Zaloguj się aby komentować
konfiarz wścieknięty w c⁎⁎j agresywny
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
dlatego nie wiedział
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
To jest dramat
#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Rzadko się o tym mówi, bo Polska propaganda nie bardzo lubi ten temat ale Polacy rzeczywiście prowadzili obozy koncentracyjne. Po II Wojnie Światowej w Polsce pozostały nazistowskie obozy, które nowo powstające, komunistyczne państwo polskie zależne od ZSRR zdecydowało się utrzymać w jakieś formie. Po wojnie zarządzali już nimi Polacy, a nie naziści czy Niemcy. Dla przykładu takim polskim obozem koncentracyjny był Centralny Obóz Pracy w Jaworznie, a komendantami byli Włodzimierz Staniszewski, Stanisław Kwiatkowski, Teofil Hazelmajer (ur. w Łodzi), Salomon Morel (ur. w Garbowie koło Lublina). Inny przykład to Obóz Zgoda, również kierowany przez Polaków: Aleksego Kruta (ur. w Ostrowie) i wspominanego Salomona. Niższe kadry strażników to też byli Polacy.
Mieliśmy ich dużo - gdzieś znalazłem liczbę 50. Chociaż współcześnie gardzimy komunistycznymi kolaborantami, to nie można zaprzeczyć, że za zbrodnie tam popełniane popełniali już Polacy w imieniu powstającego pańśtwa Polskiego, a nie okupujący te tereny naziści (Niemcy i Austriacy) albo Rosjanie.
_____
A, żeby dodać smaczku przedstawionej historii, to wiecie gdzie uciekł wspominany wyżej Salomon Morel przed odpowiedzialnością za ludobójstwa? Do Tel Awiwu, gdzie władze Izraela ochroniły go przed ekstradycją i jakąkolwiek karą.
Zaloguj się aby komentować
Hmmm
Na Ukraińców zrobili nagonkę, to kogo mamy ściągnąć do siebie, czyżby chodziło o ruskich?
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ło panie, konfabulancki creme de la creme.
Bekowicz wziął sobie fotę burmistrz Cieszyna i specjalnie wykadrował ją tak, żeby usunąć flagę Polski i nazwał ją "ukraińską burmistrz".
Gdy ludzie zaczęli go wyjaśniać (w tym nawet naczelny antyukraiński troll pietja xD) że to jest po prostu FLAGA CIESZYNA, to postanowił rozpocząć gimnastykę i zrobić fikoła, że tak naprawdę to w ogóle nie chodziło o to zdjęcie, tylko o jakieś tam jej wypowiedzi. Czyli wiadomo, wyrwane z kontekstu i wy nic nie rozumiecie lewaki.
Chyba nie muszę dodawać, że armia przygłupów natychmiast wyruszyła z odsieczą by bronić i tłumaczyć swojego idola.
No błagam, jeżeli "polski dziennikarz to synonim głupka", to synonimem czego jest wyborca konfabulacji? xD
#polityka #bekazkonfederacji




Zaloguj się aby komentować
to, że już nawet kościół prostuje te urojenia to jedno, ale to jak konfiarze się zesrali pod tym wpisem i jakie fikoły poleciały, to naprawdę gimnastyka najwyższych lotów
#polityka #bekazkonfederacji

@dzangyl to jest jak z motylkami. Przychodzi taki czas, że pan motyl czuje silne lubienie do pani motylowej. To jest zwykle latem, ale u ludzi to i w listopadzie... Ubiera się ładnie, zaprasza na kolację z winem, a potem jadą do niej, napić się herbaty i jak już wypiją tę herbatę, to pani motylowa mówi, ze już strasznie późno i co będziesz jechał i że najlepiej jak się pan motyl prześpi u niej. Idą więc do sypialni i pani motylowa mówi - Heniek podsuń się i gaszą światło i robią takie fikołki, co za parę tygodni dają motyla w barwach narodowych.
Zaloguj się aby komentować
a więc w Niemczech groziłoby mu bezwzględne więzienie, a w państwie z kartonu? cóż, tutaj grozi mu stanowisko ministra po następnych wyborach
#polityka #niemcy #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chodzą słuchy, że jakieś nowe ugrupowanie polityczne ma się pojawić na polskiej scenie wspomagane pieniędzmi miliarderów. Wypłakał się w tej kwestii nijaki Grzegorz Płaczek...
"Nie wiem, kto wpadł na tak szalony pomysł - mówił Grzegorz Płaczek z Konfederacji w "Graffiti", pytany o doniesienia, odnośnie nowej partii, która może pojawić się na polskiej scenie politycznej. - To my walczymy o przedsiębiorców (...) Nie sądzę, że pieniądze miliarderów to zmienią - dodał. W programie odniósł się także wypowiedzi Grzegorza Brauna."
Buhahahahahaha zrzeszony z postsowieckim PiSem, narodowo-socjalistyczny, konfederuski związek przygłupów i foliarzy, vel. wyimaginowane niskie podatki, WALCZY O PRZEDSIĘBIORCÓW xDDDDDDD
#polityka #bekazkonfederacji #urojeniaprawakoidalne
@100mph No to ja nie wierzę
-No dobrze, ale jeśli niskie podatki to brak wpływów do budżetu. Skąd weźmiecie pieniądze na np. wojsko?
-Proszę nie zadawać głupich pytań!
Pomijam, że jeżeli się dorwą do koryta to tylko w towarzystwie kaczych wieprzy. A kacze wieprze są tam gdzie są głównie dzięki ogólnopojętemu socjalowi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jak dla mnie wciąż największa beka z ponad miliona ludzi, którzy oddali głos na kogoś takiego
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
wystroiłeś się jak konfiarski najemnik a tym pistoletem możesz najwyżej wkurwić lewaka
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
UWAGA, INFORMUJĘ, ŻE SŁOWA GRZEGORZA BRAUNA O KOMORACH GAZOWYCH ZOSTAŁY WYRWANE Z KONTEKSTU! Pan Grzegrz nigdy by tak nie powiedział! Antypolskie media chcą zniszczyć najчайший польский патриот. Слава Великой России, слава Путину!
#polityka #bekazkonfederacji #bekazbrauna

Zaloguj się aby komentować
Niech TVN jeszcze więcej pokazuje kultury żydowskiej, niech jeszcze więcej szczują na zachowanie G. Brauna.
Jak tak dalej pójdzie, to Konfederacja Memcena i Konfederacja Korony Polskiej Brauna i PiS będą miały łącznie większość konstytucyjną. Brawo wy. Darmowa reklama zachowania antysemickiego/rasistowskiego/ksenofobicznego w prime time.
Na marginesie: są kolejne zarzuty dla G.B., uchylane immunitety (dla każdej sprawy jest osobno uchylany)
Prokuratur "dziura w d*pie" nadal nie ogarnia uniwersum.
Miniaturka dla atencji.
#polityka #bekazmediow #bekaztvn #bekazbrauna #bekazkonfederacji
DOBRANOC
CZEŚĆ
GINIEMY
(a propos sondaży parlamentarnych)

Zaloguj się aby komentować
Ekstremalnie rzadki przypadek RiGCZu u Szydlo
#polityka #braunsmiec #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
@festiwal_otwartego_parasola Tak na logikę - ciekawe jakby to miało potroić ilość wyrzucanych nakrętek jak wcześniej były one osobną częścią a teraz integralną butelki, bo serio te linki plastikowe co trzymają tę zakrętkę są mocne i trzeba się postarać i intencjonalnie działać aby to rozdzielić...
No ale to konfa to nie oczekuje nic innego jak buzz wordów popratymi żadnymi faktami.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować