Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Real Madryt-Betis Sewilla 5:1 (1:0)
https://www.youtube.com/watch?v=h4lTgIHnoX0
Będący objawieniem ostatnich KMŚ Gonzalo Garcia był pierwszym od czasów Raula wychowankiem, który zaliczył hat-tricka w barwach Realu Madryt.
Dwa pozostałe trafienia dołożyli również wychowankowie.
#pilkanozna #realmadryt #golgif
Zaloguj się aby komentować
Piotr Zieliński 39'
(ostatecznie Inter wygrał 3:1 i jest liderem Serie A)
#golgif #intermediolan #pilkanozna



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sylwester z Kamilem Grosickim w Rezydencji Vegelbudów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#witcher3 #pilkanozna #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Po raz pierwszy od 16 lat, Ronaldo nie strzelił hat-tricka w roku kalendarzowym.
#pilkanozna #cristianoronaldo #zzr

Zaloguj się aby komentować
Oświadczenie Chelsea na temat zwolnienia Enzo Maresca.
#pilkanozna
https://www.chelseafc.com/en/news/article/club-statement-enzo-maresca
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@ZohanTSW Działacz Wisły Kraków prowadzący negocjacje z Matsem Hartlingiem i Vanna Ly ws. przejęcia klubu w lokalu przy ulicy Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu. Koloryzowane xD
Z drugiej strony nie wiem akcja z typem z USA, który miał kupić Wisłę, a zadławił się pierogiem i zmarł nie była jeszcze bardziej groteskowa.

@aerthevist czekaj czekaj, Mats Hartling to był (Szwed) ziomek który chciał kupić Wisłę na spółę z Vanną Ly, ten typ krótko z przodu długo z tyłu i wąsy na przedzie. Pierogiem zadławił się Thomas Kokosinski, Amerykanin który chciał kupić Wisłę XD i chyba to jest najbardziej groteskowe w sadze o sprzedaży Wisły Kraków.
W odróżnieniu od Hartlinga, Kokosinski był prawdziwym człowiekiem. Hartling obecnie już jest Anglikiem xD to też jakiś słup
Zaloguj się aby komentować
Przepiekne lata 90, nie kibicowalem _la viola. _W moim serduszku zawsze Man Utd. Ale kiedy pytaja o ulubionego 9 to zawsze mowie Gabriel Batistuta. Wierny klubowi, styl, detzrminacja. Wyjebane z kim gra, wyjebane na kontuzje, zawsze chcial grac, zastrzyki i walka z bolem, czy zaplacil za to prawie kalectwem ? Tak, ale ulice beda pamietac, to nie cpunondonna czy ha tfu messi co z tatusiem kitrali miliony przed fiskusem. To byla czysta pasja, milosc do kibicow i moja topka jesli chodzi o argentynski football. Nigdy nie zapomne jak przedstawil sie na Old Trafford : https://m.youtube.com/watch?v=bNZaTktfANg Kiedys to byly czasy, teraz to juz niema czasow.
#pilkanozna #legendy #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wyniki ligi portugalskiej poza bezpośrednimi meczami między tymi druzynami.
13-0-0 Porto
12-1-0 Sporting CP
10-3-0 Benfica
Po 15 kolejkach żadna z tych drużyn nie straciła więcej jak 8 bramek.
To tak dla tych tak sie podniecających wyczynami Kiwiora i Bednarka. Portugalska liga jest w stanie agonalnym i to nie jest ta liga którą pamiętacie. Obecnie to raczej poziom Grecji czy jakiejś Szwajcarii niż 6-7 liga kontynentu co była wcześniej.
I to nie hejt na zawodników, lubię ich obu, ale to co teraz robią to nie jest lepsza para stoperów jak Hajto-Wałdoch. A przynajmniej nie da się stwierdzić. bo grają ze słabymi przeciwnikami
Tak, nie wiem czemu w Wigilię o tym piszę
#gownowpis #pilkanozna

@Ragnarokk w sumie to poza ww. trójka to zbytnio nie kojarze jakis spektakularnych osiągnięć ekipa spoza ww. trójki. Vitoria Guimares z Saganowski ograła Wisle w PUEFA i potem spadła. Rio Ave Jaga dala rade ograc. Kiedyś wystawili trzecioligowca w PUEFA. Chyba tylko Braga byla czyms więcej niż chłopiec do bicia
Zaloguj się aby komentować
Ja już wiem komu będę kibicować. AMEN
#pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Weszlaki coś ostatnio często przepraszają
#gownowpis #pilkanozna


Zaloguj się aby komentować
Faktycznie, bardzo podobna do taty.
#pilkanozna #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czaicie, ze Legia sprzedala Szkurina bo ten nie ma paszportu i nie moze grac za granica wiec w efekcie za granica nie zagra i Szkurin i Legia xD #sport #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Ja to nie mam łatwo, jak nie córka koleżanki mojej starej rzuca młotem na olimpiadach (czyt. Kopron) tak syn kolegi mojej starej kopie piłkę w lidze mistrzów xD
Ale mama i tak jest ze mnie zadowolona, ze w ogóle wyszedłem na ludzi xD
#pilkanozna
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1224787/2-miliony-euro-polak-uruchomil-specjalna-klauzule
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować