Zaloguj się aby komentować
Dziś lecimy trochę w #owcacontent i odrobinę z dedykacją dla #chudnijzhejto
#humorobrazkowy #czerstwyhumor #heheszki






Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Może i paliwo po 8 zł, ale przyjeżdżasz na stację, naciskasz przycisk i jesteś pan
#heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Karol Nawrocki obraża papieża Polaka
#cenzopapa #heheszki #humorobrazkowy #polityka

Zaloguj się aby komentować
Sułtana kosmitów?
#heheszki #humorobrazkowy #kapitanbomba

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #polityka #iran #usa #trump

@tomwolf
Chcę zrobić dla Iranu następujące rzeczy: zlikwidować całkowicie dla Iranu ajatollaha i rząd. Usprawnić w Cieśninie Ormuz komunikację. Tak, komunikację morską, bo ta komunikacja jest bardzo zła. Otworzyć cieśninę dla Irańczyków i tak. I tak chcę bardzo bardzo to zrobić. Usprawnić w Iranie, w całym Bliskim Wschodzie. Żeby nie było bomb atomowych, szahidów, żeby nie było niczego. Żeby żydzi mogli przejść, bo nawet teraz dochodzi do mnie skargi, postulaty, apelują żydzi że Irańczycy mają bombę. A ja się nie dziwię się że Irańczycy mieją bombę, zaczepiają i tak dalej. Bo Irańczycy nie mają pracy. Nie ma pracy. Zakłady w Iranie są rozwalane, zamiast budowane, zamiast usprawnić Iran, żeby miejsca pracy, tak jak chwasty są rozwalone. Tak jak rafineria tu, tak jak zakłady atomowe w górach są rozwalane. I chcę też marinsów wyprowadzić na ulicę, chcę wyprowadzić na ulicę, żeby marinsi pilnowali całego naszego porządku, bo do tego są marinsi i armia amerykańska. Od tego oni są, od tego są oni, a w urzędzie stanu będzie ład i porządek. Nie będzie biurokractwa, nie będzie łachmactwa, tylko na prawdzie ludzie będą.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Heheh. Mam klienta w Berlinie. Jest pilotem. Jakieś 5 lat temu był prywatnym pilotem sułtana Brunei. Robotę zrobiłem pierwsza klasa. Jak zwykle wjeżdżam zrobić murek, a kończę na tarasie, dróżkach, odwodnieniu, malowaniu i izolacji domu, o placykach, kotwach i innych dodatkowych życzeniach nie wspomnę. Gość ma fantastycznie sympatyczną żonę. Kobieta Ładna, wesoła pełna energii. Same plusy na tyle ile ją zdążyłem poznać. Po roku odzywa się czy nie mam ochoty wpaść i zrobić jeszcze dwa projekty... Kalendarz pełny ale .... stary dobry klient. Robię termin, wpadam a tam brzuch u Aiki, która nabija się, że pilot dobija 50, ale jeszcze dał radę wylądować. Miał podobną minę jak Woods na gifie, ale ... tą z początku
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować