Trzymajcie się panowie #zdrowiepsychiczne #czerwiec #meskiesprawy

Społeczność

Społeczność
Trzymajcie się panowie #zdrowiepsychiczne #czerwiec #meskiesprawy
Zaloguj się aby komentować
No to ten, ma być ciepła noc więc zabrałem chlodziarkę z piwem, kielbaski na ognisko i jeszcze jakieś dodatkowe jedzonko. Zostaję do niedzieli
#winiuchowedkuje #wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
W ogrodzie botanicznym we Wrocławiu zaczyna kwitnąć Dziwadlo olbrzymie. Specjalnie na tą okazję Ogród botaniczny prowadzi live na yt do obejrzenia
https://www.youtube.com/watch?v=fVsJIL0nXpU
#ogrodnictwo #rosliny #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #botanika
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 010 212 - 214 = 119 009 998
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jako że gra USA i Australia to wrzucam klasyk. Idealny w ramach przerwy hydracyjnej. https://youtu.be/K9KYdSMfF64?is=DKkhBu1OSnI18Ncj #mundial #mecz
Zaloguj się aby komentować
Jako że "Dziewiąte Wrota" to jeden z moich ulubionych filmów to z entuzjazmem nabyłem niedawno materiał źródłowy. Utwierdziłem się w słuszności tej decyzji już po pierwszym rozdziale. "Łaknąc ludzkiego ciepła, La Ponte spojrzał w ołowiane oczy Makarowej. Szybko jednak spuścił wzrok, napotkał tam bowiem mniej więcej tyle samo ciepła co w fiordzie norweskim o trzeciej nad ranem." #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Kumpel zaprasza mnie na garden party i sięgałem pamięcią po protipy ws. ubioru na taką okoliczność. Ok. 5:39.
https://ninateka.pl/movies,1/polska-kronika-non-camerowa-nr-6--julian-jozef-antonisz,6060
Ale mi się nostalgia włączyła... jamniczki, bąbelki, kroniki... ależ to mocno mnie kiedyś bawiło. Dalej bawi, ale z nostalgicznym bólem w klatce piersiowej.
#animacja #popierdolonegowno
Zaloguj się aby komentować
Powiem wam,ze dla mnie to jest arcydzielo co zrobila rosyjska propaganda w tym kraju: 44 lata ciezkiej komuny,rwpg i calego tego dziadostwa,a ludzie wychowani w tym okresie najwiekszego wroga nie widza w Rosji,a w Niemczech xd
#polityka #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
piąteczek #heheszki #piateczek #narkotykizawszespoko


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa obczajcie co wymyslil patriota z rog,zwany Robertem Bakiewiczem:
Do wszystkich domorosłych prawników i tych prawicowych komentatorów, którzy od kilku dni pieją w mediach, że Bąkiewicz to prowokator. Twierdzicie, że pojechałem do Berlina celowo szukać guza i że to wszystko było nielegalne? Że to ja jestem ten zły i przykrywam afery w Polsce? Puknijcie się w głowę!
Zrozumcie wreszcie jeden prosty fakt, pod tym głazem w Berlinie Ruch Obrony Granic miał już być trzeci raz!
Za drugim razem scenariusz był DOKŁADNIE ten sam. Był drewniany krzyż, były te same tabliczki przypominające o nierozliczonych niemieckich zbrodniach, były kamizelki, był Ruch Obrony Granic. I wiecie co? Była też na miejscu niemiecka policja. Wszystko odbyło się w pełni legalnie, w 100% pokojowo, a służby nie miały do nas absolutnie żadnych pretensji. Stali i patrzyli.
Więc pytam tych wszystkich mądrali, co się nagle zmieniło?
Może tym razem drewniany krzyż był dla nich za duży? A może prawda jest znacznie prostsza – może Niemców do żywego boli to, że demaskuję przerzuty imigrantów do Polski i pokazuję Polakom, jak wyglądają ich deale pod stołem?
Wy wolicie uderzyć w Polaków, którzy poszli tam z krzyżem, i tym usprawiedliwiać to, co zrobiła niemiecka policja, dając jej po prostu legalizację na takie działania. Berlin znów pluje nam w twarz. Obudźcie się, póki nie będzie za późno!
Ja, w przeciwieństwie do was, jestem tam, gdzie trzeba. I tyle mam wam do powiedzenia.
Totalna odklejka szura,dramat.
https://www.facebook.com/share/v/1DWnqvvtuN/
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Szukam ekipy do ocieplenia stropu i zabudowy g-k. Zalety malej miejscowosci xD
#budujzhejto #bartekdeweloperski #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Niewielka miejscowość Korzeniewo skrywa zaskakująco bogatą historię. Dziś to spokojna, nieco zapomniana miejscowość, ale kiedyś odgrywała istotną rolę w transporcie towarów. Do dziś można tu odnaleźć ślady tamtych czasów, jednym z nich jest dawny budynek wodowskazu, przypominający, jak wielkie...
#heheszki #humorobrazkowy #alkoholizm
trochę śmieszno, trochę straszno...

Zaloguj się aby komentować
Zbliżają się upały, więc zabrałam się za zaszywanie sukienki. Z kolorów nici można wywnioskować, że była zszywana co najmniej trzy razy XD
To wiele mówi o tkaninie, jaka jest len. Na materiale nie ma żadnych śladów znoszenia, zużycia. Ten model ma chyba zresztą wadę konstrukcyjną, że cały ciężar sukienki wisi na tym szwie. Wzmacniam go specjalnym szwem.
Tej roboty AI mi nie zabierze. Jak już wszyscy stracimy pracę przez AI, to będę łatać swoje i wasze ciuchy w barterze. Zapraszam.
#diy

Zaloguj się aby komentować