Zaloguj się aby komentować
Święta, święta i po świętach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #dziendobry #tlustyczwartek


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lubię wcześnie wstać z satysfakcją że będę dłużej nic nie robił.
#oświadczenie #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry
Ooo, ale sobie pospałem wreszcie! 16h to sen dobry!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chciałem napisać tylko krótki wpis o budzeniu światłem, ale wyszło inaczej. TL;DR - Mam problemy ze wstawaniem rano i zrobiłem sobie pobudkę światłem ze sprzętu z Ikei. Część 1 - Zegar Biologiczny Jesienią każdego roku zaczynają się u mnie problemy ze wstawaniem rano. Grudzień to już dramat i aż do wiosny cierpię na brak słońca i energii. Niestety ilość słońca na naszej szerokości geograficznej pogłębiona zachmurzeniem, nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Jedni znoszą ten czas lepiej a inni gorzej. Niestety ja należę do tej drugiej grupy. Do tej zimy przygotowałem się już zawczasu. Suplementacja witaminy D, dbanie o regularne chodzenie spać i...
Nie pozwalam kotom wchodzić do sypialni, bo chcę mieć jeden pokój czysty, nieokłaczony i po prostu swój. No to Białas bardzo chciał się do niego dostać, ocierał się o ścianę i dzisiaj go zastałam z farbą na buzi XD
Debil nie kot.
#pokazkota #koty #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry. Miłego tygodnia. Dzisiaj międzynarodowy dzień pizzy, a za kilka dni tłusty czwartek
#gutenmorgen #dziendobry #milegotygodnia
@Kari28 + Międzynarodowy Dzień Prezerwatywy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Coś pospane, ale z tym wstawaniem, to bym nie szarżował, bo jeszcze co j⁎⁎⁎ie.
#dziendobry #niedziela #hejto30plus #garmin

Zaloguj się aby komentować
Chińczyk śpi
#pokazkota #kitku #koty #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Rodzinka śpi po seansie Hobbita do późna, więc ja się biorę za śniadanko i za robotę.
#dziendobry #gotujzhejto #sniadanie

Zaloguj się aby komentować
Kolacja. Albo śniadanie. Nwm. Jeszcze nie spałam. #jedzzhejto #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować