#gog #rozdajo #darmowegry
GOG - Blood Omen 2: Legacy of Kain: ZTUNAF7A617E311689
#gog #rozdajo #darmowegry
GOG - Blood Omen 2: Legacy of Kain: ZTUNAF7A617E311689
Zaloguj się aby komentować
Jednym z problemów gracza jest wybór gier, o ile top gier z danego gatunku jest powszechnie znane, o tyle trudno jest przebrać w średniakach.
Szukając pierwszoosobowych strzelanek dla siebie postanowiłem ograć kolekcje GOGa, idąc chronologicznie, odrzucając te z tagiem taktyczna.
Szukam raczej bardziej dynamicznych tytułów, chociaż nie tak dynamicznych jak nowe FPS, z ciekawymi lokalizacjami, dosyc niskim poziomem trudności, bez gubienia sie po planszy, bazujacych na prostym gameplayu ide strzelam i zwiedzam lokacje szukajac broni i apteczek, bez nadmiaru fabuły która odrywa od akcji.
Z zalewu gier spora cześć jest niegrywalna, cześć to średniaki, cześć to perełki. Poniżej wylistuje każda z nich z krótką notką, może jakiemuś fanowi strzelanek się przyda.
2001
1. Star Trek: Voyager - Elite Force - niegrywalna, już na samym starcie zaciałem sie gameplayowo
2. Clive Barker's Undying - perełka, 85/100 na metacritic mówi samo za siebie, mocny klimat, ciekawa fabuła i lokalizacje, całkiem fajnie sie w to grało, oprócz tego że co jakiś czas gdzieś utknałem nie wiedząc gdzie iść. technicznie poza nizsza rozdzielczoscia (chyba 1600x1200) i ciagłymi wczytywaniami się poziomów jest wszystko okej.
3. Serious Sam Pierwsze Starcie - perełka, klasyka gatunku strzelanek z duża ilościa wrogów, dobra sciezka dzwiekowa, ciutke nudne lokalizacje, lepiej ograć pózniejsza wersje HD bo gra sie słabo zestarzała, zbyt duży HUD, grafika celujaca w długi dystans rysowania, z duża iloscią szczegołów w starych grach to słaba opcja.
4. Soldier of Fortune - grywalny średniak, taki klasyczny fps z mała ilościa wrogów, całkiem spoko, po jakieś godzinie utknałem i porzuciłem tytuł
5. Red Faction - bardzo dobry średniak, coś w stylu Doom 3/ Quake 4 - dla mnie lepsze od tej dwójki, ciut wieksze lokacje, brak autosave boli.
6. Quake 3 Arena - to jest gra do multi, z singlem ze strzelaniem do botów
7. Deadly Dozen - gówno, niegrywalna ze wzgledu na toporne sterowanie myszką
8. Venom. Codename: Outbreak - dziadek stalkera, zbyt taktyczny i toporny dla mnie.
2002
9. Serious Sam drugie starcie - perełka to co jedynka tylko że lepiej ze wzgledu na ciekawsze lokalizacje, klasyka gatunku.
10. Mobile Forces - gówno, to jest gra multi z singlem ze strzelaniem do botów, do tego ma problemy techniczne
11. Return to Castle Wolfenstein - perełka, dobre lokalizacje i klimat, wysoki poziom trudnosci przez który się odbiłem.
12. Incoming + Incoming Forces - gówno, problemy technicznie uniemozliwiajace odpalenie, w komentarzach piszą o jakims dgVoodoo
13. Iron Storm - gówno, gra w klimatach pierwszej wojny z bieganiem po ziemii niczyjej z kampiącymi i ciagle respiącymi sie przeciwnikami i dziwnym poziomem trudności.
14. Soldier of Fortune 2 - grywalny średniak, to co jedynka, tylko lepsza graficznie.
2003
15. IGI 2 Covert Strike - dla niektórych klasyka, dla mnie gra jest mega toporna.
16. Red Faction 2 - dobra gra, klasyczna strzelanka z mała ilościa wrogów, podzielona na etapy klasycznej strzelanki i na etapy obsługi róznych pojazdów, duzo róznych lokacji, według mnie ciekawa propozycja chociaż oceny ma słabe, w każdym razie mi smakuje i polecam
17. Postal 2 - klasyka, gra słynące ze swojej kontrowersji, ciekawa i warta zapoznania
18. Line of Sight: Vietnam - gówno, chodzisz po dzungli walczac z niewidzialnymi bo schowanymi za krzakami wietnamczykami, oni ciebie widzą, ty ich nie.
19. Star Trek: Elite Force 2 - niegrywalna, znów utknałem na samym starcie
20. Chaser - gówno, chodzisz po jakis korytarzach gdzie wszystko wyglada tak samo gorzej niz w Wolfensteinie 3D i sie gubisz,
21. Freedom fighters - dobra gra, chociaż bardziej trzecioosobowa, klimatyczna z dobrym soundtrackiem, fajnym gameplayem, od czasu do czasu do niej wracam.
22. Warhamer 40,000: Fire Warrior - niegrywalna - zacieła się po pierwszym etapie.
23. XIII - dobra gra, po cześci klasyka, ciekawa oprawa graficzna, krótkie etapy, nieraz ciekawe scenerie, pod koniec gry jest dużo skradania co mi srednio pasuje, wcześniej troche też. Gra ma remake który jest najgorzej zoptymalizowana grą w która grałem, wole już grać w stara wersje w rozdzielczości 1600x1200 , jedyny problem to brak autosave
Subiektywnie
Perełki: 2,3,9,11
Dobre gry: 5,16,17,21,23
#gry #fps #gog
@pokeminatour szkoda ze w red faction nie dostosowali designu leveli do mechaniki zniszczeń otoczenia, bo ten mocno wyprzedzał swoje czasy i dawał sporo zabawy.
Większość z tych gier ograłem i każda miała coś charakterystycznego
Macie do polecenia jakiś dobry współczesny singlowy FPS, bo mam wrażenie że gatunek trochę podupadł i wszystko poszło w multi.
PS.
Dodałbym pierwsze Halo
Zaloguj się aby komentować
#rozdajo #gry #gog Blood Omen:Legacy of Kain: 3WFD165EA0012E60FB
Zaloguj się aby komentować
#rozdajo #gry
BioShock Infinite Complete Edition
na #gog
CXPN2535A6A85FAF79
jak odbierzesz to napisz.
Zaloguj się aby komentować
#rozdajo #gry
Gamedec - Definitive Edition
na #gog
55C6D20BAA3B7A2D97
jak użyjesz napisz.
Zaloguj się aby komentować
jak sie ktoś zastanawiał to na gogu dobra cenka na cyberpunka
Imo w aktualnym stanie wart każdej złotówki, planuje go przejść drugi raz jak teraz będę gnić tydzień w szpitalu
#gry #gog #cyberpunk2077

Zaloguj się aby komentować
<batman voice> I never asked for this. </batman voice>
Był Deus Ex, czas na kolejną część Deus Ex. To jest wartą odpalania, bo DE2 to jakiś nieśmieszny żart. A przy tym całkiem przyzwoitą, do tego wersja Director's Cut poprawia wiele bolączek fabularno-gameplayowych.
Oczywiście do odebrania na GOG .
4RHH53B8F73994DB68
#gry #rozdajo #gog #deusex #primegaming

Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Robię #rozdajo z kodem do GOG na BioShock 2 Remastered
https://www.gog.com/en/game/bioshock\_2\_remastered
Kod zostanie przekazany na priv osobie piorunującej ten wpis w randze od Praktykant. Losowanie o 20:00 za pomocą hejtolos
Zapraszam do piorunowania zainteresowanych
#gry #gog #primegaming

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
A to Redzi, śmieszki jedne. Uwielbiam tę grę. A tyle jeszcze przede mną!
#easteregg #cpr #wiedzmin3 #gog

Zaloguj się aby komentować
Małe #rozdajo na platformę #gog .
Deus Ex: Game of the Year Edition: QAMJ994E1023EBC71D
Zaloguj się aby komentować
Amazon Prime Gaming – pełna oferta gier na styczeń 2024
Już dostępne - Eastern Exorcist (Epic Games)
Już dostępne - The Bridge (Epic Games)
Już dostępne - BioShock 2 Remastered (GOG)
Już dostępne - SkyDrift Infinity (Epic Games)
Już dostępne - Spirit Mancer
Już dostępne - Are You Smarter Than A 5th Grader (Epic Games)
Już dostępne - GRIP (GOG)
Już dostępne - SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech (GOG)
23 stycznia - Deus Ex GOTY Edition (GOG)
23 stycznia - Spitlings
23 stycznia - Star Stuff (Epic Games)
23 stycznia - To The Rescue! (Epic Games)
23 stycznia - Zombie Army 4: Dead War (Epic Games)
30 stycznia - Blood West (GOG)
30 stycznia - ENDER LILIES: Quietus of the Knights (Epic Games)
30 stycznia - Super Meat Boy Forever (Epic Games) #amazonprime #gry #gog #epicgames #gaming
Zaloguj się aby komentować
#rozdajo #gry #gog
Bierzcie i grajcie z tego wszyscy:
DREDGE:
E2DY1EECA2003C4182
The Outer Worlds
G5JM431EE5C15AB96A
The Coma: Recut
KAYX9A008002385B02
Baldur's Gate: Enhanced Edition
5QX96BA07BCD4F3F2B
Baldur's Gate II: Enhanced Edition
BB39BD6C0E1E343071
Neverwinter Nights: Enhanced Edition
B93PDB51494331AA17
BioShock Remastered
D7J73A595200D2084C
Zaloguj się aby komentować
#rozdajo klucze na #gog do gier. Mam już te gry, żodyn znajomy nie chciał, więc może tutaj ktoś się znajdzie:
Tomb Raider: Underworld - 4N5R93A8C076630F0E. Wiem, że już po sylwestrze, ale może będzie na następnego
Baldurs Gate - 5QX9E68E8BB183B953
Baldurs Gate II - BB39BECD17E75B6C88
Overcooked 2 - GVNH357DCFEEC14344 - żeby pokłócić się ze znajomymi. Ale solo też można grać i kłócić się z samym sobą
Klucze mają termin ważności do dzisiaj, więc powodzenia
#gry #zadarmo #gryzadarmo #tombraider #baldursgate3 - dla zasięgu
Zaloguj się aby komentować
Nie no, za⁎⁎⁎⁎sta funkcjonalność - Cloud Save w Wiedźminie III. Najpierw pytamy czy chcesz utworzyć konto CDPR i trzymać zapisy online bo utworzyliśmy własny launcher, a potem ograniczamy ich ilość, więc sobie nie wczytasz starych zapisów. Na dodatek wyjebiemy ci je z dysku. Dzięki CDPR na spółkę z GOG. Super sprawa. Miałem grę dograną do pewnego momentu i postanowiłem wbić osiągnięcia co wymagało różnych decyzji i wystartowania gry od nowa aby podbić poziom. No to sobie nie wrócę do poprzedniego momentu..
#wiedzmin #gog #zalesie
@PanNiepoprawny nieważne, mi to nie przeszkadza. Gog psuje mi kompa, wielokrotnie powodował blue screeny i poważne crashe do momentu, gdzie musiałem kupować kolejne steamowe wersje, bo gogowa nie działała. Sorry, ale to szajs.
Jeśli chodzi o status steamowych gier, to prawdopodobnie nadejdą prawne zmiany i gry będą mogły być np. dziedziczone. Jest nadzieja.
Zaloguj się aby komentować
Ktoś coś chce z tej listy gier?
https://gaming.amazon.com/home
#rozdajo #gry #gog #amazonprimegaming #darmowegry
Zaloguj się aby komentować
Dopiero zauważyłem, że dodali osiągnięcia do Wiedźmina II na GOGu. Będzie co robić
#wiedzmin #gry #gog
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Robię #rozdajo z kodem do GOG na A Plague Tale: Innocence.
https://www.gog.com/en/game/a_plague_tale_innocence
Kod zostanie przekazany na priv osobie piorunującej ten wpis w randze od Praktykant. Losowanie o 20:00 za pomocą hejtolos
Zapraszam do piorunowania zainteresowanych
#gry #gog #primegaming

Zaloguj się aby komentować
Może komuś kod na gog do Overcooked! Gourmet Edition? Jedna literka zmieniona na * - szukajcie a znajdziecie. Jak ktoś odbierze to niech się chociaż pochwali z łaski swej
DQZX68CE0E7F*0D35C
#pcmasterrace
#gog #rozdajo
Zaloguj się aby komentować