo zapomną te 8 lat, a zwłaszcza że zapomni to młodzież dla której PiS to synonim największego obciachu i partia totalnie dziaderska?
Nie żeby Koalicja była jakaś lepsza, bo oglądająć tych liderów koło 50 w neonowych bluzach i dżokejkach mam wrażenie jakbym widział ten mem z how do you do fellow kids, ale mimo wszystko, bardziej reprezentują poglądy bardziej odpowiadające młodym
Ale najlepsze jest to że pisowcy nagle widzą analogie że zaraz w piosence będą śpiewać o żydach czy gejach, no nie bardzo bo ten tekst ośmiesza PiS jako całokształt i jest to raczej przekora niż rzeczywiste nawoływanie do jebania pisu, ja na przykład bym się brzydził. Ale tak to jest jak dziaderska partia nie pojmuje kultury remixu - przy okazji wychodzi dwójmyślenie bo kibolskie j⁎⁎ać policję jakoś też konfliktuje z tym ich murem za polskim mundurem czy co to oni tam mieli ale o tym cichosza
#polityka #jebacpis #bekazpisu #bekazko
#przemyslenia
pisowkie mendy pogrążyły mundur. wszystko się działo przez kilka ostanich lat - to ich wina największa. a można było naprawić służby, zamiast robić swoje struktury partyjne.
policja jakoś przędła, ale mnóstwo funkcjonariuszy, doświadczonych, po prostu poszła wpiździet, widząc co się dzieje.
więc teraz macie w formacjach, drodzy obywatele, nowych. nowe pokolenie. mądre, wyuczone, odpowiedzialne... hehe. chyba każda mundurówka to zauważyła. będzie klawo, kiedy powstaną ochotnicze straże osiedlowe.
tak mi się przypomniały te powyborcze rozkminy pinokia https://youtu.be/jRMdK3atxUs?si=Yr6bQQP4FzrH0q4z&t=44
Zaloguj się aby komentować
Tldr kradł zgodnie z prawem
#polityka #heheszkipolityczne #jebacpis #bekazpisu
Jak członek koalicji okradnie skarb państwa na kilka stów to jest to bezzprzecznie oszustwo, traci stanowisko i wszyscy wylewają na niego pomyje.
Jak członek pis okradnie skarb państwa na setki milionów złotych, to wytłumaczy jak to zrobił, że to wcale nie jest złe i że jest teraz prześladowany przez "terror praworządności".
Czyli jednak jest jakaś różnica pomiędzy PO i PiS.
Zaloguj się aby komentować
Przypominam że gdyby nie prezydent pisowiec to ta menda grzałaby dzisiaj celę, zamiast wypisywać głupoty w internecie dla swojego przygłupiego elektoratu
#jebacpis #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
I o to chodzi, to mi się spodoba! ...a przynajmniej mam taką nadzieję
#polityka #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować