Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hejto Z okazji ostatniej zwiechy serwisu mam takie spostrzeżenie: topowe wpisy dostają tak pod trzysta piorunów. (Plecy @Trypsyna dostały dwieście ale to pewnie zazdrosne baby i vaginosceptycy zaniżają wynik). No wiec powiedzmy to sobie wprost mało kto poza taką grupką zagląda tu regularnie. Niech no owcen zbierze od wszystkich numery i wysyła SMSy w różnych sytuacjach awaryjnych np jakby znowu padło.
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że można dostać fioletowe? :)
PS. Proktolodzy lubią to xD
#heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
FDR Drive, czyli aleja Franklina D. Roosevelta, która biegnie wzdłuż wschodniego brzegu Manhattanu.
Na zdjęciu poniżej widok w kierunku południowym. Na drugim planie widoczny Most Brooklyński.
#usa #heheszki #ciekawostki #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #ai #transport #autobusy #samochodyautonomiczne #katowice
Mozecie sobie zabrać AI i pojazdy autonomiczne. Nie będą mieć nigdy takiej fantazji jak kierowca autobusu który wjeżdżając w dół na dworzec w Katowicach bierze zakręt wołając „Kuuuubica!”
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#podroze #polska #wlatcymuch #heheszki
Ja to tak widzę tego kierowcę flixbusa,który będzie woził pasażerów linii 666 na trasie Kraków-Hel.Trasa ma ruszyć od 26 czerwca.
@dziad_saksonski ale kto inny przejął numerację https://www.bbc.com/polska/articles/cwy2v5gwg05o
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Grecka oferta nieruchomości:
2ος όροφος: 73 τ.μ (μπροστά) . Δυο υπνοδωμάτια,2 μπάνια. Τιμή πώλησης: 235.000 ευρω
3ος Όροφος + δώμα (πέργολα) σύνολο-211 τ.μ.( 150 + 61 ) . Τιμή πώλησης: 650.000 ευρω
...
2nd floor: 73 sq.m. (front). Selling price: 235,000 euros
3rd Floor + roof (pergola) total-211 sq.m. (150 + 61). Selling price: 890.000 euros
#heheszki #gownowpis #patodeweloperka

Zaloguj się aby komentować
Też Was wkurza, jak ludzie patrzą na wszystko zero-jedynkowo, bez zagłębiania się w niuanse?
Sprawdźmy jak to tutaj wygląda.
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Fatalne wieści.
Coraz więcej stacji benzynowych zgłasza braki paliwa. "Mamy krytyczne stany oleju napędowego" twierdzą dystrybutorzy.
Podobno rząd zastanawia sie nad jego racjonowaniem.
Niektóre ze stacji z powodu braku dostaw zamknęły sie już na 4 spusty (real pic). Inne podniosły jego cenę dwu krotnie.
Sytuacja robi się krytyczna!
#heheszki #wiadomosciswiat #lego #trump #paliwo
Uwaga. Robię za Nostradamusa.

Zaloguj się aby komentować
Wiecie jak nazywa się taki serio kaszaniasta piosenkarka? Podwójnie kiepska - bo muzycznie i tekstowo?
Dua Lipa
#sucharszt1 #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować