Tymczasem Czaskoski odwiedza Wrocław.
A mógłby mieć podobnie Batyr gdyby nie lepkie rączki i patologiczne kłamanie XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Tymczasem Czaskoski odwiedza Wrocław.
A mógłby mieć podobnie Batyr gdyby nie lepkie rączki i patologiczne kłamanie XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ta ankieta musiała powstać.
Batyr przechodzący ledwo do drugiej (bo betonowy elektorat) gdzie rozszarpuje go Czaskoski (bo mieszkanie)
czy
Memcen na fuksie wbijający do drugiej (na trupie Batyra) gdzie rozszarpuje go Czaskoski (bo zamordysta)?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Kcysia już do reszty pogrzało od tej panicznej obrony swoich pracodawców XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nałroki deklaruje, że odda jakiejś organizacji charytatywnej w TYMCZASOWE użytkowanie zajebane dziadkowi mieszkanie na kilkanaście lat: https://wiadomosci.wp.pl/nawrocki-oddaje-mieszkanie-na-cele-charytatywne-7154170082954144a jednocześnie deklaruje, ze poszkodowany Pan Jerzy będzie mógł w nim w tym czasie mieszkać (?)
może jednak uczciwiej by było oddać je właścicielowi, skoro się nie wywiązywał z umowy? A nie, bo wtedy nie mógłby go sprzedać za kilka/kilkanaście lat jak Pan Jerzy umrze. Bo drugi raz by pewnie darowizny nie dostał, skoro dla seniora zrobił dokładnie nic.
#polityka #jebacpis #bekazpisu #wybory #wiadomoscipolska #wybory
Ale moment, ten dziadek bez Nawrockiego, to by nie został właścicielem tego mieszkania. To był lokal komunalny, którego lokator nie miał pieniędzy na jego wykup.
Wszyscy się rozpisują, jak to pan Jerzy został pokrzywdzony, a ja się pytam - gdzie? Nie miał pieniędzy na wykup lokalu (i nie uzbierałby, dla alkoholika to niemożliwe), nie utrzymywał od 30 lat kontaktu z rodziną, zostałby eksmitowany i tyle. A tak, mieszkał za darmo przez parę lat a teraz też mieszka za darmo w DPS. Poszkodowanym to tu jest miasto Gdańsk, a nie pan Jerzy, który nie zostałby właścicielem żadnego mieszkania bez Nawrockiego.
Zarówno Nawrocki jak i dziadek zrobili dobry biznes, koszty poniosło miasto.
Zaloguj się aby komentować
XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
Mamy już pierwsze live z Nowogrodzkiej XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
Aż do teraz nie mogę rozchodzić tego jakim pospolitym cwaniaczkiem i złodziejem trzeba być żeby przy poborach jakie ma Nałroki połasić się na starą, małą kawalerkę i z chciwości nie móc się jej pozbyć przed wyborami XDDD
To jest właśnie ta esencja, te pisowskie priorytety - jaki by łup nie był to trzeba trzymać w lepkich łapskach mimo wszystko i do samego końca XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia to jest właśnie ta pisowska definicja "prostego człowieka, który może łatwo dotrzeć ludu". Kolesie upasieni na najbardziej bezczelnych wałach i kradzieżach na setki milionów, który rzucą jakiś ochłap gawiedzi i będą zgrywać wielkich dobrodziejów. Jedyne co to mnie śmieszy w tej konkretnej sytuacji, że w sumie wszystkie pogrążające dowody nie wyszły od stron trzecich, z jakiegoś niesamowitego śledztwa dziennikarskiego, czy kilkumiesięcznego rozpracowywania przez CBŚ... ale od samych pisowców, którzy praktycznie jeden przez drugiego gadali coraz większe sprzeczne ze sobą kłamstwa xD
Zaloguj się aby komentować
Mi pasuje ta #jazdazkurwami
Onetu nie lubię ale nagłaśnianie afery tego buraka Nawrockiego mnie bardzo cieszy. A do tego typowy pisowiec jest typowy.
Żeby nie było - nie ma obecnie odpowiedniego kandydata dla mnie, takiego propolskiego i lekko prounijnego żeby nie chciał wychodzić z
Unii, żeby nie był prorosyjski ale jednocześnie brał pod uwagę interesy Polski - i nie, to nie Braun ani Memcen - oni wchodzą Putinowi po same kule i chcą wyjść z unii a do tego są idiotami - na ten moment planuje głosować przeciw PiS i Putinowi więc pewnie oddam glos na tego który ma większe szanse - Trzask pewnie.
#polityka #antypis #jebacpis


Zaloguj się aby komentować
XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wytrzymałem do pierwszego bloku reklam czyli niecałą minutę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Trochę mnie bawi gdy ktoś zachodzi w głowę co karakan miał na myśli wystawiając takiego miałkiego i podejrzanego typa jak Nałrocky.
Otóż w tej zasranej partii każdy jest w coś umoczony, miałki lub jest zwykłą koniunkturalną p⁎⁎dą i niskich lotów dupowłazem - i, jeśli komuś się wydaje, że taki kłamiący co chwilę cwaniaczek z alter ego i o gangsterskich znajomościach jest jednym z najgorszych kandydatów, jakiego pisiorstwo mogło wystawić - to nie!
Dla nich to jeden z najlepszych xD
#jebacpis #polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Kto by się spodziewał, że ta drobna i niepozorna kobieta z jeszcze drobniejszym poparciem, zadając niewinne pytanie wrzuci Batyra na taką minę, której wybuch spowoduje efekt domina i na końcu pisowcy definitywnie trafią do pierdla?
Nie każdy bohater nosi pelerynę, brawo Magda XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
A już się obawiałem, że nie dadzą rady wmieszać do tego Tuska XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Patrzcie na to:
Tusk:
politycznie osiągnął wszystko co się dało (Król Europy, 3x premier);
przez 8 lat niezatapialny mimo działań całego aparatu państwa i kilku szczujni przeciwko sobie;
w tym czasie na luzaku przez minimum 5 lat przygotowuje Trzaskowskiego do przeprowadzki na Belweder, że pisowcy co najwyżej mogą wyśmiać jego znajomość języków obcych;
Karakan:
Król Pacynek, zbudował swoją pozycję na grobie brata i sianiu nienawiści;
przez 8 lat miał w Polsce WSZYSTKO na skinięcie ręki, mimo to jak dziecko dał się ograć Tuskowi;
tysiac afer na koncie, niezliczona ilość ludzi domagających się rozliczeń, rządny krwi Giertych, Bodnar siedzący na całej partii i tylko ułaskawienia Prezydenta RP mogą ich ocalić a ten wystawia z d*py niejakiego Batyra, na którego redakcje gazet posyłają stażystów bo szkoda fatygi porządnego dziennikarza śledczego na tak prostego osobnika XD
Pycha kroczy przed upadkiem XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

@Wyrocznia Myślę, że wspólnie mają też jedną złą cechę mianowicie doprowadzili do największych politycznych podziałów obywateli. Moim zdaniem obaj aktywnie działali by podsycić tę nienawiść i od tego czasu dzielą się całym politycznym tortem wymieniając się władzą. Politycznie to na pewno był dobry ruch bo redukuje ilość liczących się przeciwników do 1, zapewnia świetne wyniki i tworzy fanatyków jakich nie da się przekonać argumentami.
@Wyrocznia różnica między nimi jest po prostu taka, że o ile obaj wyrośli z komuny, tak Tusk (i w domyśle PO) się po drodze ucywilizowali i zmienili mental wraz ze zmianami światopoglądowymi po zmianie ustroju. A Pis, może i na początku coś o tym myślał, nie wiem, ale teraz jak na dłoni widać, że oni dalej mentalnie zostali w komunie. Albo wręcz jeszcze skręcili w jej najbardziej spierdoloną odnogę, a więc nie komunę typu typu "musimy budować państwo które da nam dobrobyt, będziemy zapierdalać ale państwo będzie o was dbać plus trochę pustych frazesów" w myśl kindof aktualnej Lewicy tylko takiej oligarchiczno-agenturalnej komuny, gdzie zawsze gdzieś musi czaić się jakiś "wróg", jacyś niespecjalnie zdefiniowani "oni" który z cienia chcą zaszkodzić biednemu ludowi, dlatego państwo musi ich "chronić", ale jednocześnie zawsze musi być bardzo konkretnie zdefiniowany "publiczny wróg dyżurny" na którego jest prowadzone polowanie i szczucie wszystkimi sposobami, zawsze musi być jakiś magiczny spisek, zawsze musi być podkreślane, że "tylko my o was dbamy" i głaskanie swojego elektoratu jednocześnie grożąc palcem, że ręka na partię podniesiona zostanie odrąbana, zawsze musi być inwigilacja, zawsze musi być powtarzanie, że "wszędzie jest źle, a tylko w naszym raju dobrze". Bo jest dobrze. Władzy, oligarchom i kolegom królika, którzy się pasą na tym jak świnie w po⁎⁎⁎⁎nym tempie. No ale w końcu "władza dba".
Zaloguj się aby komentować
Starszy mężczyzna, którego mieszkanie przejął Karol Nawrocki, trafił do państwowego Domu Opieki Społecznej — ustalił Onet. To Nawrocki miał się nim opiekować w zamian za przejęty wcześniej lokal. Kandydat PiS na prezydenta twierdzi, że nie mógł się opiekować panem Jerzym, bo od grudnia nie jest w stanie go znaleźć. My go odnaleźliśmy w ciągu kilku godzin.
Mieli na Nowogrodzkiej tylko jedno proste zdanie, znaleźć czystego słupa XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ależ się szmatecki zrobił wyszczekany XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Udanej majówki!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Potem cyk! Rafałek do Pałacu i ruska onuca do pierdla.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
1. Zaproś Panią K*rwę do domu.
2. Zapytaj: "czy pani naprawdę daje d*py za pieniądze?"
3. Po potwierdzającej odpowiedzi ostentacyjnie obraź się i wyjdź.
4. Zwal se konia na korytarzu.
5. Napisz wielki i pełen patosu post na socialach o tym, jak bardzo brzydzisz się i nie tolerujesz k*restwa w domu.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia To jest specjalne zagranie pod publiczkę. Maciak został pod wybory wyjęty nagle z kapelusza właśnie po to, aby przy jego otwarcie prorosyjskiej narracji, taki Braun czy inny Memcen, nie wydawali się aż tak odklejeni i aby to im rosło w sondażach. "No nieładnie, nieładnie mówią, ale bez przesady, nie są aż tak źli jak ten cały Maciak".
Tak przypominam o tym kutasim ruchu, co by potem nie było zdziwienia... ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować