15 436,71 + 14,51 + 1,01 + 10,00 = 15 462,23
Krenink we wspaniałych okolicznościach pogodowych odbyty
12 km BS + 8x(100/100) + 1 km BS
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


15 436,71 + 14,51 + 1,01 + 10,00 = 15 462,23
Krenink we wspaniałych okolicznościach pogodowych odbyty
12 km BS + 8x(100/100) + 1 km BS
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
15 432,40 + 4,31 = 15 436,71
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
15 418,40 + 14,00 = 15 432,40
Bieg ciągiem, przez przypadek nacisnąłem przycisk zakończ trening.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować
15 407,4 + 11,0 = 15 418,4
265 m wzniosu- i dzisiaj to czułem. Było wymagająco. Popełniłem kilka błędów żywieniowych (nie wziąłem pod uwagę, że mam zamiar biegać po pracy i za dużo tłuszczy a za mało węglowodanów), dodatkowo kumuluje mi się zmęczenie z pracy, biegów i lekko przykrótkiego snu. Jutro koniecznie odpoczynek i to nawet nic aktywnego, po prostu po kolacji mycie i sen.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
W poniedziałek miałem na 32 urodziny przebiec 32 km, a okazało się, że miałem operację serca z przełączeniem pompowania krwi na szpitalnego termomixa. Plastyka zastawki. Do życia jako tako wróciłem wczoraj, ale dopiero dziś czuję, że pojawiła się jakaś siła. A z siłą nadzieja, bo przyznam, że zjazd nastroju jak już skończyły się dragi, a nie zaczęło gojenie, był zauważalny.
Tutaj najpierw pisałem co nie co na sztafecie, że to serce to już nie za bardzo na bieganie, a potem już trochę memicznie z telefonem zaproszeniowym na konferencję dla kardiologów.
No i ostatecznie stało się. Stres już puścił. Teraz trzy tygodnie w sanatorium. Jeszcze parę miesięcy i wracam do truchtania i roweru.
Trzeba będzie zrobić kolejną koronę półmaratonów już z działającym sercem XD
Pozdrawiam cieplutko paskudą, krzywo zgoloną, średnio zanonimizowaną, ale za to dość dobrze nagrzaną lekami podobizną z jakiegoś śmieszniejszego momentu pobytu na OIOMie xD
#bieganie #klopotysercowe #zdrowie #hejto30plus


@Rotszyld Bardzo dziękuję za miłe słowa.
Skłamałbym mówiąc, że nie było znaków, ale zauważyłem je dopiero po zabiegu. O wadliwej zastawce wiedziałem już od dawna, ale było zapewnienie, że tak już mam i elo. Można żyć. Do tego też miałem info, że chora tarczyca może powodować część odczuć. No i na koniec aktywność fizyczna, w której nie czułem, że odstawałem od zdrowych (mimo, że uświadomili mi później, że powinienem).
Teraz od tych kilku dni nie czuję, że klatka piersiowa unosi mi się, jak dzika podczas nawet grzecznego leżenia, jakby diesel na trzy gary odpalił. Kultura pracy serca to jakiś nieznany wcześniej poziom.
Zaloguj się aby komentować
15 387,90 + 4,20 = 15 392,10
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
15 379,59 + 8,31 = 15 387,90
Garmin stawia w tym tygodniu na dość spokojny base, więc staram się mu to zapewnić.
Śmieszny fakt - 5 minut padało, ale na suchy park to jakby nic się nie stało.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
15 369,51 + 10,08 = 15 379,59
XI Lenart Bieg Uliczny Kępno.
Plan był, żeby się w godz. zmieścić. I się udało. Także na spokojnie.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
15 364,14 + 5,37 = 15 369,51
Niespodziewanie wpadł dzisiaj drugi trening biegowy, tym razem wokół bieżni z synkiem, który zasuwał na rowerku
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Tak. To ja uznałem, że to wystarczy do przyznania osiągnięcia
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
15 178,84 + 9,03 + 7,66 + 4,99 + 13,39 + 5,07 + 10,65 + 10,84 + 5,01 + 17,84 + 8,73 + 10,04 + 4,05 + 4,97 + 1,10 + 10,14 + 4,45 + 21,37 + 12,83 + 10,94 + 12,20 = 15 364,14
Czołem truchtaczki i truchtacze, oraz biegaczki i biegacze \o/
W Maju czeka nas jedno bardzo fajne wydarzenie, może ktoś z Was się zamierza pobawić, zapraszam z całego serducha, da się to robić wirtualnie, a jest to globalny charytatywny bieg!
https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl
W tym miesiącu biegłem w dwóch mega fajnych wydarzeniach, w tym były też moje pierwsze zagraniczne zawody
Ponadto dużo kibicowałem i troszkę można się było nauczyć od Krzyśka Bodurki!
Brałem też udział w pierwszej edycji Krakowskiej Konferencji Biegowej, oby ta inicjatywa się rozwinęła z czasem, bardzo fajnie Bodurek prawił o tym jak trenować zdrowo i z głową!
Serdecznie zapraszam, aczkolwiek na nadchodzące wydarzenie 15 Maja może już nie być miejsc:
https://konferencjabiegowa.com/
Tym razem Grzesiek Sudoł będzie się produkował
Z ciekawych wydarzeń, najpierw był bieg nocny, w Tym roku udało się około 46 minut pobiec, jak na gonienie przez cały bieg i "przepychanie się" przez pierwsze 1.5 km, spoko ^_^
Polecam Wam gorąco ten bieg, jest mega dyskotekowy i atmosfera wręcz niesie!
Kolejnego dnia spędziłem większość czasu na kibicingu podczas Cracovia Maraton, najpierw zaczęliśmy w okolicach 5go kilometra na błoniach blisko Cichego Kącika, następnie byliśmy w okolicach 24/34 km na skrzyżowaniu Lema i Al. Pokoju, no i na koniec nawrotka na rynek, pozytywny hałas się udało zrobić
Nie był to łatwy maraton, było zdecydowanie za ciepło, trzeba było część biegaczy bardzo wspierać.
https://cracoviamaraton.pl/?hl=pl
No i wisienka na torcie w tym miesiącu, VII Sarajewo Maraton, wybraliśmy się z wielgachną ekipą 40 osób do Sarajewa, by pobiec 5k, półmaraton lub maraton w pięknych okolicznościach tego historycznego miasta, udało się przy okazji zwiedzić Hercegowinę i nie tylko
Nawet nas zauważyła Ambasada RP
Rozpiska Kwietniowa:
01.04 - Decathlon Midweek Run - Radek Chojecki - "Zabawa" Biegowa - 4'/1' tempo HM/trucht 3'/1' tempo 10k/trucht 2'/1' tempo 5k/trucht 3'/1' tempo 10k/trucht 4'/1' tempo HM/trucht
03.04 - Biegaj w Krakowie z BtB - Marcin Kunz - 6-10x200/200 tempo "najszybsza piątka w życiu ;)"
04.04 - Wielkanocny Parkrun Młynówka Królewska #129 - Żwawo pośmigany parkrun w Wielkanocnej atmosferze
05.04 - Kicanie po mieście z uszkami zajączka - Rozbieganie, 10x200/przerwa marsz
06.04 - VI BMWielkanocny - Biegam Mimo Wszystko to taka inicjatywa kolegi Rączego Konia z ITMBW, potruchtane po Zakrzówku w fajnej atmosferze ^_^
07.04 - ITMBW Czyżyny - Rafał Sułkowski - Podbiegi - 2x6x200m podbieg/200m trucht, w przerwie marsz na dół.
08.04 - Decathlon Midweek Run - Radek Chojecki - 5-6x800m w tempie na 5k/200m trucht lub marsz
11.04 - Parkrun Młynówka Królewska #130 - Pośmigane 5k w okolicach I progu.
12.04 - Lazy Sunday Coffee Run - Luuuźny long z towarzystwem z Lazy, aż za luźny
14.04 - ITMBW Czyżyny - Rafał Sułkowski - Pobudzenie przedstartowe 2x6x200/200 w tempie 10k/HM z przerwą 3' między seriami
15.04 - Decathlon Midweek Run - Radek Chojecki - Miało być 3x4x100/100 a z kilkoma szalonymi kolegami zrobiliśmy 9x200/100 w niebotycznych dla mnie tempach, chyba na rekord na kilometr...
17.04 - 4Fizjo Runners Kraków - Rafał Sułkowski - Rozbieganie, mobilność, sprawność
18.04 - Parkrun Młynówka Królewska #131 - Luźniejsze bieganko niż ostatnio
19.04 - Test ASICS Magic Speed 5 - Sprawdziłem buty z płytką, jestem zbyt ciężką biegową krową, by z tego korzystać, drogie te buty, serio wolę swoje Pegazy
19.04 - OSHEE Bieg Nocny na 10 km - Bardzo fajny bieg, chociaż nie udało się dopchać do grupy poniżej 50 minut, więc zaczynając przed zającami na 55 min spędziłem większość biegu mijając ludzi
21.04 - ITMBW Czyżyny - Rafał Sułkowski - 3x 300/200 - szybko/wolno (półmaraton/wolniej niż maraton)
26.04 - VII Sarajewo Marathon - 21k - Chyba forma git, bo to najszybszy mój półmaraton w tym roku, coś tam coś tam do przodu
27.04 - Rozruch nóżek - rozbieganie, 6x200/100 w tempie "nogi ciężkie"
28.04 - ITMBW Czyżyny - Rafał Sułkowski - 6x2x400/200 tempo 10k/tempo około maratońskie (aktywna pauza)
29.04 - Decathlon Midweek Run - Radek Chojecki - 5-6x800 w tempie 5k/2'30'' przerwy, u mnie raczej tempo pomiędzy 10k a półmaratonem, ostatni zrobiłem z tempem 10k
Mój kilometraż za kwiecień to 185,30 jest git
Dużo zdrówka, zero kontuzji i fajnych startów w Maju, oby nie było za ciepło na bieganie!
\o/
#sztafeta #bieganie #biegajzhejto





Zaloguj się aby komentować
15 167,07 + 11,77 = 15 178,84
No i wbiegam w Maj. Mam nadzieję że będzie lepiej niż w Kwietniu z biegowym km. Trasa na Bagry i na stare pociagi
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
15 109,83 + 12,01 + 0,71 + 15,50 + 12,01 + 11,01 + 6,00 = 15 167,07
Dzisiaj wpadł trening typu progowy bydlaczek. Próg średnio po 3:48/km. Czuć zmęczenie materiału... I w dodatku ciągle wieje wiatr. chuiowo
jutro odpoczynek od bieganka, wpadnie za to porządny rowerek
a miesiąc biegowy kończę z nabieganymi 324 km
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
15 086,09 + 6,57 + 8,33 + 4,57 + 4,27 = 15 109,83
Miesiąc cieńki jak barszcz z powodu infekcji. Pies jako tako wybiegany
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Zaloguj się aby komentować
15 075,49 + 10,6 = 15 086,09
#bieganie #sztafeta
Zaloguj się aby komentować
15 061,48 + 14,01 = 15 075,49
Przyjemne wejście w weekend, trochę progu trochę przebieżek. Miesiąc zamykam z przebiegiem 310 kilometrów. :D
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Tak wygląda sukces w liczbach. Zdobywasz osiągnięcie
I co teraz?
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
14 991,00 + 21,37 + 7,02 + 7,15 + 12,37 + 21,37 + 1,20 = 15 061,48
No i doczłapałem do końca miesiąca. Tym razem się uparłem i wbiłem na równe 500 km (no dobra, z jakimiś groszami)
Najpierw w niedzielę papatonik, w poniedziałek zaspałem i dałem radę tylko 7 km zrobić, we wtorek dużo się działo i jedynie zdołałem sobie strzelić 7 z groszami z zaliczeniem wizyty w paczkomacie. W środę niby miało być luźno a jakoś nie wyszło i ledwie minipapatonik czeski strzeliłem.
No ale dzisiaj już byłem zdeterminowany - i wstałem o 4:13, jakoś trochę niezbornie się pozbierałem, trochę się ponamyślałem czy brać opaskę na uszy i rękawiczki bo było -2°C, ale ostatecznie odpuściłem. Padła bateria w pasku HRM, więc machnąłem rękąi o 4:39 wystartowałem. Początkowo planowałem jakieś 16-18 km i dobicie reszty wieczorem, ale że dobrze mi się biegło to wycyrklowałem by strzelić papaton kończący się koło piekarni. Tam zakończyłem bieg, a potem jeszcze dobiłem kilometr z groszami do domu. Misja spełniona
Miłego czwartkopiątku!
#sztafeta #bieganie #2137

Muszę poinformować, że zdobyłeś osiągnięcie
Wzruszenie nie występuje.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
14 986,54 + 4,46 = 14 991,00
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
14 971,05 + 7,76 + 7,73 = 14 986,54
We wtorek troszkę szybciej a dzisiaj wolniej. Troszkę dziś chłodno ale przynajmniej trochę mniej wody wypociłem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
14 965,69 + 5,36 = 14 971,05
Ostatnie bieganko miesiąca, pierwsze w nowych butach - Novablasty 5 powoli zostaną wycofywane z obiegu, a na ich miejsce wskoczy srebrny dziad, czyli Adidas Adizero EVO SL.
Całkiem spoko po pierwszej próbie, fajnie oddaje pod stopą, trzeba go zabrać na longa.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
14 954,39 + 11,30 = 14 965,69
Na czczo, po nocce. Rekordowy miesiąc – 151,3km
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować