@PlatynowyBazant nie dziura, tylko docinasz ładnie i podpisujesz Passive-A/C-System-Deluxe i przegląd zaliczony
Ale tak w ogóle to nie wiem czemu dziura w podłodze miałaby być powodem nie przejścia przeglądu. Jeśli nie przerdzewiała część nośna, to tylko kwestia komfortu kierowcy i jak lubi to powinien móc tak jeździć.
Zaloguj się aby komentować