AdelbertVonBimberstein2024-07-09T08:06:16+02:002@cebulaZrosolu Najlepsza decyzja ever z rzuceniem picia. Zero kaca.
artur-szczepaniak2024-07-09T08:46:01+02:001@AdelbertVonBimberstein zapijaj wodą a nie słodkimi napojami.
Enzo2024-07-09T09:41:50+02:001@cebulaZrosolu W styczniu 4h spędziłem w kiblu po imprezie firmowej i od tamtej pory nie tykam wódki.