7/10 gospodarstw domowych nadaje imiona swoim robotycznym odkurzaczom*
Jak się nazywa Twój?
Ja zaczynam: Tatiana
#glupiehejtozabawy #odkurzacz
*dane z d⁎⁎y


7/10 gospodarstw domowych nadaje imiona swoim robotycznym odkurzaczom*
Jak się nazywa Twój?
Ja zaczynam: Tatiana
#glupiehejtozabawy #odkurzacz
*dane z d⁎⁎y


Zaloguj się aby komentować
Miłego dzionka!
@pokojowonastawionaowca
#owcacontent #pokojowonastawionaowca #heheszki #justhejtothings #glupiehejtozabawy#zwierzaki #smiesznypiesek
Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
Ogłaszam rekord! xd #glupiehejtozabawy #hejtowyzwania

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jaki mem/viralowe zdjęcie najlepiej opisuje Waszą osobę?
U mnie od lat bez zmian
#glupiehejtozabawy #memy

Po miesiącu emocjonujących pojedynków Pierwszy Hejtoturniej na Najpotężniejszą Rasę sci-fi dobiegł końca.
Za nami 104 zacięte pojedynki. Oddaliście tysiące głosów, napisaliście setki komentarzy.
Spośród 48 ras mogła wygrać tylko jedna.
Wielkim zwycięzcą bezapelacyjnie został Kurvinox z Kapitana Bomby!
Zero remisów, zero porażek, od początku do końca same pewne zwycięstwa.
Miejsce 2. przypadło Xenomorphom z Aliena, a miejsce 3. zajęli Saiyanie z Dragon Ball.
Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w turniej, bo bez Waszych głosów, komentarzy, a przede wszystkim, propozycji ras, nie byłoby zabawy
Wspaniały to był turniej! I jak chcecie więcej, to chętnie poprowadzę następny
#oneracetorulethemall #sf #scifi #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
A może by jakaś głupia albo niegłupia nie wiem zabawa? Np w zgadywanki z jakiej gry pochodzi obrazek ale niekoniecznie printscreen z samej gry ale np. uwiecznione w jakiejś innej formie ikoniczne sceny/postaci/lokalizacje?
Picrel - od razu można zgadywać
#gry #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
#tlustyczwartek #dieta #zdrowie #biedronka #zakupy #paczki #glupiehejtozabawy
Zgadujemy skład tych pączków. Start!
Ja pierwszy: glutaminian sodu. ( UWAGA TO ŻART )

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Grande finale!
Panie i Panowie po 25 dniach zaciętych pojedynków mam zaszczyt rozpocząć walkę numer 104. Decydujące starcie.
Która rasa zostanie najlepszą rasą S-F?
Dziś przed nami staje Kurvinox a jego przeciwnikiem będzie Xenomorph!
Zapraszam do głosowania!
#oneracetorulethemall #sf #scifi #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Ogólnie te wyzwania są spoko ale odnoszę wrażenie, że w obecnej formie się trochę mijają z celem.
Losuje ci się jakieś typu "zapiorunuj tyle a tyle" za mało punktów? Zgaduję, że od większości użytkowników plusy raczej lecą wtedy do kogo popadnie żeby szybko wypełnić zadanie i mieć z głowy.
Losujesz zbierz ileś tam piorunów? Kończy się tak, że jakiś Heniek wrzuca wpis gdzie prosi o poratowanie bo "mu zabrakło" co chyba nie o to chodziło żeby dostawać punkty za darmo tylko jako zachęta do podzielenia się czymś ciekawym.
Kolejna sprawa to to właśnie jednego dnia dostaniesz jakieś śmieszne zadanko za śmieszną ilość punktów a innego dostaniesz bardziej ambitne za więcej. Nie lepiej jakby były jakoś trzy poziomy tych zadań, na przykład?
poziom pierwszy typu zaplusuj 10 wpisów komentarzy (20 punktów) do końca 24 godziny ale jak zakończysz to możesz sobie odblokować kolejny (poziomu drugiego)
poziom drugi typu zapiorunuj 50 wpisów albo komentarzy oraz zbierz co najmniej 10 plusów za swoje wpisy i komentarze (100 punktów) czyli w sensie taki łączony
taka sama zasada i wtedy dopiero wchodzi poziom trzeci, czyli te słynne zdobądź 50, 100 czy tam nawet 150 piorunów ale za to już jest konkret punktów, czyli powiedzmy (500, 1000 lub 1500) w zależności które się wylosowało.
Moim zdaniem wtedy to ma większy sens bo te większe zadania dostają tylko ci bardziej aktywni, a też i tym co mają już i tak kosmiczne ilości punktów da to pole do popisu bo te nowe wyższe rangi są dla nich dodane i jeszcze przyjemniej sobie będą te punkciki zbierać porządnym contentem.
Co Wy na to? #glupiehejtozabawy
@Rimfire też o tym myślałem, ale to prowadziłoby do kolosalnego shitpostingu u niektórych (już w tej formie prowadzi)
A ja zatrzymałbym się pewnie na jednym poziomie, bo tak jak ostatnio mi ilość wpisów podskoczyła, tak normalnie, że tak powiem, planowo, wpisy wrzucam w poniedziałek i piątek, aż mi się zapas piór i atramentów nie skończy.
Więc jest wpis, pierwszy poziom, cisza, wyjebanie i znowu pierwszy poziom.
A zadanie na rozdawnictwo piorunów to tam c⁎⁎j a nie problem akurat, bo lepiej, żeby pioruny szły za wszystko niż za nic. Jak gorące kończą się na 20 piorunach to portal wygląda trochę jak widmo
@Rimfire @bojowonastawionaowca ale za to pakiety wyzwań byłyby spoko. Na dzień dostajesz pakiet piorunów za wpisy, komentarze, rozdanie piorunów za wpisy i komentarze.
W ten sposób nawet jak nie wrzucasz wpisów to i tak się przemieszczasz do przodu, a nie ma sytuacji, gdzie "trudne się wylosowało" albo odwrotnie, masz w planach 3 wpisy a wyzwanie na piorunowanie 30 komentarzy.
I w tej sytuacji można by było zrobić poziomy wyzwań do wyboru
@Rimfire ja tylko powiem, że absolutnie ten obecny etap wyzwań nie jest ostatecznym i będzie ich większa i bardziej różnorodna liczba - byle bez wpadek typu ankiety
A to, że działają, to widać po liczbach: liczba wpisów w okresie od dodania wyzwań wzrosła o 36%, a liczba unikanych użytkowników piszących wpisy wzrosła o 20%
Zaloguj się aby komentować
Wywiązuję się z obietnicy złożonej @starebabyjebacpradem Jebaniutki zrobił to i napełnił jednego pączusia ćwikłą. Zrobił do tego wszystkiego filmik, zmontował i na koniec skosztował tego wynalazku. Za to należą się ekstra punkty, a że wszystko idzie na szczytny cel to dorzucę coś do ustalonych 50zł.
Sam ćwikłę uwielbiam więc strasznie zazdroszczę. Dodaję screen z potwierdzenia przelewu (nie wiem jak inaczej mam potwierdzić wykonanie)
Link do poprzedniego wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/oto-paczek-z-cwikla-tak-jak-zasugerowal-owczareknietrzymryjski-owczareknietrzymr (<-zapraszam do piorunowania autora tej akcji)
Dziękuję @starebabyjebacpradem piękna to była akcja
#gownowpis #glupiehejtozabawy #heheszki #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Oto pączek z ćwikłą tak jak zasugerował @owczareknietrzymryjski i zadeklarował się że wpłaci pięć dych na schronisko jak nabije pączka ćwikłą. O czym jest w komentarzach w tym wpisie
https://www.hejto.pl/wpis/pierwsze-juz-w-brzuszku-warto-bylo-robic-i-czekac-gotujzhejto-pieczzhejto-gotowa
@owczareknietrzymryjski twoja kolej. Trochę jakość nagrania ciulowa bo nagrywane jedną ręką xD
#gownowpis #glupiehejtozabawy #heheszki #jedzenie
Zaloguj się aby komentować
Zgodnie z głosowaniem najważniejsze starcie zostawiam na jutro, a dziś pojedynek o 3. miejsce.
To już 103. starcie w naszej zabawie. Dziś bez opisów, bo na tym etapie wszyscy już te rasy znają z poprzednich rund.
Klingoni (Star Trek) vs. Saiyanie (Dragon Ball)
#oneracetorulethemall #sf #scifi #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Anna Rojek-Kiełbasa wyjaśnia!
#onetradzi #ankieta #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie #glupiehejtozabawy #lifehack #tworczoscwlasna #krulikrul

Zaloguj się aby komentować
Z cyklu #urojeniaonetoidalne kolejna perła. Tym razem o Marcinie który poślubił dziewicę i zaczął się ZMIENIAĆ.
#glupiehejtozabawy #heheszki #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Pojedynek 102.
Kurvinox (Kapitan Bomba) vs. Klingoni (Star Trek)
Kurvinox to absurdalnie przerysowana rasa ze świata Kapitana Bomby. Są przedstawiani jako niezwykle silni, brutalni i odporni na wiele form ataku. W ich świecie wszystko jest parodią klasycznego sci-fi, co oznacza, że ich zdolności mogą być przesadzone do granic absurdu.
Klingoni to wojownicza rasa, która opiera swoją kulturę na honorze i walce. Ich siła, brutalność i technologia czynią ich poważnym przeciwnikiem dla większości ras. Są świetnie wyszkoleni w walce wręcz i korzystają z potężnych okrętów bojowych.
#oneracetorulethemall #sf #scifi #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Pojedynek 101.
Xenomorphy (Obcy) vs. Saiyanie (Dragon Ball)
Xenomorphy to jedne z najniebezpieczniejszych form życia w galaktyce. Ich biologia opiera się na brutalnej skuteczności – są szybkie, silne i niezwykle wytrzymałe. Ich egzoszkielet jest odporny na większość konwencjonalnej broni, a ich krew to silnie żrący kwas. Posiadają również instynkt drapieżnika, który czyni je śmiertelnie skutecznymi w polowaniu na swoje ofiary.
Saiyanie to rasa wojowników, dla których walka to sens życia. Ich zdolność do wzrostu mocy podczas walki, Zenkai Boost, czyni ich coraz silniejszymi po każdej porażce. Osiągając formy takie jak Super Saiyan, zyskują niewyobrażalną siłę, szybkość i odporność. W porównaniu do Xenomorphów, ich zdolności są niemal boskie.
#oneracetorulethemall #sf #scifi #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować