Krzysiu już nawet nie ukrywa, że stworzył szczujnię za pieniądze. Ha tfu!
Oni już wiedzą, że jak Rafałek to wygra to będzie ich koniec.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Krzysiu już nawet nie ukrywa, że stworzył szczujnię za pieniądze. Ha tfu!
Oni już wiedzą, że jak Rafałek to wygra to będzie ich koniec.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ej, bo ja już się gubię. Zawsze wydawało mi się, że biznes zakłada się właśnie po to, żeby zarabiać pieniądze, a teraz się okazuje, że to jakoś moralnie złe? I jak zmiana prezydenta ma tu cokolwiek zmienić?
A i jeszcze jedno, bo tego też nie rozumiem: dlaczego regularnie propsuje np. Holownię i Zandberga, skoro to pisowiec?
Zaloguj się aby komentować
Króciutko z dziennikarzyną XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Mówię w imieniu Polek i Polaków zwykłych takich jak ja, którzy mają jedno mieszkanie.
— Tadeusz Batyr, debata Superexpresu.
Tymczasem jak sprawdził Onet, Nałroki jest właścicielem conajmniej dwóch mieszkań.
Nie byłby pisowcem jakby nie skłamał XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Czekamy na wyrok i wielkie zdziwienie dariuszka, że jego żona została pociągnięta do odpowiedzialności finansowej - również zmiana w prawie wprowadzona przez zera XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
A teraz wyobrażacie sobie by jakikolwiek polski polityk udzielał się w polityce innego kraju i używał polskości w sposób pejoratywny mający obrazić polityka innego kraju?
Przecież to jest jakaś abstrakcja, za coś takiego zostałby zniszczony przez polską opinię publiczną XD
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Słabuś pewniaczek - wątpię żeby po byciu wyśmianym w necie powtórzył tą frazę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
„Nowa jakość dziennikarstwa” be like:
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
…
Czy można się bardziej sku*wić?

Zaloguj się aby komentować
Tusek podkręca przemoc! XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Tusek zamiast pi⁎⁎⁎⁎lić na xsie to mógłby się skupić na większym udziale w rozmowach Francja-Niemcy-USA-Ukraina. https://www.youtube.com/watch?v=nGV_p2wBw4I
Uwazam ze nie wypada premierowi komunikowac sie czy wyrazac swoich opinii w takim jezyku.
Rozumiem racje symetrystow, ze pisowcy to tak samo piszo i wogole oko za oko, jednak skoro posluguje sie tym samym jezykiem co chamstwo i pospolstwo, to czym sie od nich rozni?
Slabe w ogole w tym rzadzie jest to, ze nie ma rzecznka prasowego i spojnej komunikacji. Wyglada na to, ze nie ma tez kontroli na wypowiedziami politykow.
Zaloguj się aby komentować
Marianka zaraz obok Kurwina to najwięksi rzeźnicy polskiej prawicy:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #mariannaschreiber

Zaloguj się aby komentować
Król Europy wybrał przemoc:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
szmatecki ledwo przekroczył bramę aresztu a już szczuje na „rudego zdrajcę”, który wg strażnika więziennego powinien siedzieć w celi zamiast szmateckiego XD
Oczywiście nie powie który to taki XD
Rura jednak nie zmiękła.
https://www.facebook.com/reel/1228889368798084/?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
Oby do sierpnia.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że szmatecki poszedł w ślady ojca i został konfidentem:)
Pytanie brzmi: kto ma teraz ciepło w gaciach? Kogo sprzedał dariu?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ale co to za wysokość kaucji?!
Już mnie podkurwiają zbyt lajtowym podejściem.
500k dla typa co za⁎⁎⁎ał prawie 17 baniek i pewnie więcej. Zresztą solidarna mu ogarnęła kasę chyba.
Bardzo by się przejął taka stratą gdyby przypadkiem miał spierdolic z kraju.
No bo co za problem?
A najlepsze, że wysokość poręczenia jest ustalana wedle charakter popełnionego czynu, wysokość wyrządzonej szkody,sytuacji materialnej oskarżonego oraz osoby składającej poręczenie, dotychczasowej postawy oskarżonego w toku postępowania.
Szmatecki negatywnie się we wszystko wpisuje w nadmiarze.
Zaloguj się aby komentować
Wszystko można zbezcześcić i zniszczyć. Nawet taki symbol jak „Solidarność” przeciwko której jest dziś nawet Wałęsa. „S” za rękę z tymi, którzy usiłowali wprowadzić autorytaryzm w Polsce. Totalny upadek.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia Solidarność ma obecnie z tą oryginalną Solidarnością wspólną już tylko nazwę, którą też bezczelnie zajebali i się pucują na wielkich bojowników. Wystarczy popatrzeć kto stoi na czele tego (nowo)tworu, żeby dojść do wniosku, że używanie tej nazwy przez kogokolwiek włącznie z jakimiś upasionymi związkolami powinno być prawnie zakazane.
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

https://youtu.be/MAGISG_oe_c?si=_xN7ZvlITl1W1q9X to jeszcze z czasów jak było bardziej śmieszno niż straszno z adrianem
Zaloguj się aby komentować
Syn pisowca się na kogoś rzucił, dziwnym trafem znowu na kobietę?
Stare, znałem.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #mariannaschreiber

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem PiS żyje jakąś alternatywną rzeczywistością XD cóż rzec, mózg lubi platać figle jak jest w ciężkim stresie
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Chciałbym poznać jaką logiką kieruje się ten pan. Dlaczego akurat 105 dni i co niby miałoby być powodem dymisji? Nie chce mi się liczyć, ale czyżby chodziło o datę objęcia urzędu przez nowo wybranego prezydenta? Jeżeli tak to dlaczego Duda tego teraz nie zrobi tylko muszą czekać te 105 dni i jeszcze liczyć że wygra Nawrocki. Chyba za głupi jestem na politykę
Zaloguj się aby komentować
Choroba Janusza Kowalskiego rozprzestrzenia się dalej.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Widać 4 miliony podpisów Krzysia XD
#jebacpis #jebacstanowskiego #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
No i wyszedł taki trochę niesmak, że mam w sobie aż 9% poglądów Słabusia i Nałrokiego. No ale każdy ma przecież jakieś wady XD
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować