Wypiłem 0.5% piwo. Teraz się zastanawiam, kiedy spowrotem wpadnę w ciąg, przez co umrę w konsekwencji bo pamięć neuronalna u alkoholika itp. też na hejto eksperci pisali by nie tykać tego typu napojów.
#alkoholizm

Wypiłem 0.5% piwo. Teraz się zastanawiam, kiedy spowrotem wpadnę w ciąg, przez co umrę w konsekwencji bo pamięć neuronalna u alkoholika itp. też na hejto eksperci pisali by nie tykać tego typu napojów.
#alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
To jest k⁎⁎wa dramat. I taka zachlana świnia nie wiedziała, że ma ponad promil alkoholu w organizmie? Kierowca tfu zawodowy. Powstrzymać się dwa tygodnie nie może.
Na szczęście Norwegia karą finansową wyleczy takiego zawodnika, nawet jeśli będzie w Polsce, bo mają jedną z najlepszych na świecie ściągalności długów z zagranicy.
Ha tfu na takich. Ma szczęście bo tutaj już od chyba 1.5 promila jest więzienie.
Regulacje w Polsce są niezbędne jeśli chodzi o alkohol i edukację, tylko niestety nikt nie chce za bardzo ruszyć tego tematu. Ujebać kartele alkoholowe i wynieść etanol na zaplecza sklepów!
I czemu z alkoholem nie jest jak z papierosami? Jednakowe, brzydkie, edukujące opakowania.
Regulacje nie prohibicja.
Życzyłem mu udanej zmiany zawodu.
#alkoholizm #bekazpodludzi #alkohol #norwegia
#polityka bo jednak zachacza.

Zaloguj się aby komentować
Można pić czy nie, jak się ma przerwę od alkoholu? Wcześniej tylko 0,0 piłem. Dopiero w domu przyjrzałem się etykiecie. #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Panie Jezusie nieeeeeeee !!!!
#gownowpis #heheszki #religia #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
#alkohol #alkoholizm
Jak wypijam połówkę i zaczynam się zastanawiać, czy oni aby tam z ćwiary wody nie dolali, to ja k⁎⁎wa już nie wiem - dobrze to czy źle? Z kim bym nie pił to muszę te dzieci potem kłaść spać bo niedomagają. Ech, zawsze sam. The bigger they are the harder they fall.
Zaloguj się aby komentować
Jak można mieć 5 dożywotnich zakazów kierowania pojazdami...
Teraz piszą, że będzie odpowiadał w warunkach recydywy a co pozostałe 4 zakazy nie były recydywą?
Przecież to jest jakaś farsa.
#alkoholizm #prawo #pijanykierowca
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
6 miesięc wolności jest świetny
cera odżywa, skóra ma drugą młodość
Motywacja i siła popycha wszystko do przodu, ciężary idą w górę, chęci do życia coraz większe
Śpię bardzo elegancko, budzę się rześki pełen energii, zasypianie idzie sprawnie dzięki medytacji przed snem. Dlatego też nie wpisuję się na rok medytacji.
Mania się uspokoiła więc, panuje większy spokój duchowy.
Więcej pieniędzy bo nie wydaje się na alkohol
Organizm znacznie odżył, nie czuję żadnych dolegliwości.
Relacji praktycznie żadnych nie mam, więc tutaj nie za bardzo co się zmienić od nie spożywania trucizny.
W sumie tyle nie mam pomysłu co jeszcze napisać. Trzeba iść do przodu nie do tyłu i myśleć pozytywnie.
#alkoholizm #chwalesie
Tak na serio chociaż nikt nie uwierzy to nie czuję różnicy. Dzisiaj mniej siły mam, ale holistycznie nie czuję się wybitnie.
Dobra, że mania się uspokoiła, poza tym nie czuję rewelacji.

Zaloguj się aby komentować

Rok po wejściu w życie nocnej prohibicji władze Krakowa podsumowały statystyki dotyczące interwencji policji związanych ze spożyciem alkoholu. Różnica jest ogromna. Mundurowi wyjeżdżają do pijanych mieszkańców i turystów o 50 proc. rzadziej.
#krakow #alkoholizm #wiadomoscipolska
Nie pije miesiąc i 19 dni a dzisiaj czuje się jakbym miał kaca...
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Trudno mi nawet zliczyć ile razy sam jechałem tym CPR.
Siła uderzenia była tak duża, że jednego z nastolatków odrzuciło na znaczną odległość. Dwa rowery, cztery buty, jeden chłopak, gdzie jest drugi? Szukamy - opowiadał jeden ze świadków zdarzenia, który poinformował, że z początku sądzono, że potrącony nastolatek mógł "w szoku" gdzieś się schować. 5 minut później znaleziono go w pobliskim ogródku.
https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-pijany-kierowca-bmw-wjechal-w-grupe-dzieci,nId,7626613
#wypadek #alkoholizm #rower

Zaloguj się aby komentować
Jutro robię grilla dla juniorów z mojej pracy (taka forma pozafirmwoej integracji i jednocześnie podziękowanie ode mnie za współpracę).
Będę robił smashburgery, kiełbachę, skrzydełka w glazurze, warzywa i jakieś ciasto marchewkowe.
ale młodzi ślinią się do czegoś innego - pic rel
Trzymajcie kciuki co by mi chałupy nie rozjebali xd
#grill #alkoholizm #gownowpis #impreza


Zaloguj się aby komentować
Wziąłem sobie na spróbowanie bo na hejto polecane, ale takie sobie. Gorzkie, nie grzeje ani trochę. Wolę piwka 0%. #alkoholizm #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Dobra stuknely mi 2 miechy wolnosci od alko, więc szybka rozpiska profitów:
- poziom energii jest kosmiczny xD Pompki, worki bokserskie, rowerek, trening siłowy, pływanie ostatnio. Zdarza się, że wszystko robie jednego dnia i czerpie z tego radochę. Możliwe że zastąpiłem jeden nałóg drugim
- zdrowy mindset, czystość umysłu. Nie myślę o rzeczach które mnie dołowały, o złych wspomnieniach, w weekend nie siedzę na⁎⁎⁎⁎ny do 3 rano przed telefonem słuchając starych piosenek. Liczy się tu i teraz.
- cera chyba lepiej wygląda. Widzę też po paznokciach u stóp, że jest spora poprawa.
- wysypiam się, wstaje wcześniej, dni są dłuższe bo mam więcej czasu na aktywności. Gdy rano wstaję cieszę się nowym dniem.
- mam więcej siana... ale zamiast przewalać je alkotrunki przewalam je na zapachy, także sporych oszczędności z tego tytułu nie ma xd
- kiedy jadę gdzieś do znajomych nie martwię się jak dojechać, jak wrócę, z kim się zabrać, kto będzie kierowcą xd Poprostu wsiadam do swojego passata, jadę i wracam.
- pamiętam następnego dnia z kim i o czym rozmawiałem. Nie muszę się martwić że wysłałem po jakieś imprezie cringowe wiadomości będąc pijanym.
- pewność siebie wyjebało mi poza skalę. Czuję się naprawdę jak główny bohater jakiegoś filmu, gry czy serialu. Rozmawiając z ludźmi nie czuje wstydu, że jestem na kacu, czy coś. Patrzę im w oczy, a kiedyś często uciekałem wzrokiem.
- wreszcie zaczynam być szczęśliwy? Może to wniosek nad wyrost, ale dostrzegam ile traciłem z życia. Humor od rana do wieczora.
Teraz małe wady:
- Podczas wypadów ze znajomymi przestałem być tym śmiesznym zabawnym gościem który inicjował różne pierdoły, zwijał ostatni. Teraz jak mi się nudzi to jadę poprostu do domu.
- Urwał mi się kontakt z dwoma kumplami, z którymi lubiałem sobie wypić od czasu do czasu. No i z jedną koleżanką z którą lubiłem wypadać do klubu na imprezy.
Czy neguje picie alkoholu tym wpisem? Nie. Przeżyłem w życiu dużo przygód dzięki procentom, pewnie jeszcze nie jedną przeżyje, poznałem wielu za⁎⁎⁎⁎⁎tych ludzi, ale aktualnie nie potrzebuje go. To nie jest tak, że ja sobie postawiłem cel, że nie pije i c⁎⁎j, jestem mnichem abstynencji. Naprawdę gdybym chciał to bym wypił coś. Niedługo mam urlop, swoją trzydziestkę, nie wykluczam że coś wypije, ale nie wykluczam także że nic nie wypije. Poprostu narazie sprawy się tak mają
#gownowpis #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Jak szanuję Pana Roberta za jego misję uświadamiania ludzi o wpływie alkoholu na organizm. Po tym wideo zacząłem żałować, że piłem alko w weekend. Przytoczone badanie o tym, że alko nawet w małych ilościach niszczy mózg przez 6 tygodni zmienia perspektywę.
#alkoholizm #narkotykizawszespoko

@A_I dlatego ci wszyscy dlugowieczni ludzie jak ich popytać pili jakiś alkohol do praktycznie swojego końca xD
Moze to być tylko przypadek, pewnie i jest to tylko przypadek
Jednak zawsze z ogromnym dystansem podchodzę do każdego fanatyzmu
Jestem przeciwnikiem na pierdolenia się jak szpadel, jednak drinka czy 2 wieczorem od czasu do czasu go nawet trzeba xD
Materiały z nim wyskakują mi w polecanych przynajmniej raz w tygodniu, każdy na innym kanale i dobre wyświetlenia robi. Gość u każdego mówi coś nowego czy tylko powtarza ciągle to samo?
Sam jestem wolny od alkoholu, przez ponad 5 miesięcy i nie czuję się dużo lepszy dzięki temu.
Najlepiej chyba Huberamana posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=DkS1pkKpILY&t=2s&pp=ygURaHViZXJtYW4gYWxjb2hvbFw%3D
Zaloguj się aby komentować
Robiąc porządki znalazłem flachę, którą kupiłem na początku roku. Nie mogę jej teraz spożyć i nie wiem co robić bo szkoda wyrzucić. #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
580 + 1 = 581
Tytuł: Bez alko i dragów jestem nudna
Autor: Marta Markiewicz
Kategoria: Biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo: Newhomers
Liczba stron: 225
Ocena: 6/10
Link do LubimyCzytać:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5121911/bez-alko-i-dragow-jestem-nudna
Dziś na tapet wrzucam książkę Marty Markiewicz, znanej w sieci jako @tylkoprestizsieliczy, organizatorki imprez SobeRave.
Marta jest jedną z pierwszych soberinfluencerów, jakich zaczęłam obserwować, dlatego byłam niezwykle ciekawa jej debiutu literackiego.
To, czym ta książka nie jest, to poradnik, jak trzeźwieć. Z góry uprzedzam - jest to bardziej pamiętnik, jej spowiedź. Dużą część książki zajmują opisy tego, jak wyglądał jej czynny alkoholizm i czynna narkomania.
Autorka stara się przedstawić wszystkie czynniki, które doprowadziły do jej choroby, oraz każdy element, który tę chorobę pogłębiał i zaogniał.
Jest to dobra pozycja dla kogoś, kto nie rozumie motywów alkoholików i narkomanów, ich sposobu działania oraz tego, w jaki sposób funkcjonują. Dla kogoś, kto już "siedzi" w temacie, książka ta może się wydawać nieco redundantna.
Na minus mogę zaznaczyć dwie rzeczy: lekką chaotyczność rozdziałów i brak przemyślanej struktury oraz pewne niechlujstwo językowe (kojarzycie, jak spisuje się swoje słowa mówione? Brzmią one zupełnie inaczej, niż gdyby się miało je napisać), które jednak wydaje się być przemyślanym zabiegiem, aby ukazać autentyczny głos autorki.
Oceny "bardzo dobrej" wystawić nie mogę, więc zostanie "dobra".
Wygenerowano za pomocą https://bookmeter.xyz
#bookmeter #alkoholizm #narkomania #czytajzhejto #ksiazki


Zaloguj się aby komentować
Takich konsultacji w Warszawie nie było. "Trzaskowski nie będzie mieć pola manewru"
Temat nocnego zakazu sprzedaży alkoholu w Warszawie wywołuje emocje. Właśnie zakończyły się konsultacje społeczne, w których złożono rekordową liczbę ankiet. O tym, czy nocna prohibicja w stolicy zostanie wprowadzona, zdecydują władze miasta i miejscy radni. Tymczasem tylko w tym roku warszawski urząd planuje wydać na walkę z problemami alkoholowymi 70,6 mln zł.
Zdecydowana większość mieszkańców Warszawy jest za wprowadzeniem nocnej ciszy alkoholowej, Trzaskowski może nie mieć wyjścia i przyjąć taką uchwałę. Niemniej to dopiero pierwszy krok do wprowadzenia nocnej ciszy alkoholowej na terenie całego kraju. Później czas na stacje paliwowe i zakaz sprzedaży etanolu w dyskontach.
#wiadomoscipolska #warszawa #zdrowie #alkoholizm #alkohol #polityka
Zaloguj się aby komentować
Spotkałem się wczoraj, żeby obejrzeć euro, oraz UFC. Był alkohol, na szczęście nikt nie miał problemów, że nie piłem. Jednak trochę tęsknię za nim. Chciałbym czasem spożyć. #alkoholizm


Zaloguj się aby komentować