
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
W Reutlingen, niemieckiej miejscowości po ostatnich opadach na ulicach było biało. (Gdzie te globalne ocieplenie? A mi jakoś zimno #heheszki)
Pamiętam jak kiedyś latem (to były czasy 2000 - 2006r) też nawaliło grubo gradem i było biało jak w zimę.

Zaloguj się aby komentować
Zapowiada się ciekawie ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#pogoda #burza #polscylowcyburz

Zaloguj się aby komentować
Poziom mórz na całym świecie rośnie – i to w coraz szybszym tempie – w wyniku globalnego ocieplenia spowodowanego przez człowieka.
Globalny poziom mórz podniósł się o około 10 centymetrów od 1993 do 2022 roku, jak widać na tej animacji.
Źródło: https://climate.nasa.gov/vital-signs/sea-level/
#klimat #zmianyklimatu #ocieplenieklimatu #nasa #nauka #pogoda #pogodaiklimat

Zaloguj się aby komentować
Przypominam, że lata w 2020,2021,2022 są chłodniejsze niż w 2019 więc wystarczy wyłaczyć tv włączyć myślenie i na huopski rozum przyjąć ze żadnego ocieplenia nie ma, w balon Was robio xd
#pogoda

Zaloguj się aby komentować
No i miały być wielkie burze i ulewy.
No miały.
#warszawa #pogoda #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #latowypierdalaj
Zaloguj się aby komentować
Ten interesujący wykres pokazuje, jak ślady wszystkich znanych huraganów nigdy nie przekroczyły równika dzięki sile Coriolisa.
#klimat #pogoda #huragan #tajfun #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Zimo wróć
#zimonapierdalaj #latowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Jak tam u was pogoda? u mnie lekki deszczyk i co jakiś czas trochę grzmi
#pogoda #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
ehhh się rozpadało
i d⁎⁎a
i bez kremówki 2 tydzień.
już przestało
jest nadzieja
Zaloguj się aby komentować
#pogoda #polska
lubię ciepło, ale nie aż tak

@raul7788 W tym roku jest dość chłodno. Jesteśmy na plusie tylko dzięki zimie. Od wiosny anomalia raczej lekko na minusie. https://meteomodel.pl/klimat/poltemp/akt_mon/plot1.svg
@raul7788 Odpowiednio 10 dni https://meteomodel.pl/klimat/poltemp/akt_mon/plot10.svg i 30 dni https://meteomodel.pl/klimat/poltemp/akt_mon/plot30.svg
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Dym po ogromnych pożarach lasów w Kanadzie dotarł już do Europy, a jeszcze w sobotę ma być nad północną Polską. Naukowcy z norweskiego Instytutu Badań nad Klimatem i Środowiskiem stworzyli symulację, która pokazuje, jak dym będzie dalej przemieszczał się na południe Europy.
#ciekawostki...
Nie sądziłem że deszcz będzie mi sprawiał tyle radości. było już tak sucho i z 2 tygodnie nawet kropelka nie spadła l. A trawa sucha na pieprz, na szczescie dzisiaj ładnie pada 😀
#pogoda #deszcz #chmury #klimat #ogrod

Zaloguj się aby komentować

Rozmawiając na temat funkcjonowania sektora hodowlanego, jego skutków i wpływu na planetę i środowisko, często porusza się problem emisji gazów cieplarnianych. Bo funkcjonowanie przemysłu hodowlanego jest odpowiedzialne za 14,5% globalnych emisji gazów cieplarnianych pochodzenia antropogenicznego....
bezobjawowe ocieplenie klimatu.
inb4 #pogoda ≠ #klimat szurze

Zaloguj się aby komentować
do d⁎⁎y z taką prognozą jak ona się zmienia z godziny na godzinę i nie przewiduje wiarygodnie nawet na pół dnia w przód. dopiero co miała być burza o 11
#pogoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
no i legancko jest. słoneczko naqrwia. oby tak wieczora
#kremowki
Zaloguj się aby komentować
Co się odpierdala XD tak grzeje w banie że się trzeba zasłaniać
#pogoda #latonapierdalaj #zimowypierdalaj #bojowkaglobalnegoocieplenia

Zaloguj się aby komentować