Zaloguj się aby komentować
Jaki k⁎⁎wa rak
#lodz #elzera #bekazpodludzi #audi #bmw

Zaloguj się aby komentować
To auto istnieje naprawdę xD
#bmw #heheszki




Zaloguj się aby komentować
"Oto przed Wami wspaniałe auto, współczesne cudo inżynierii, dokonujące swojej pielgrzymki do stacji benzynowej - oazy betonowej dżungli. Obserwujcie, jak pojazd gasi swój pragnienie płynem naftowym, zasobem ograniczonym, lecz napędzającym nasz nowoczesny styl życia. To codzienne, pozornie zwyczajne zatrzymanie jest kluczowym elementem przeżycia samochodu w naszym świecie." - czytała Krystyna Czubówna, prawdopodobnie
#touringmasterrace
#bmw #samochody #e36 #gruz #pokazauto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #bmw #mechanikasamochodowa

Zaloguj się aby komentować
Które ładniejsze? Abo które lepsze?
#motoryzacja #alfaromeo #bmw

Zaloguj się aby komentować
są jakieś fotele/kanapy w #e39 które są uznawane za najwygodniejsze (najbardziej kanapowe), takie typowo do wożenia się w nich na długich odcinkach? bo mam teraz najzwyklejsze szmaty i co tu dużo mówić, są jakoś tak dziwnie wyprofilowane że czuje się w nich trochę jakbym jechał vectrą C. nie szukam żadnych sportowych bo moje auto to typowy dziadkowóz i taki ma pozostać. fotele bez elektryki (tylko grzanie d⁎⁎y), sedan, składana tylna kanapa, przedlift.
#bmw #samochody #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Normalnie nie lubię filmów z napraw samochodów.. Z małym wyjątkiem
Sreten to Serb mieszkający w Niemczech, gdy kupił pierwsze E39 i zaczął przy nim grzebać odkrył w sobie nową pasje (z zawodu jest #programista15k)
Jego filmy są genialne, pełno wartościowych informacji, poleceń jakie części kupić, jakich preparatów i technik używać. Dodatkowo wszystko robi przystępnie i daje nawet torque spec dla każdej śrubki co przykręca. Ogląda się go genialnie a i gust do samochodów ma nawet nie najgorszy
Dla każdego chcącego kupić #e39 (a warto! te auta spokojnie przejadą następne 10 lat i nadal będą wyprzedzać w prowadzeniu wiele innych aut) - polecam mocno, szczególnie model 530i - czyli ten który odnawia na filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=ec9jVXD-uto
#samochody #bmw #mechanikasamochodowa #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Auto klienta - zmodowane ECU dodające trochę mocy na dobrym paliwie do tego mapa Alpiny do skrzynie biegów która działa genialnie z shifterami na kierownicy.
Rozwiązanych kilka problemów, docięte dwa klucze i nivo skalibrowane. Piękne 540i - naprawdę świetny stan (no i kontury!) i jestem w 99% pewien że będę brał BC coilovers bo nawet na 19" były dość wygodne.
#touringmasterrace
#bmw #samochody #e39 #tuning #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Tak się dzieje życia cud. Ogólnie patrzę na takie BMW z zamiarem nabycia drogą kupna, ale jakieś dziwne opisy tych aut na otomoto. Chyba sobie odpuszczę
#motoryzacja #samochody #bmw #januszebiznesu

@Suodka_Monia o panie na e46 to ja żeby zjadłem miałem 4 sztuki i to nie na handel tylko po prostu lubię ten model. Co do aut z komisu i ogólnie importu z Niemiec zgadzam sie z Tobą w 100 procentach. Handlarze kręcą liczniki bo ludzie tego chcą. Tak sie składa ze pracuje w de a mieszkam w Polsce. I rozmawiałem z chłopakami z pracy po co oni kupują takie gowniane auta z jakims 1.2 biturbo itp to odpowiedz jest prosta, podatek od spalin. Kumpel mi pokazał jakis ichni kalkulator w roznicy opłat to samo auto z dieslem/ benzyna roznica mega duza i tłumaczył mi ze jak ktos robi minimum 25 k w rok to kupuje diesla wszystko ponizej to benzyny a dojazdy do pracy po 40 km w jedna stronę to normalne. Wiec skąd w aucie powiedzmy 8-12 rok mogło by być 180-220 tys
Zaloguj się aby komentować
Wyszedłems się przejść, wczoraj jeszcze tego.nie było. Ja pi⁎⁎⁎⁎lę. Dobrze że to nie moje auto xd #samochody #memy #bmw



Zaloguj się aby komentować
W końcu i mnie dopadło pęknięcie zbiorniczka wyrównawczego w moim #e46 . W sobotę byłem umówiony na regulacje instalacji gazowej. Podjechałem pod zakład, mechanik podniósł maskę, coś tam rozmawialiśmy na temat silnika i instalacji i nagle słyszę huk, a potem widzę dym.... Laweta z OC i transport do mechanika. Obecnie pacjent czeka na operację.
Stwierdziłem że nie ma co iść w pół środki i zamówiłem oryginalne części. Była to pierwsza (i mam nadzieję że ostatnia) niespodziewana awaria z tym #bmw .
Samochód posiadam od roku. Z racji że lubię mieć wszystko poukładane do analiz, prowadzę excela z każdą wydaną złotówką i każdym przejechanym kilometrem. Jeśli będą zainteresowani mogę opisać moje (dość długie) poszukiwania starej bawarki, serwisy, przygody i to co wymieniłem/ulepszyłem na przestrzeni tego roku.
#samochody #mechanikasamochodowa

@sorek Dzięki za informację. Szukałem zadbanego e46 przez ponad 3 miesiące, widziałem sporo różnych egzemplarzy. Gdy był fajny silnik to auto całe zgnite, ostatni serwis silnika był 2 lata wcześniej lub był problem prawny
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #samochody #bmw
Mirki ma ktoś jakieś doświadczenia ze zmianą mapy silnika?
Samochód to BMW E81 143KM dpf 2010 silnik n47c
Myślę czy oddać go do jakiegoś warsztatu gdzie się tym zajmują i zmienić mu mapę, głównie chodzi mi o to, żeby był bardziej dynamiczny, bo te 320Nm to jednak troszkę za mało.
Ale ciekaw jestem jak wygląda temat z turbosprężarką, dpf i nie dwumasa (koło dwumasowe i tak pewnie będę musiał zmieniać gdzieś za rok/półtora) a nie chce żeby mi się wszystko później zaczęło sypać przez to.
Co do samego silnika to jest w bardzo dobrym stanie.
@Zielczan no właśnie jak delikatnie wcisnę sprzęgło, tak przy samej górze, to czuć na nodze delikatne pukanie, ale takie naprawdę delikatne, więc i tak mnie czeka wymiana koła dwumasowego za jakiś czas. Właśnie o turbo też się martwiłem bo wyczytałem, że trafia wtedy do niego więcej spalin, obraca się szybciej i to na to wypływa. Ale w internecie pełno ludzi dziwne rzeczy pisze, więc też z dystansem to wszystko biorę.
@fov no bo masz tam podwyższone ciśnienie doładowania, to trzeba skądś to wziąć. Ale z tego co wiem, to do zastosowań na co dzień to jest niewielkie podbicie i nie wpływa przesadnie negatywnie na trwałość. Jeśli już coś czytałem złego to o rozwaleniu się sprzęgła po 15-20k km od programu, ale to też nie jest reguła, niektórzy przejadą na nim normalny resurs.
Zaloguj się aby komentować
bmw 5 e60
Coraz częściej spotykam się z opiniami że ten samochód był niesłusznie krytykowany za wygląd. Teraz po 20 latach od wejścia na rynek w 2003 roku widać że "wyprzedził swoje czasy", stylistycznie przestawił markę na nowe tory," z perspektywy czasu jego wygląd się broni".
No k....a XD chyba jednak nie. Dla mnie dalej brzydal, wygląda jak pierwszy atak jakiegoś Koreańsko-Chiińskiego konsorcjum na europejski rynek.
#motoryzacja #bmw #samochody #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Widzisz za sobą Bolida Młodzieżowych Wieśniaków i wiesz, że będzie ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stopcham #polskiedrogi #polscykierowcy #bmw #rybnik
Zaloguj się aby komentować
To nowe GTA Vice City wygląda naprawdę dobrze!
#touringmasterrace #bmw #e36 #pokazauto #heheszki

@beer_man https://www.instagram.com/lord_sorek/ tam troche mam
Zaloguj się aby komentować
Stoi w lesie auto sobie
#pokazauto #motoryzacja #bmw

Zaloguj się aby komentować
Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o tuningu BMW to zapraszam do podstaw flashowania i modyfikacji ECU do mojego dobrego znajomego Fina - Pazi88
Dodał dzisiaj film o tym jak ogarnąć flashowanie i podstawowe rzeczy do #bmw od 1990 do w miarę najnowszych.
Jest tam też link do naszego Discorda z największym community dedykowanym tuningowi BMW.
https://www.youtube.com/watch?v=yDXPBlh53Fs
#samochody #motoryzacja #tuning #ciekawostki #e36 #e46 #e39
Zaloguj się aby komentować