Karolina Pikuła z Konfederacji w proteście przeciwko 5G.
https://rzeszow24.pl/nie-dla-5g-w-rzeszowie-00r3bsm-9979/
#bekazszurow #bekazkonfederacji #konfederacja #braun #bekazprawakow
Karolina Pikuła z Konfederacji w proteście przeciwko 5G.
https://rzeszow24.pl/nie-dla-5g-w-rzeszowie-00r3bsm-9979/
#bekazszurow #bekazkonfederacji #konfederacja #braun #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Wielokrotnie spotykałem się z szurami którzy twierdzili że bogacze finansują lewicę, marksistów, socjalistów i komunistów, bo to lewica gra w ich interesie (xD), a prawicę nie bo ta jest im wroga (w tym przede wszystkim Konfederacja). Oczywiście tych szurów zupełnie nic nie przekona, bo już udowodnili swój szuryzm (oderwanie od realiów i logiki), z resztą więcej niż wystarczającą argumentację w tej kwestii już wystosowałem i oczywiście jak grochem o ścianę (nie chce mi się powtarzać). Ale nie omieszkam wrzucić tego linka na dokładkę.
Mentzen mi mówił coś takiego, że zgłaszają się do niego milionerzy, miliarderzy nawet, którzy mówią "Sławku, my chcemy dać Tobie pieniądze"
https://youtu.be/WMm0Ck21_08?t=1592
#bekazkonfederacji #bekazmentzena #bekazprawakow #bekazszurow #szury #konfederacja #jebackonfe #jebackonfederacje #mentzen #bekazlibka#teoriespiskowe
Zaloguj się aby komentować
Skompromitowany (np. wypowiedzią o wojnie) Marcin Rola, dalej nie wyciągnął wniosków i dalej obraża i się wymądrza.
https://www.youtube.com/watch?v=EEF4dxouj68
PS. Trzaby skomentować dla ludzi niepełnosprytnych i bezkrytycznych:
Rola jest takim "patriotą" i tak "propolski" że obraża wybitną polską tenisistkę
Nazywa Igę "głupiutką" mimo że sam się kompromitował ekstremalnie idiotycznymi i szkodliwymi wypowiedziami. Sam jest bardzo głupi, a w dodatku narcystyczny. Emocje jakie prezentuje to frustracja, oraz przekonanie o swojej wyższości.
Prezentuje też brak empatii wobec strasznych rzeczy jakie dzieją się na Ukrainie,
Piętnuje lepszych od siebie ludzi (bardziej przejętych cierpieniem na Ukrainie i chętniej solidaryzujących się)
Między innymi za takie gesty jak ten Igi Świątek jesteśmy najbardziej lubianym przez Ukraińców narodem, i to przeszkadza Roli niemiłosiernie, który robi co może żeby Polacy nie lubili Ukraińców, a Ukraińcy Polaków (co jest szkodliwe samo w sobie, ale też dodatkowo jest celem ruskiej agentury)
Rola nie umie się ładnie wypowiadać, ma ubogi zasób słów.
To chyba tyle o tym zidiociałym skrajnym nacjonaliście .
#bekazprawakow #bekazkonfederacji (bo to dziennikarz zależny od k0nfederacji) #bekazszurow (bo to szur)
#bekazpodludzi #ruskieonuce#bekazkonfederacji (bo to Rola to fanatyczny k0nfiarz)
Zaloguj się aby komentować
I pomyśleć, że wielu ludzi bierze tego wrzeszczącego idiotę na poważnie. Pandemia to spiseg, 7-milionów zgonów na świecie z powodu Covid to spiseq, ludzie w okolicach 40-tki, którzy zmarli w dusznościach albo mieli powikłania to spiseq. I zapewne wjazd rosyjskich wojsk na Ukrainę to też spiseq WHO, lewaków, unii i USA.
Tak się składa, że znam kilka osób, które mając 30-kilka lat i będą zdrowymi na co dzień, ledwo wyszli z Covida. Pierwsze mutacje tego wirusa były naprawdę bardzo nieobliczalne, więc to co mówi ten kretyn świadczy tylko o tym jakim jest ignorantem. Moja kuzynka pracowała na Covidowym w 2020 i 2021 roku. Wtedy naprawdę sporo młodych ludzi skończyło w workach albo z powikłaniami. To, że dzisiaj w 2023 wirus stał się niegroźny zawdzięczamy głównie szczepieniom i przechorowaniu wirusa przez większość społeczeństwa. Uodporniliśmy się zbiorowo, a wirus chcąc przeżyć, musiał zmutować do łagodniejszej formy. Nie znaczy to jednak, że pandemii nie było oraz, że nie była groźna w 2020.
Naprawdę potwierdza się stereotyp, że im więcej w łapie, tym mniej w mózgu. Szur powinien wziąć się dalej za dźwiganie hantelek albo stać na bramce w jakiejś dyskotece z innymi łysolami, zamiast wypowiadać się na poważne tematy, o których nie ma pojęcia. Wydaje mi się, że chyba zdał sobie sprawę, iż na szurniętych można nieźle zarobić, bo od jakiegoś czasu ciągle wałkuje spiskowy content oraz ataki na Ukraińców itp. Gdzie nie wiadomo o co chodzi, tam chodzi o pieniądze.
https://www.youtube.com/watch?v=dGqYcg-6Ym4&ab_channel=DzikiTrener
#bekazpodludzi #bekazprawakow #szury #bekazszurow #gownowpis #dzikitrener
Te wszystkie zakazy były sprzeczne z konstytucja. Jesli naprawdę COVID to była poważna i wyjątkowa sprawa to prezydent debil powinien ogłosić stan wyjątkowy, a nie bawić się w jakieś rozporządzenia i ciuciubabki przez dwa lata.
Sprawa COVIDu skończyła się na początku lutego, jeszcze przed inwazja rosji. PiS przegrał glosowanie w sprawie tzw. „Lex Kaczyński”. Przestraszyli się że niezaszczepiona cześć pisowcow wyjdzie z Pisu i spadną z rowerka w połowie kadencji. I słusznie bo ta ustawa była rodem z III rzeszy.
Później przez 2 tygodnie w głównych mediach trwała konsternacja, bo nie było wiadomo jak w elegancji sposób wycofać się z narracji covidowej. Na „szczęście” wybuchła wojna i wszystkie sprawy przeszły na plan dalszy.
Dwa lata później winnych nadal nie rozliczono, PO chciało ludziom zrobić segregacje na wzór niemiecki, Holownia zabrać dostęp do pieniędzy, a Lewica odbierać smak życia. Jedynie Pan Braun chciał powiesić sk⁎⁎⁎⁎syna niedzielskiego na suchej gałęzi.
Zaloguj się aby komentować
Wszystko co chcielibyście wiedzieć o #antysemityzm i #ruskaonuca Braunie oraz jego uniwersum, ale boicie sie zapytać!
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=9sknE42J9fM&t=150s
#braun #bekazszurow #szury #ruskapropaganda #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazkatoli
Antysemityzm to aktualnie jak najbardziej pozytywna cecha. Onucyzm taki sam się stanie jak dalej będzie się tym szafować bez umiaru i sensu wobec każdego kto śmie mieć inne zdanie, już nawet neutralność jest onucostwem. Tu nie zsrr, że każdy ma być modelowym człowiekiem radzieckim a jak nie to kula w łeb.
Zaloguj się aby komentować
Co aktywowało szurstwo? #szury #bekazszurow
Zaloguj się aby komentować
Dlatego YT nie blokuje takich szurów, onuc?
#polityka #bekazprawakow #rosja #bekazszurow
No i właśnie to jest syndrom naszych czasów, że idą nowe wieki ciemne, jakiś ekspert z d⁎⁎y będzie decydować, co można mówić, a co nie. Cancel culture w działaniu.
@Dudlontko Nie podoba się, nie oglądaj. Mnie się podoba i będę oglądać. Pluralizm to bardzo ważna rzecz. Naucz się żyć z tym, że nie wszyscy kochają to co ty.
Zaloguj się aby komentować
Drodzy Państwo, przed Państwem Janusz Korwin-Głuppké
xD
#konfederacja #bekazszurow #heheszki #ukraina #rosja #wojna

@bizonsky jest taka teoria że JKM za wszelką cenę przez wiele lat nie chciał przekroczyć pewnego progu popularności bo wtedy jego partia musiałaby się dokładniej tłumaczyć z państwowego dofinansowania.
O ile miało to sens to od paru lat moim zdaniem JKM cierpi na ciężki przypadek starczego deficytu rozumu.
Gx
Zaloguj się aby komentować
@SUQ-MADIQ wszystko się zgadza:
-zielona linia odpowiada za podróżowanie ekologiczne, ze znikomym śladem węglowym, bez wpływu na liczne ławice troci
-czerwona linia odpowiada za podróżowanie brudne, skażone CO2, kerozyno lub mazuteł, liczne ławice troci kaszlą
miles oznacza kamienie milowe, zielone, ekologiczne dyrektywy. Im więcej kamieni tym surowsze represje
Zaloguj się aby komentować
Dwóch ich zawsze jest, nie więcej, nie mniej. Uczeń i mistrz
#bekazszurow

@nogiweza Ale cię d⁎⁎a zapiekła żeby nowy dział do tego zakładać Nie no,generalnie na hejto mało kto faktycznie to piorunuje,ale ja dla piorunów tego nie wrzucam w sumie normalka tak się tutaj żyje.
Tym razem wrzuciłem to w wiadomości świat bo to już jest jednak przesada co się odpierdala. Jak Chiny też zaatakują Tajwan to oczywiście że wrzucę w Wiadomości świat. Z linkami do starych wpisów w których to zapowiadałem.
@Cybulion : czy ten pfron jest z tobą w pokoju ? Ahhh...
Z niektórymi rzeczami mogę się mylić,z większością mam niestety rację.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazszurow
Zaloguj się aby komentować
"Jezu komunizm" - Mówią masowo szury w Polsce komentując PiSowską władzę. Podobno jest za dużo socjalu, rozdawnictwa i regulacji i przez to PiS to lewica a rynek nie daje rady z mieszkaniami. Podobno wprowadzenie eksmisji na bruk poprawi sytuację powiadają w Polsce.
Tymczasem Portugalia:
#antykapitalizm #bekazprawakow#bekazszurow
Podobno wprowadzenie eksmisji na bruk poprawi sytuację powiadają w Polsce.
@Matkojebca_Jones To jest chochoł. W zupełności wystarczy, że strony umowy będą się wzajemnie traktować jak ludzie honoru i dotrzymywać danego słowa - na przykład w formie spisanej umowy. Ja rozumiem, że słowo "honor" brzmi pewnie śmiesznie, jeśli nie dziwacznie, ale to tylko pokazuje jak bardzo upadliśmy cywilizacyjnie i moralnie jako społeczeństwo.
Zaloguj się aby komentować
> Drożdż Soros, UE, Tusk, Reptylianie, NWO i Klaus Schab chcą wam odebrać wolność, wprowadzom wam limity H2O CO2 i będziecie jeść robaki, rząd globalny będzie kontrolował was przez cipy w szczypawkach + 2137 innych rzeczy, które się nie wydarzyły i nie wiadomo czy się wydarzą. Otwórzcie oczy na filmy z żółtymi napisami!!!111jeden
> Rozsądny konserwatysta Władimir Fiutin powołania do wojska wysyla mejlem i wysłanie mejla = dostarczenie. Odebranie prawa jazdy, zakaz wyjazdu za granicę i inne rzeczy, które są faktem i już się dzieją.
#ukraina #rosja #bekazprawakow #bekazszurow

Zaloguj się aby komentować
Zróbcie coś w końcu z tymi szurami, jest już gorzej niż na wykopie
#hejto #moderacja #szury #bekazszurow

Zaloguj się aby komentować
Kiedy pomylisz hejto z lurkerem. Nic bardziej szurskiego dzis nie przeczytacie. Nie bez powodu tez pojawia sie to pod oburzonym postem @Pan_Wiesio czyli propagandzisty ktory codziennie raczy nas fejurami.
Drodzy panśtwo oto materiał na dziennikarza TVkonfederusja:
#bekazszurow
Ps. Obu Panów wrzucam na czarno, gdyż z opłacanymi bojówkami nie zamierzam dyskutować. Brzydze się.


Zaloguj się aby komentować
Wiedzieliście że Janusz Korwin-Mikke należał do operacji false flag i był kretem lewicy?
On te kilkadziesiąt lat tylko udawał prawicowca, a był sterowany z tylnych drzwi przez marksistów (kulturowych albo jeszcze gorszych). Być może sam Biedroń nim sterował i to od samego początku! Bóg wie co jeszcze z nim robił!
Szokujące fakty ujawnił @dsol17
Co do Korwina - ależ ZGODA - i moim zdaniem to jest też w istocie wasz,lewicy kret
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/b5/9a/5dcbd52f6fea5_o_large.jpg
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #bekazszurow #szury #debile #konfederacja #korwin
Dla ciebie to heheszki,dla mnie to fakty. 4.76 przez tyle lat.
No chyba,że wierzysz temu bucowi Ziemkiewiczowi: https://www.youtube.com/watch?v=NefwObP4cwg
Ja sobie tego nie wymyśliłem,polecam lekturę komentarzy, ludzie od lat to podejrzewają.
Jak korwin ujebał lustrację: https://www.youtube.com/watch?v=CDflaHAfRog oraz: https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/549153,wyrok-michal-boni-janusz-korwin-mikke-spoliczkowanie-sb-sad-lustracja.html
Oczywiście sprawę pociągnął agent KGB (lub mossadu - ale agent bez wątpienia) Antoni Macierewicz.
emerytury SB:
Lojalkę co najmniej podpisał:
https://naszemiasto.pl/korwin-mikke-chetnie-rozmawialem-z-oficerami-sb/ar/c1-4498744
Ale rzekomo nie współpracował "bo SBcy byli za głupi" - patrz tekst wyżej dla porównania
No oczywiście oficjalnie go zlustrowano i nie był wg. sądu agentem SB,ale z całym szacunkiem w naszym kraju takie "dowody" są takie same jak teczka kaczyńskiego.
Pozwólcie też,że zacytuję tylko jedną rzecz z youtuba:
Panie Ziemkiewicz - Pan broni Korwina, więc podstawowe pytanie - co to za argument, że Korwin od lat mówi to samo? Żaden. TAKIE MA ZADANIE - BYĆ NARWANY, ALE SPÓJNY. Proszę się zastanowić nad samym „rozrywkowym” pobytem tego „opozycjonisty” w komunistycznym więzieniu, na co on tam sobie mógł pozwalać; proszę się zastanowić nad tym, jak go stamtąd Z PRZEPROSINAMI!!! zwolniono. Proszę się zastanowić nad tym, jak on tłumaczy posiadany milionowy majątek - „spadkiem po matce”. Wg mojej wiadomości tylko ludzie zasłużeni dla komuny (jak m. on. Przypkowski, Dzieduszycki - chyba tych nazwisk PANU bliżej przedstawiać nie muszę) zachowywali swoje majątki i mogli je przekazać potomnym, bo w tamtym czasie wszystkim pozostałym właścicielom majątku wykraczającego ponad pewien poziom stawało na drodze słowo NACJONALIZACJA (czego by to nie oznaczało WTEDY...). Nie w komunie, szanowny Panie, takie numery z zachowywaniem i dziedziczeniem milionowych majątków. Polska w tamtym czasie to nie GB, gdzie po wojnie majątki sobie czekały spokojnie na powrót właścicieli. W Polsce, jak już pisałam, sprawę regulował JEDEN przepis - NACJONALIZACJA. Ceniłam Pana, ale TO??Pan jest albo naiwny, albo zwerbowany. Co do Korwina i innych „objawionych” dziwnych tworów i formacji, polecam ku refleksji:
„„Służba Bezpieczeństwa może i powinna kreować rożne stowarzyszenia, kluby czy nawet partie polityczne. Ma za zadanie głęboko infiltrować istniejące gremia kierownicze tych organizacji na szczeblu centralnym i wojewódzkim, a także na szczeblach podstawowych, muszą być one przez nas operacyjnie opanowane. Musimy zapewnić operacyjne możliwości oddziaływania na te organizacje, kreowania ich działalności i kierowania ich polityką.” – (Czesław Kiszczak na posiedzeniu kierownictwa MSW, luty 1989 r.)
Ale ok,jestem szurem z którego należy się śmiać. Tak, oczywiście - jestem "szurem" i "foliarzem" co oznacza że myślę - a wy jesteście tępymi i nie analizującymi faktów normikami. Śmiejcie się. Bo tylko na to was stać - na fizjologiczną reakcję związaną z dysonansem poznawczym jaką jest przecież humor.
@dsol17 Zapytałeś już użytkownika @sorek czy uważa Korwina za lewaka? A może kuca o nicku @bimberman?
A może dowiedz się co myśli o Korwinie nowy krul Sławomir Mentzen, czy też ma go za lewackiego kreta, czy jest tak naiwny i nie rozkminił tego co ty rozkminiłeś? Może to ty powinieneś zostać doradcą Mentzena a nie jakiś tam Wipler. Z resztą skoro lewacki kret namaścił na swojego następcę Mentzena to zapewne Mentzen to też musi być lewacki kret, co nie? Podejrzane żeby lewicowiec przekazał swoje prezesowskie stanowisko Mentzenowi bez żadnej walki.
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest, że szury negują przeważnie osiągnięcia naukowe z dziedziny nauk medycznych, lub nauk odnoszących się do zmian i ochrony klimatu.
Dlaczego nie są tacy nadgorliwi w negowaniu świata nauki jeżeli chodzi o elektronikę i nie wyjebią komputera/laptopa/konsoli/komórki za okno w analogiczny sbosów w jaki 'wyjebaliby' szczepionki?
Według mnie szury są podwójnie obrzydliwymi osobnikami.
Po pierwsze są szurami sponsorowanymi p[rzez rosję ( wielokrotnie padały potwierdzone informację, że środowiska foliarskie są sponsorowane przez kreml w celu wywoływania chaosu w cywilizowanych państwach zachodnich)
Po drugie są hipokrytami, bo krytykują osiągnięcia naukowe w sposób wybiórczy i pasujący im pod tezę. Jedyne szury, które nie są hipokrytami to Ci co zamieszkali w jaskini bez elektryczności i dostępu do bieżącej wody. Ale takich nie znam
#bekazszurow #neuropa #bekazprawakow
@PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany Ponieważ w naukach medycznych dużą rolę odgrywa efekt placebo i błąd z "historią znajomego". Np: w IT jak coś działa to działa i nikt poważny nie będzie tego podważał. A jak jakiś lek ma statystyczne działanie, albo efekt szczepionki nie jest do wychwycenia wśród znajomych to mamy świetne pole do "własnych" rozmyślań. Stąd popularność alternatywnych metod badań/chińskich ziółek, bo wystarczy jedna osoba z rodziny, która to pochwali, żeby wpaść w "efekt potwierdzenia".
No i jeśli nie widać efektu, to łatwo stworzyć teorię spiskową do potwierdzenia swoich lokalnych obserwacji. Spróbuj tak z telefonem komórkowym i zostaniesz wyśmiany, bo każdy szybko sprawdzi, żę jednak działa
Świat byłby lepszy, gdyby jakoś udało się uświadomić takich jak ty, opie, że nie da się go podzielić na czarne i białe. Ale zaczynam coraz bardziej was rozumieć. Wy tak na prawdę nie chcecie nic rozumieć. Wy desperacko potrzebujecie poczucia wyższości nad innymi. Potrzebujecie bezpieczeństwa poczucia, że macie rację. Sam twój nick dosłownie o tym krzyczy.
Zaloguj się aby komentować
Robert Makłowicz w odpowiedzi szurom:
https://www.youtube.com/watch?v=u04wyxSDV78
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #pis #po #bekazszurow #szury
@argonauta Nie robię tego przecież.
Wielokrotnie i jednoznacznie to na hejto było u mnie widoczne. Można sprawdzić.
Jeśli ktoś myśli że za 5 lat Unia zmusi nad do jedzenia robaków - no to jest szur dający się nabrać na najbardziej rynsztokową populistyczną polityczną papkę z gatunku paszkwile i to te najgłupsze dla najgłupszych.
Zaloguj się aby komentować