Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Społeczność
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem ilu jest tu kibiców Milanu i interesuje się co dzieje się w klubie, ale obecna sytuacja jest trochę śmieszna trochę smutna.
Milan dzien po ostatnim meczu sezonu zwolnił CEO, dyrektorów technicznego i sportowego i trenera. Jest 18 czerwca. Zarządu dalej nie ma.
Miał być Rangnick ze swoim sztabem, ale za nic nie odpowiadający a mający najwięcej do gadania niejaki Zlatan Ibrahimovic go nie lubiał.
Teraz zabawna część. Negocjowali z dyrektorem eintrachtu Krösche, który polecił im zatrudnienie Amorima jako trenera. Zatrudnili Amorima a negocjacje z dyrektorem upadły xD
Ten sezon zapowiada się świetnie
#acmilan #pilkanozna #seriea
Włoska piłka poleciała na łeb na szyję i Milan jest idealnym tego przykładem. Patrząc na karuzelę trenerską we Włoszech to już wolę kogoś spoza tego kurwidołka. Fabregas pokazał, że w tej lidze można awansować do LM opierając grę na młodych piłkarzach i nowoczesnym podejściu. Na drużyny Allegriego nie dało się patrzeć chyba nigdy, żeby to jeszcze było catenaccio... ale nie, to było męczenie buły i liczenie, że coś wpadnie. Conte? Wygrywa tylko we Włoszech ostatnio (mam na myślę ligę, bo w LM to on jest od podawania punktów). Sarri, Spaletti... szkoda słów. Oby Gasperini wykorzystał możliwości jakie daje mu Roma. Więc lepiej ktoś spoza Włoch. Ale przy tych właścicielach i Zlatanie... to nie może się udać :(
Zaloguj się aby komentować
moje ulubione bagno
#heheszki #hejto #shrek

Zaloguj się aby komentować
Zakochałem się. W tym oto miejskim samochodzie: https://carfromjapan.com/menu/photo?carId=67539e5bbd1b6e8dbe43e5b9&index=0&p=https%3A%2F%2Fcarfromjapan.com%2Fcheap-used-toyota-tundra-2023-for-sale-67539e5bbd1b6e8dbe43e5b9
Można wysunąć sobie lusterka o jakieś 15cm aby mieć pewność, że rowerzysta się nie wywinie.
#heheszki #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moja Mżonka ma jakaś magiczną zdolność przyciągania robali, ale teraz to już przegięła. Podobno nie groźny, o ile nie uczulony, coś jak pszczoła. #grecja

Zaloguj się aby komentować
W końcu po dwudziestu latach (o boże o k⁎⁎wa)
GTA San Andreas na 100%
Jak one wyszło w sklepie emule to moj ówczesny komputer nie pozwalał na komfortowe granie bo gra klatkowala i niektórych misji nie dało się przejść prawie w ogóle.
No ale nadrobiłem zaległości i tym razem na oryginale
Edit: tak patrząc na rozgrywkę to najbardziej mnie wkurwiało szukanie samochodów do listy import export. Była taka sama sytuacja jak z mr Whoopie w gta 3. Jak szukałeś to nie było ale jak sie robiło misję co nie można było opuścić samochodu to albo juz znalazłeś to było ich do zajebania.
No i odległości jakie trzeba bylo pokonywać samochodami mnie irytowały.
#gownowpis #chwalesie #gry #staregry #komputery



Zaloguj się aby komentować
Naprawiłem messengera. Apka była kompletnie zfreezowana na ekranie logowania i nie mogłem nic kliknąć. Nie pomagała reinstalacja, starsze werjse, czyszczenie pamieci aplikacji.
Znalazłem jakieś absurdalne rozwiązanie na reddicie, ale spróbowałem, bo nic nie działało. Wystarczy kliknąć 3 razy wstecz, cofnęło do pulpitu, wejść ponownie, 2 razy wstecz i działa xD
No ja to zwykle klikam środkowy zeby wyjsc z aplikacji wiec nigdy bym na to nie wpadł.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
koledzy z tagów #kontrolanadgarstkow i #zegarki - dostałem bojową misję pod tytułem "weź znajdź jakiś fajny zegarek do 800zł na prezent". Ja się na zegarkach nie znam kompletnie, najlepiej żeby miał wskazówki i metalową branzoletę. Biorę po 200zł z konta każdej drużyny i słucham państwa
@roadie to tutaj szukalbym czegos od marki citizen,casio, moze festina( ale tylko seria swiss made). Polecany citizen: bf2011- bardzo elegancki,do tego budzetowy( oficjalne ceny to 470zl)- zegarek typu gada. citizen aw1760-81w- sportowy, z tarcza w modnym kolorze tiffany blue, mechanizm eco-drive- wymaga tylko dostepu do swiatla,nie musisz wymieniac baterii. casio efb-730d: ciekawy ksztalt i szafirowe szkielko( nie rysuje sie)- tez dla fanow sportowej elegancji. festina 20024- zegarek swiss made z szafirowym szklem- ladny i prosty model.
A jak chcesz mie zegarek z "dusza" to polecam citizen nh9131-73l: automat z widocznym mechanizmem na tarcy( open heart)
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Bądź mną, oddaj ukochanego sedana do blacharki, bo jakiś dzban we mnie wjechał.
Dostaję w zastępstwie jakiegoś ulepa - wielkie, bezduszne kombi (albo co gorsza SUVa, jedno i drugie to ta sama krowa).
Kurba, wsiadam do tego czołgu... O boże, jak wysoko, czuję się jak kierowca autobusu miejskiego, kierowca traktoru i emeryta na grzybobraniu jednocześnie, zero czucia drogi.
Gdzie ten sportowy, niski profil, gdzie ten prestiż?
To wypierdek_mamuta_i_koleby.jpg
Dobra, jedziemy. Chcę wrzucić bieg, a tu gałka wielkości i kształtu głowicy od kaloryfera, cała konsola wygląda jak skrzyżowanie meblościanki z promem kosmicznym - tragedia, ale dobra, jakoś to to toczy się do przodu.
Już pod domem -> próba parkowania.
Ojjj nie czuje dobrze człowiek. Promień skrętu jak w Titanicu, a ten tył ciągnie się za mną w nieskończoność. Czuję się, jakbym manewrował przegubowcem, lusterka wielkie jak patelnie, a i tak nic nie widać, bo ta buda zasłania pół świata.
Pojedź na zakupy, otwieraj ten "wspaniały" bagażnik. No tak, stodoła. Można tam wstawić lodówkę, zasiać ziemniaki, dorzucić dwie krowy + świnię i jeszcze zostanie miejsce na wesele na 50 osób. Po co to komu na co dzień? Rzucam jedną reklamówkę biedrony z zakupami, a ta leci na sam przód, pod oparcie tylnej kanapy. No nie sięgnę tak po prostu.
Wczołguję się tam do połowy, tyłek mi wystaje na zewnątrz jak u mechanika naprawiającego kocioł albo jak u hydraulika nurkującego pod zlewem, pakuję się w tę otchłań, żeby wyłowić nieszczęsne parówki besos... <jeb> rozbrzmiał głuchy huk.
Jak nie przygwoździłem plecami i łbem o tę wielką, ciężką klapę, która unosi się na wysokość drugiego piętra i akurat zaczęła opadać, bo siłownik stwierdził, że ma dość. Aż mi się ciemno przed oczami zrobiło, kręgosłup strzelił w trzech miejscach, kurba aż gwiazdy zobaczyłem.
Cholerne stodoły na kołach.
Jak widać, nie trzeba mieć małego bagażnika, żeby zostać kaleką we własnym aucie zastępczym.
#gownowpis #motoryzacja #pdk i na pewno #heheszki
@meciasek wara ci od kombi. To najlepszy rodzaj nadwozia dla rodziny z 1 lub 2 dzieci. Chcesz pojechać z rodziną na wakacje - no problem. Chcesz wziąć 3 rowery i z kumplami pojechać na wypad rowerowy - no problemo. Trzeba przewieźć szafę z Ikei - spoko, wejdą dwie.
Cx gorszy od sedana o maks 10%, waga wyższa o jakieś 50 kg, więc dynamika i spalanie praktycznie takie samo. Pozycja za kierownicą tak samo niska, prowadzenie prawie takie samo, chociaż wiadomo przy belce z tyłu tył trochę taczkowaty.
To na suvy trzeba pluć. Ha tfu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować